modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YKSDİL (YDT) Beyaz Paket

Sizi sıfırdan veya sıfıra yakın bir noktadan, diğer bir deyişle başlangıç düzeyinden, alıp YKSDİL (YDT) seviyesine getirecek ve hedeflediğiniz puanı alarak hayalinizdeki üniversiteye ve hedeflediğiniz bölüme yerleşmenizi bu eğitim setini biraz tanıyalım mı?

Bu paket “YKSDİL (YDT)’de zirveye çıkmak istiyorum ama çok eksiğim var. Temelden başlayarak sağlam adımlarla ilerleyeyim!” diyenler için hazırlandı.

PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI YKSDİL (YDT) Beyaz Paket
HEDİYE KİTAP 8 Adet
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl

YKSDİL (YDT) Beyaz Paket kapsamında size hem Ön Hazırlık hem de YKSDİL Hazırlık modülleri tanımlanacaktır.

Çalışmaya Ön Hazırlık modülünden başlayacak, en temelden itibaren öğrenerek ve eksiklerinizi tamamlayarak ilerleyeceksiniz. Ön Hazırlık modülümüzde sahip olacağınız ve sizi başarıya götürecek önemli ayrıcalıkları kısa kısa aşağıda sizin için özetledik:

MODADİL Ön Hazırlık Eğitim Modülü Üyeliği (1 yıl)
 • Sıfırdan Başlayarak 6 Seviyede Temel İngilizce Eğitimi
 • 350 Saati Aşan Video Ders içeriği
 • 180 Okuma Parçası çalışması
 • MODADİL’e özgü Metin Esaslı Öğretim Modeli
 • Yaptığın çevirileri doğru çeviriyle karşılaştırma özelliği
 • Planlı tekrarlarla kalıcı ve gerçek kelime öğrenebilme
 • Etkili ve hedefe yönelik gramer öğretimi
 • Okuduğunu anlama becerisine yönelik yüzlerce soru çözme imkânı
 • Sisteme kayıtlı binlerce kelimeyi öğreten özel alıştırmalar
 • Eş-Yakın Anlamlı Kelime Alıştırmalarıyla Hızlı ve Çoklu Kelime Öğrenimi: Parçalarda geçen önemli kelimelerin eş-yakın anlamlısı olan yaklaşık 10.000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz.
 • Çalıştığın metinleri Native Speaker sesinden dinleme özelliği
 • Özel alıştırmayla dinleyerek yakala, yazarak öğren
 • Her an elinin altında olan sanal defterine Not Ekleme Özelliği
 • Hedef kelimelerini belirle, sanal defterine Kelime Ekle, kendi özel defterini oluştur

Ön Hazırlık modülünden en az 4. Seviyeyi bitirdikten sonra, tercihen 5. Seviyenin bitimini takiben, çalışmaya başlamanızı önerdiğimiz YKSDİL Hazırlık modülünde ise her gramer konusunu ayrı ayrı ele alır, sırasıyla bütün gramer konularını çalışır, her konudan sonra bolca soru çözer ve soruların çözümlerini izlersiniz.

Gramer konularını etraflıca çalıştıktan sonra YKSDİL soru tiplerini inceleyeceğiniz kısma geçer, soru çözüm stratejilerini, ÖSYM dilini, soru tarzlarını ve hap bilgileri içeren videolarla çalışırsınız. Ayrıca, her soru tipiyle ilgili onlarca soru çözer, soruların video çözümleri sayesinde kaçırdığınız detayları öğrenir, öğrendiklerinizi pekiştirirsiniz.

Bu çalışmalara ek olarak, bol bol okuma-kelime çalışabileceğiniz, sınav diliyle birebir uyumlu 550 okuma parçası ve binlerce soru da her an elinizin altında olacak.

YKSDİL Hazırlık modülümüzde sahip olacağınız önemli ayrıcalıkları kısa kısa aşağıda sizin için özetledik:

