modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YÖKDİL Sağlık Beyaz Paket

Bu paket “Hedefim YÖKDİL SAĞLIK ama başlangıç seviyesindeyim” diyenler için hazırlandı.

PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI YÖKDİL Sağlık Beyaz Paket
HEDİYE KİTAP SAYISI 6 Adet
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl
PAKET FİYATI
HAVALE-EFT 2577,00 TL yerine 1190 TL
TEK ÇEKİM 2577,00 TL yerine 1200 TL
3 TAKSİT 2577,00 TL yerine 1220 TL
6 TAKSİT 2577,00 TL yerine 1240 TL
  • www.UZAKTANYDS.com YDS/YÖKDİL Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
  • www.UZAKTANYDS.com YDS/YÖKDİL Paketi üyeliği (1 yıl)
  • www.PASSAGEWORK.com YÖKDİL SAĞLIK Paketi üyeliği (1 yıl)
  • www.PASSAGEWORK.com Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)

YÖKDİL SAĞLIK BEYAZ PAKET DETAYLI BİLGİ

YÖKDİL SAĞLIK BEYAZ PAKET İÇERİSİNDE YER ALAN UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?
1) www.UZAKTANYDS.com / ESSENTIAL PAKET - UĞUR ALBAYRAK İLE YDS/YÖKDİL ÖN HAZIRLIK VİDEO DERSLER
- Uğur ALBAYRAK ile 350 Saat Ön Hazırlık Video Ders (750 Saat İzleme Hakkı)

İngilizce Sınavlara, özellikle YDS’ye ya da YÖKDİL’e hazırlanmak istiyorsanız ancak seviyeniz YÖKDİL, YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık için henüz yeterli değilse; İngilizce temelinizde büyük eksiklikler olduğunu düşünüyorsanız ve “Temelim sağlam olsun, daha sonra tekrar alt yapımı kuvvetlendirmek için zaman kaybetmek istemiyorum, bu işe doğru yerden başlamam lazım ve bu süreci bir kez yaşamak istiyorum” diyenler için hazırlanmıştır. Bu pakette her biri 30’ar parçadan oluşan toplamda 180 okuma parçasının detaylı anlatımları mevcuttur. ESSENTIAL paketimiz Temel Düzeyden başlayan ve ilerledikçe zorluk düzeyi artan 6 seviyeden oluşmaktadır.

ESSENTIAL PAKET sayesinde Seviye 1’den başlayarak aynı metodoloji ile çalışacağınız 180 okuma parçası sonrasında upper-intermediate seviyede herhangi bir okuma parçasını %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale geleceksiniz. Ayrıca YDS’den ortalama 35-60* puan alabilir seviyeye de ulaşacaksınız. YDS/YÖKDİL Ön Hazırlık konularının tümünü kapsayan ESSENTIAL paketimizdeki son seviye olan Seviye 5'i tamamladığınız zaman artık YÖKDİL SAĞLIK hazırlığına başlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..
2) www.UZAKTANYDS.com / STANDART PAKET 1 - SUAT GÜRCAN İLE YDS/YÖKDİL VİDEO DERSLER
- Suat GÜRCAN ile 160 Saat Video Ders (480 Saat İzleme Hakkı)
,

YÖKDİL SAĞLIK HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan eğitim videolarına bu bölümden erişebileceksiniz.

MODADİL’de YÖKDİL SAĞLIK hazırlık programlarında “YDS/YÖKDİL Stratejileri” ile “Test Your YDS/YÖKDİL Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine bu modül ile sahip olacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..
3) www.PASSAGEWORK.com / YDS ÖN HAZIRLIK + YÖKDİL SAĞLIK FULL PAKET - 280 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI
  • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
  • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 6.000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
  • Eş anlamlı (Synonym) çalışması (Parçalarda geçen önemli kelime ve yapılara eş, zıt ve yakın anlamlı olan yaklaşık 17.000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz)
  • Çeviri çalışması (280 Parçayı oluşturan 4.325 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
  • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki 4.325 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

YÖKDİL Sağlık Beyaz Paketi Kimler Kullanmalı?

Bu setimiz YÖKDİL SAĞLIK Hazırlığına Sıfırdan, Başlangıç düzeyinden başlayacak adaylar için hazırlandı.Bu nedenle öncelikle YDS/YÖKDİL Ön Hazırlık materyallerini tamamlayıp daha sonra YÖKDİL SAĞLIK Hazırlık materyalleri ile devam etmeniz gerekmektedir. Bu süreç günde ortalama 2-3 saat çalışma ile 6-9 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma saati olanağınız var ise tüm sistemi daha hızlı da bitirebilirsiniz.

Detaylı çalışma programını aşağıdaki butona basarak pdf olrak indirebilirsiniz.

Çalışma Programını İndirmek İçin Tıklayın..
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World, Ziraat Combo ve Maximum kredi kartlarına geçerlidir.

KİTAPSIZ SATIŞ