modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Learning is not attained by chance, it must be sought for with ardor and diligence.

Abigail Adams

Learning is not attained by chance, it must be sought for with ardor and diligence.

Abigail Adams

NEDEN MODADİL?

  • MODADİL’de çok yönlü bir dil eğitimi alırsınız. Dolu dolu geçen sınıf dersleri, her an erişebileceğiniz ve her ihtiyacınıza cevap verebilecek uzaktan eğitim alternatifleri ve alanındaki eşsiz kitaplar sayesinde eğitiminizi her yönden destekleriz.
  • MODADİL’de aldığınız dil eğitimi hedef odaklıdır. Zaman kaybetmezsiniz. Samimiyetle karşılanır, doğru yönlendirilir, sıkı çalıştırılır ve yüksek memnuniyetle ayrılırsınız. Ya da aslında ayrılamazsınız! Siz gitseniz de gönlünüzde biz hep sizinle oluruz!
  • MODADİL’de başarı genetik bir özelliktir. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız her atılımın başarılı olmasını başka nasıl açıklayabiliriz ki? Hayatına dokunduğumuz binlerce öğrencimizin olağanüstü başarıları ise bizim için en önemli gurur kaynağıdır. Sizler başarıya koşarken sendelediğiniz her anda yanınızda hep MODADİL desteğini hisseder, gerekli gücü bizden alır ve ara vermeden başarı koşunuzu devam ettirir hedefe olabilecek en kısa sürede ulaşırsınız.
  • MODADİL’de eğitim kalitesinden asla taviz verilmez. Disiplinli ve doğru bir çalışma ile hemen herkesin başarılı olabileceğine inanır, her bireyin mutlaka bir öğrenme yolu olduğunu bilir ve azimle çalışarak başarırız. Yeter ki siz de bizim kadar inanın ve çalışın!
  • MODADİL’de eğitim materyalleri özgündür. Dersleri veren öğretmenlerin hazırladığı ve piyasada en çok rağbet gören alanının en iyi kaynaklarla çalışır, hiçbir zaman ve hiçbir konuda materyal eksikliği hissetmezsiniz.
  • MODADİL her zaman yanınızdadır. Sadece kaydınızı alıncaya kadar yüzünüze gülen dil kurslarıyla bizi sakın karıştırmayın. MODADİL sorumluluğunun farkında olan bir kurumdur. Kayıt anından itibaren, hatta kayıt olmayan öğrencilerimize bile, yardımcı olabilmek, yol gösterebilmek ve destek olmak için her zaman görevimizin başındayız. Taleplerinizi karşılayabilmek ve sizi başarılı kılabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
  • MODADİL üretkendir ve yenilikçidir. Sınav sistemlerinde yapılabilecek her türlü değişliğe en hızlı şekilde uyum sağlayan kurumdur ve böylede olmaya devam edecektir. Faaliyet gösterdiği her alanda olabilecek en yüksek oranda kendi bünyesinde ürettiği materyalleri kullanır ve bu materyalleri sürekli olarak geliştirip yenileyerek güncel tutar.
  • MODADİL’de öğrencimiz ve dostumuz olursunuz, asla müşterimiz değil! Dil eğitimi yolculuğuna bizimle çıkmayı tercih edenler öğrenci olmanın ötesinde bizim için birer yol arkadaşı ve bize duyduğu güveni asla boşa çıkarılmayacak birer dost olurlar. MODADİL’in kurulan bu dostluklar sayesinde bugünkü görkemli haline geldiğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan yeni ve güçlü dostluklar kurmak için çalışmaya devam ediyoruz.
  • MODADİL’e koşar adım gelirsiniz, ayaklarınız geri geri gitmez! Sadece sıradan bir öğrenci olarak görülmediğinizi bilmenin getirdiği huzur ve mutluluk tüm eğitim sürecini normalde olacağından daha verimli ve keyifli kılar.
  • MODADİL sadece bir dil kursunun adı değildir. Kocaman ve her geçe gün büyüyen bir ailenin ta kendisidir. Siz de bu ailenin bir ferdi olabilir ve alabileceğiniz en yüksek standartlarda bir dil eğitimi alabilirsiniz!