modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

MODADİL & ARABICA Sunday - Funday Etkinliği


MODADİL Sunday&Funday etkinliğimiz 1 Ekim Pazar günü saat 14:30'da başlayacak. Bu etkinlikte keyifli bir pazar geçirecek ve özel aktivitelerle İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Eğlenceli bir gün geçirmek, sürpriz hediyeler kazanmak ve unutulmaz anılar biriktirmek için hemen www.modadil.com adresinden kayıt olabilirsiniz. Kontenjanımız sınırlı olduğunu için erken kayıt yapmanız önemlidir.

Etkinliğimizin giriş ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret karşılığında 50 TL değerinde Arabica indirim kuponu verilecektir. Bu kupon ile etkinliğimizi gerçekleştireceğimiz ARABICA şubesinde istediğiniz herhangi bir ürünü indirimli olarak alabilirsiniz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız!"

Aşağıdaki formu doldurup "KAYIT OL" butonuna tıkladıktan sonra sistem cep telefonunuzu kontrol edecek ve sizden onay isteyecektir. Cep telefonunuza gelecek Onay Kodu'nu açılacak sayfada girip onayladıktan sonra etkinlik davetiyeniz email adresinize gönderilecektir. Aksaklık yaşanmaması için lütfen geçerli bir e-mail ve cep telefonu yazınız.

 
 
 
 
Kampanya ve duyurular ile ilgili E-Mail almak istiyorum.

Kampanya ve duyurular ile ilgili SMS almak istiyorum.