MODADİL YKSDİL Hazırlık Eğitim Modülü Üyeliği (1 yıl)
 • Video Kurs Paketi
  • Eksiksiz Bir Gramer Eğitimi,
  • Ayrıntılı Konu Anlatımları ve Bol Soru Çözüp Çözümlerini İzleme İmkânı
  • Soru Çözüm Stratejileri, İpuçları ve Hap Bilgiler
  • YKSDİL’de Karşılaşacağınız Bütün Soru Tiplerine Dair Detaylı Anlatımlar
  • Her Soru Tipine Yönelik Onlarca Soru ve Video Çözümleri
  • Toplamda 170 Saati Aşan Video Ders İçeriği
 • Okuma-Kelime Çalışması
  • Farklı Alanlardan 550 Okuma Parçası
  • Okuduğunu Anlama Testleri: 2.159 Okuma Parçası Sorusu ve Çözüm Stratejileri
  • Cümle Analizi Çalışması: Parçalardaki 4.448 cümlede geçen önemli dil bilgisi yapılarının ayrıntılı analizlerine erişebilirsiniz.
  • Dinleme Çalışması: Her parçayı Native Speaker sesinden dinleyebilme imkânı
  • Kelime Çalışması: Parçalardaki 11.143 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz.
  • Çeviri Çalışması: 550 Parçayı oluşturan 4.448 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak faydalı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz.
HEDİYE KİTAPLAR
1
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 1-2-3
Detaylı Bilgi
2
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 4
Detaylı Bilgi
3
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 5
Detaylı Bilgi
4
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 6
Detaylı Bilgi
5
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 1 - GRAMER KONULARI
Detaylı Bilgi
6
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 2 - SORU TİPLERİ
Detaylı Bilgi
7
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 3 - GRAMER YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
8
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 4 - SORU TİPLERİ YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
ÖDEME SEÇENEKLERİ
HAVALE-EFT 3380,00 TL yerine 1690 TL
KREDİ KARTI 3420,00 TL yerine 1710 TL

YKSDİL BEYAZ PAKET | Soru-Cevap

Ön Hazırlık modülünü mutlaka kullanmalı mıyım? Doğrudan YKSDİL düzeyinde çalışsam olmaz mı?

Biz Ön Hazırlık modülünü İngilizce sınavlara, özellikle YDS, YÖKDİL ve YKSDİL (YDT)’ye hazırlanmak isteyen ama bilgi seviyesi bu sınavlar için henüz yeterli olmayan, İngilizce temelinde önemli eksiklikler olduğunu düşünen ve “Temelim sağlam olsun. Daha sonra tekrar alt yapımı kuvvetlendirmek için zaman kaybetmek istemiyorum. Bu işe doğru yerden başlamam lazım ve bu süreci bir kez yaşamak istiyorum.” diyenler için hazırladık. Eğer sen de bu tariflere uyuyorsan önce mutlaka Ön Hazırlık kısmını en az Seviye 4 sonuna kadar, tercihen Seviye 5 sonuna kadar çalışmalısın. Unutma! Ön Hazırlık modülünde her biri 30’ar parçadan oluşan 6 seviye ve toplamda 180 okuma parçasının detaylı video anlatımları mevcuttur. Temel düzeyden başlayan çalışmaların ilerledikçe zorluk düzeyi de artmaktadır.

Ön Hazırlık bölümünü bitirdiğimde hangi seviyeye gelmiş olurum?

Ön Hazırlık modülümüzde Seviye 1’den başlayarak aynı mantık ile çalışacağınız 180 okuma parçası sonrasında orta üstü (upper-intermediate) seviyede herhangi bir okuma parçasını en az %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale gelirsiniz. Bu da sizin YKSDİL’den ortalama 35-45 arası, hatta belki de daha üstünde, bir puan almanızı sağlayabilir.

YKSDİL BEYAZ PAKET içerisinde sadece video dersler mi var?

Hayır. Elbette, Uğur ALBAYRAK tarafından hazırlanmış 350 saati aşan Ön Hazırlık video dersleri ve Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 170 saatten fazla YKSDİL Hazırlık video eğitimleri bu paketimizin temel unsurları. Ancak, bu paketle birlikte sahip olacağınız şey sadece bu video eğitimler değil.

Son yıllardaki sınav formatının da gerektirdiği üzere bolca okuma yapabileceğiniz, kelime çalışabileceğiniz, farklı alıştırmalarla ve planlı tekrarlarla binlerce kelimeyi size öğretecek bir akıllı sistem her an elinizin altında olacak.

Her konudan ve her soru tipinden yüzlerce soruyu sanal platformumuzdan her an çözebileceksiniz.

Deneme sınavlarını indirip çözebilecek, çözümlerini izleyerek hatalarınızdan öğreneceksiniz.

YKSDİL BEYAZ PAKET içeriklerini ne kadar sürede bitirebilirim?

Paketimizi tamamen bitirebileceğiniz süre çalışmanızın yoğunluğuna ve hazır olma durumunuza göre değişiklik gösterebilir. Ancak, ortalama bir öğrenci düzenli olarak günde 3-4 saat arası bir çalışma ile 7-9 ay arası bir sürede sistemdeki çalışmaları tamamlayabilir. Günlük çalışma süresi daha fazla olan öğrencilerimiz daha kısa sürede hedeflerine ulaşabilir.

