modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.

Confucius

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.

Confucius

MODADiL’DE İŞİNİ SEVEREK YAPANLAR?

MODADİL’de hiç çalışanımız yoktur. MODADİL ailesinin her ferdi yaptığı şeyi bir “iş” olarak görmenin ötesinde keyif aldığı, yaparken mutlu olduğu ve en iyi şekilde yapmaya uğraştığı bir “hobi” olarak değerlendirir. Kısacası MODADİL’de herkes yaptığı şeyi severek yapar.

Hizmetlisinden teknisyenine, danışmanından öğretmenine, müdüründen kurucusuna kadar her MODADİL ferdi öğrencilerimize faydalı olabilmek, eğitim sürecini daha verimli hale getirebilmek ve rahat bir ortamda eğitim faaliyetlerini yürütebilmek için özveriyle, var gücüyle ve en önemlisi severek emek verir.

Bu sadece profesyonelce mesai doldurmak için yapılan bir çalışma değildir. Zira, öğrencilerimize eğitimleri süresince destek olmak için bir mesai mefhumu da gözetilmez burada. Öğrencilerimiz ne zaman desteğe, bir yardım eline, yollarını aydınlatacak bir ışığa ihtiyaç duysa MODADİL ailesini tüm fertleriyle yanında bulur, süreçte hiçbir zaman yalnız kalmaz.

 • Suat Gürcan
  Suat GÜRCAN
  Kurucu
  İngilizce Öğretmeni – Yazar
  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. YDS, YÖKDİL, YKSDİL ve TIPDİL alanlarında 70’ten fazla kitap yazmış ve İngilizce sınavlara yönelik eğitim alanında çeşitli uzaktan eğitim projeleri geliştirmiştir. Halen MODADİL’de YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gruplarında aktif olarak ders vermektedir.

 • Rıdvan Gürbüz
  Rıdvan GÜRBÜZ
  Kurucu
  İngilizce Öğretmeni – Yazar
  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. YDS, YÖKDİL, YKSDİL ve TIPDİL alanlarında 70’ten fazla kitap yazmış ve İngilizce sınavlara yönelik eğitim alanında çeşitli uzaktan eğitim projeleri geliştirmiştir. MODADİL’de YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gruplarında aktif olarak ders vermektedir.

 • Ahmet TAŞPINAR
  Ahmet TAŞPINAR
  İngilizce Öğretmeni – Yazar
  Ankara Üniversitesi DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. YDS, YÖKDİL ve YKSDİL alanlarında 20’den fazla kitap yazmıştır. MODADİL’de YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gruplarında aktif olarak ders vermektedir.

 • Uğur ALBAYRAK
  Uğur ALBAYRAK
  İngilizce Öğretmeni – Yazar
  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. YDS, YÖKDİL ve YKSDİL alanlarında 30’dan fazla kitap yazmıştır. MODADİL’de YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gruplarında aktif olarak ders vermektedir.

 • Yunus BAĞCI
  Yunus BAĞCI
  İngilizce Öğretmeni
  Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olmuştur. MODADİL’de ÖN HAZIRLIK, YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gruplarında aktif olarak ders vermektedir.