modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Rıdvan GÜRBÜZ ile Offline YDS

“YDS için uzaktan eğitim güzel ama düzen oturtamadığım için devamlılık sağlayamıyorum” diyenlere, çalışma planı olan düzenli bir kurs imkânı sunuyoruz!

YDS’ye Canlı Ders kayıtlarını izleyerek hazırlan, programlı ve düzenli çalışmanın faydalarından mahrum kalma!

24 oturumda 120 ders! Ayrıntılı kurs müfredatı, gün gün ödevleri ve kurs boyunca yapılan yönlendirmeleri ile ön plana çıkan Canlı Ders kayıtlarına dilediğin zaman dilediğin yerden erişebilirsin!

Ayrıntılı, anlaşılır ve kafanızdaki bütün soru işaretlerini bitirecek bir dil bilgisi anlatımı, bol soru çözümü ve hemen hemen her oturumda yapılan ekstra okuma-kelime çalışmaları ile YDS’DE BAŞARI SİZE ÇOK DAHA YAKIN!

PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI Rıdvan GÜRBÜZ ile Offline YDS
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl

Canlı Ders Kayıtları Hangi Kurs Dönemine Ait?

Bu paketle sizlere ulaştırdığımız Canlı Ders Kayıtlarımız 2016 Sonbahar YDS’ye hazırlık sürecinin kayıtları olup giderek değişen YDS’ye uygun güncel veriler ve yaklaşımlar içermektedir.

Derslerde çözülen sorular YDS Sınav Stratejileri kitabında yer alan sorular ile aynı mı?

Canlı Ders kayıtlarında, gramer anlatımı yapılırken her konunun ardından çözülen sorular şu an için hiçbir kaynakta yer almayan, tamamen özgün sorulardır ve bu soruların yer aldığı testleri her dersin ödev bölümünden PDF formatında bilgisayarınıza indirip çıktı alabilirsiniz.

YDS’deki soru tipleri hakkında anlatım yapılan derslerde ise her bir soru tipi için YDS Sınav Stratejileri kitabımızdan 1 test çözülmüştür.

Kursun son bölümünde ise çıkmış sorular çözülmüş ve 2013 Sonbahar YDS, 2014 İlkbahar YDS, 2015 Sonbahar YDS ve 2016 İlkbahar YDS’nin ayrıntılı analizleri yapılmıştır.

Canlı Ders Kayıtlarının Normal Video Derslerden Farkı Nedir?

Canlı ders kayıtları anlık olarak sınıf ortamının her şeyi ile kaydedilmiş halidir. Dolayısıyla, oldukça akıcıdır ve kolayca sıkılmanızı engelleyen çift yönlü etkileşimden faydalanabilirsiniz. Mesela, o anda derste olan öğrencilerin sordukları sorulardan sizin de aklınıza takılan bir detayın cevabını bulabilirsiniz.

Ders Kayıtlarında İzleme Süresi için Bir Kota Uygulaması Var Mı?

Canlı Ders Kayıtlarını paketinizin aktif edildiği günden itibaren 1 YIL boyunca herhangi bir süre ya da izleme sınırı olmaksızın kullanabilir, dilediğiniz sayıda tekrar yapabilirsiniz.

Kısacası, Ankara'da MODA DİL AKADEMİSİ çatısı altında yüz yüze çalıştığımız öğrencilerimiz ile aynı şartlarda YDS eğitimi alma imkânı artık sizlerle!

Siz YDS'ye hazırlanırken internet olan her yerde yanınızdayız!
ÖDEME SEÇENEKLERİ
HAVALE-EFT 2900 yerine 1595 TL
TEK ÇEKİM 2900 yerine 1624 TL
Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!