YKSDİL BEYAZ PAKET için bir ÇALIŞMA PROGRAMI öneriniz var mıdır?

YKSDİL Beyaz Paket kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız ve aklınızdaki birçok konuyu netliğe kavuşturarak size yol haritası olacak detaylı çalışma programını PDF formatında indirmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamındaki eğitimlerin ÖRNEK DERS VİDEOLARINI izleyebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemini henüz yapmadan YKSDİL Beyaz Paket kapsamındaki video eğitimlerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak Örnek Video Dersler için hazırladığımız sayfaya gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamındaki videolarda izleme sınırı var mıdır?

Ön Hazırlık bölümündeki video eğitimlerimiz için 750 saat, YKSDİL Hazırlık bölümü için ise 480 saat olmak üzere toplamda 1.230 saat izleme hakkınız bulunmaktadır. Kötüye kullanımın kısmen de olsa önüne geçmek için aldığımız bu tedbir normal bir öğrencinin 1 yıllık kullanım süresi boyunca istisnasız her gün 3,5 saat video izlemesiyle ancak dolabilecek bir hak sunmaktadır.

Bugüne kadar MODADİL Uzaktan Eğitim sistemini tercih eden on binlerce öğrencimiz arasından bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda öğrencimizin sürelerinin tamamını kullandığını hatırlatır, belirlediğimiz sürelerin sizi hedefinize ulaştırmak için fazlasıyla yeterli olduğunun bilinmesini isteriz.

Videoya özel izleme sınırı var mıdır?

Hayır. İstediğiniz herhangi bir videoyu dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz. İzlediğiniz toplam süre ne kadar ise izleme hakkınızdan o kadar süre düşecektir.

Sistemdeki videoların oynatma hızını ayarlayabilir miyim?

Uzaktan eğitim sistemlerimizdeki video içeriklerin oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Video oynatıcının alt kısmında bulunan ve süreyi, vb. gösteren çubuk üzerinde “1x” düğmesine tıklayıp dilediğiniz oynatma hızını seçebilirsiniz.

Videoları hangi hızda izlerseniz izleyin, videonun izlenilen kısmı ne kadar ise izleme hakkınızdan sadece o kadar süre düşülecektir.

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamında verilen hediye kitapları başka kitaplarla değiştirebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemi esnasında kitapların listelendiği ekranda dilediğiniz kitapları ekleyip dilediklerinizi çıkarabilirsiniz. Toplam hediye kitap sayısı paket için belirlenen sınırı geçmediği sürece işleminiz onaylanacaktır.

YKSDİL BEYAZ PAKET’i Kimler Kullanmalı?

Bu setimiz YKSDİL’e sıfırdan, diğer bir deyişle başlangıç düzeyinden başlayarak hazırlanacak adaylar için tasarlandı. Eğer siz de bu tarife uyan adaylardan biriyseniz, öncelikle Ön Hazırlık modülündeki çalışmaları tamamlayıp daha sonra YKSDİL Hazırlık modülü ile devam etmenizi öneririz. Unutmayın ki bütün hazırlık süreci ortalama bir öğrenci tarafından günde yaklaşık 3-4 saat çalışma ile 7-9 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma olanağınız var ise sistemdeki modülleri ve içerikleri daha kısa süre içinde bitirebilirsiniz.

(4.9 / 3237)
HEDİYE KİTAPLAR
1
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 1-2-3
Detaylı Bilgi
2
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 4
Detaylı Bilgi
3
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 5
Detaylı Bilgi
4
YKS-DİL OKUMA KELİME CANAVARI 6
Detaylı Bilgi
5
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 1 - GRAMER KONULARI
Detaylı Bilgi
6
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 2 - SORU TİPLERİ
Detaylı Bilgi
7
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 3 - GRAMER YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
8
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 4 - SORU TİPLERİ YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi

YKSDİL Beyaz Paket kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız ve aklınızdaki birçok konuyu netliğe kavuşturarak size yol haritası olacak detaylı çalışma programını PDF formatında indirmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

ÖN HAZIRLIK | Örnek Ders
1 Seviye 1 Örnek Ders İzle
2 Seviye 2 Örnek Ders İzle
3 Seviye 3 Örnek Ders İzle
4 Seviye 4 Örnek Ders İzle
5 Seviye 5 Örnek Ders İzle
6 Seviye 6 Örnek Ders İzle
GRAMER | Konu Anlatımı
1 Temel Kavramlar Örnek Ders İzle
2 Tenses Örnek Ders İzle
3 Modality Örnek Ders İzle
4 Passive Voice Örnek Ders İzle
5 Gerunds-Infinitives Örnek Ders İzle
6 Adjectives-Adverbs Örnek Ders İzle
7 Adjective Clause Örnek Ders İzle
8 Noun Clause Örnek Ders İzle
9 If Clauses Örnek Ders İzle
10 Adverb Clauses Örnek Ders İzle
11 Determiners-Quantifiers Örnek Ders İzle
GRAMER | Soru Çözümü
1 Tenses Örnek Ders İzle
2 Modality Örnek Ders İzle
3 Passive Voice Örnek Ders İzle
4 Gerunds-Infinitives Örnek Ders İzle
5 Adjectives-Adverbs Örnek Ders İzle
6 Adjective Clause Örnek Ders İzle
7 Noun Clause Örnek Ders İzle
8 If Clauses Örnek Ders İzle
9 Adverb Clauses Örnek Ders İzle
10 Determiners-Quantifiers Örnek Ders İzle
SORU TİPLERİ | Konu Anlatımı
1 Cloze Test Örnek Ders İzle
2 Cümle Tamamlama Örnek Ders İzle
3 Türkçe-İngilizce Çeviri Örnek Ders İzle
4 İngilizce-Türkçe Çeviri Örnek Ders İzle
5 Okuma Parçaları Örnek Ders İzle
6 Diyalog Örnek Ders İzle
7 Paragraf Tamamlama Örnek Ders İzle
8 Yakın Anlamlı Cümle Örnek Ders İzle
9 Anlam Bütünlüğü Örnek Ders İzle
10 Duruma Uygun Düşen İfade Örnek Ders İzle
SORU TİPLERİ | Soru Çözümü
1 Cloze Test Örnek Ders İzle
2 Cümle Tamamlama Örnek Ders İzle
3 Türkçe-İngilizce Çeviri Örnek Ders İzle
4 İngilizce-Türkçe Çeviri Örnek Ders İzle
5 Okuma Parçaları Örnek Ders İzle
6 Diyalog Örnek Ders İzle
7 Paragraf Tamamlama Örnek Ders İzle
8 Yakın Anlamlı Cümle Örnek Ders İzle
9 Anlam Bütünlüğü Örnek Ders İzle
10 Duruma Uygun Düşen İfade Örnek Ders İzle

YKSDİL BEYAZ PAKET | Soru-Cevap

Ön Hazırlık modülünü mutlaka kullanmalı mıyım? Doğrudan YKSDİL düzeyinde çalışsam olmaz mı?

Biz Ön Hazırlık modülünü İngilizce sınavlara, özellikle YDS, YÖKDİL ve YKSDİL (YDT)’ye hazırlanmak isteyen ama bilgi seviyesi bu sınavlar için henüz yeterli olmayan, İngilizce temelinde önemli eksiklikler olduğunu düşünen ve “Temelim sağlam olsun. Daha sonra tekrar alt yapımı kuvvetlendirmek için zaman kaybetmek istemiyorum. Bu işe doğru yerden başlamam lazım ve bu süreci bir kez yaşamak istiyorum.” diyenler için hazırladık. Eğer sen de bu tariflere uyuyorsan önce mutlaka Ön Hazırlık kısmını en az Seviye 4 sonuna kadar, tercihen Seviye 5 sonuna kadar çalışmalısın. Unutma! Ön Hazırlık modülünde her biri 30’ar parçadan oluşan 6 seviye ve toplamda 180 okuma parçasının detaylı video anlatımları mevcuttur. Temel düzeyden başlayan çalışmaların ilerledikçe zorluk düzeyi de artmaktadır.

Ön Hazırlık bölümünü bitirdiğimde hangi seviyeye gelmiş olurum?

Ön Hazırlık modülümüzde Seviye 1’den başlayarak aynı mantık ile çalışacağınız 180 okuma parçası sonrasında orta üstü (upper-intermediate) seviyede herhangi bir okuma parçasını en az %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale gelirsiniz. Bu da sizin YKSDİL’den ortalama 35-45 arası, hatta belki de daha üstünde, bir puan almanızı sağlayabilir.

YKSDİL BEYAZ PAKET içerisinde sadece video dersler mi var?

Hayır. Elbette, Uğur ALBAYRAK tarafından hazırlanmış 350 saati aşan Ön Hazırlık video dersleri ve Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 170 saatten fazla YKSDİL Hazırlık video eğitimleri bu paketimizin temel unsurları. Ancak, bu paketle birlikte sahip olacağınız şey sadece bu video eğitimler değil.

Son yıllardaki sınav formatının da gerektirdiği üzere bolca okuma yapabileceğiniz, kelime çalışabileceğiniz, farklı alıştırmalarla ve planlı tekrarlarla binlerce kelimeyi size öğretecek bir akıllı sistem her an elinizin altında olacak.

Her konudan ve her soru tipinden yüzlerce soruyu sanal platformumuzdan her an çözebileceksiniz.

Deneme sınavlarını indirip çözebilecek, çözümlerini izleyerek hatalarınızdan öğreneceksiniz.

YKSDİL BEYAZ PAKET içeriklerini ne kadar sürede bitirebilirim?

Paketimizi tamamen bitirebileceğiniz süre çalışmanızın yoğunluğuna ve hazır olma durumunuza göre değişiklik gösterebilir. Ancak, ortalama bir öğrenci düzenli olarak günde 3-4 saat arası bir çalışma ile 7-9 ay arası bir sürede sistemdeki çalışmaları tamamlayabilir. Günlük çalışma süresi daha fazla olan öğrencilerimiz daha kısa sürede hedeflerine ulaşabilir.

YKSDİL BEYAZ PAKET için bir ÇALIŞMA PROGRAMI öneriniz var mıdır?

YKSDİL Beyaz Paket kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız ve aklınızdaki birçok konuyu netliğe kavuşturarak size yol haritası olacak detaylı çalışma programını PDF formatında indirmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamındaki eğitimlerin ÖRNEK DERS VİDEOLARINI izleyebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemini henüz yapmadan YKSDİL Beyaz Paket kapsamındaki video eğitimlerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak Örnek Video Dersler için hazırladığımız sayfaya gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamındaki videolarda izleme sınırı var mıdır?

Ön Hazırlık bölümündeki video eğitimlerimiz için 750 saat, YKSDİL Hazırlık bölümü için ise 480 saat olmak üzere toplamda 1.230 saat izleme hakkınız bulunmaktadır. Kötüye kullanımın kısmen de olsa önüne geçmek için aldığımız bu tedbir normal bir öğrencinin 1 yıllık kullanım süresi boyunca istisnasız her gün 3,5 saat video izlemesiyle ancak dolabilecek bir hak sunmaktadır.

Bugüne kadar MODADİL Uzaktan Eğitim sistemini tercih eden on binlerce öğrencimiz arasından bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda öğrencimizin sürelerinin tamamını kullandığını hatırlatır, belirlediğimiz sürelerin sizi hedefinize ulaştırmak için fazlasıyla yeterli olduğunun bilinmesini isteriz.

Videoya özel izleme sınırı var mıdır?

Hayır. İstediğiniz herhangi bir videoyu dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz. İzlediğiniz toplam süre ne kadar ise izleme hakkınızdan o kadar süre düşecektir.

Sistemdeki videoların oynatma hızını ayarlayabilir miyim?

Uzaktan eğitim sistemlerimizdeki video içeriklerin oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Video oynatıcının alt kısmında bulunan ve süreyi, vb. gösteren çubuk üzerinde “1x” düğmesine tıklayıp dilediğiniz oynatma hızını seçebilirsiniz.

Videoları hangi hızda izlerseniz izleyin, videonun izlenilen kısmı ne kadar ise izleme hakkınızdan sadece o kadar süre düşülecektir.

YKSDİL BEYAZ PAKET kapsamında verilen hediye kitapları başka kitaplarla değiştirebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemi esnasında kitapların listelendiği ekranda dilediğiniz kitapları ekleyip dilediklerinizi çıkarabilirsiniz. Toplam hediye kitap sayısı paket için belirlenen sınırı geçmediği sürece işleminiz onaylanacaktır.

YKSDİL BEYAZ PAKET’i Kimler Kullanmalı?

Bu setimiz YKSDİL’e sıfırdan, diğer bir deyişle başlangıç düzeyinden başlayarak hazırlanacak adaylar için tasarlandı. Eğer siz de bu tarife uyan adaylardan biriyseniz, öncelikle Ön Hazırlık modülündeki çalışmaları tamamlayıp daha sonra YKSDİL Hazırlık modülü ile devam etmenizi öneririz. Unutmayın ki bütün hazırlık süreci ortalama bir öğrenci tarafından günde yaklaşık 3-4 saat çalışma ile 7-9 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma olanağınız var ise sistemdeki modülleri ve içerikleri daha kısa süre içinde bitirebilirsiniz.

Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!
KİTAPSIZ SATIŞ

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!