modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

HAKKIMIZDA

EEC KASTAMONU DİL OKULU’nun eğitim kadrosu aynı mantık ve metot doğrultusunda ders anlatmayı ilke edinmiş, tüm eğitim ve öğretim süreci boyunca aynı dili konuşan ve standart bir eğitim vermeyi başaran bir ekiptir. Bu ayrıcalık, bizi diğer kurumların kadrolarından ayıran en büyük özelliktir. Kadromuz daha önce çeşitli üniversitelerde görev yapmış olan ve özellikle Sınav İngilizcesi konusunda deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

“EEC KASTAMONU DİL OKULU”, kaliteden taviz vermeden özellikle YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlarda en yüksek notları alabilmeleri için öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizce mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğretmeyi kendine görev bilmiştir.

“EEC KASTAMONU DİL OKULU” öğrencilerine onları başarıya ulaştıracak kaliteli eğitimi vermeyi ve kişiye özel haftalık ders çalışma programı ve takibiyle öğrenciyi hedefine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Okuduğunu anlama ve Kelime alanında Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan ve TÜBİTAK Ödüllü sitemiz www.passagework.com, ve öğrencilerimize sınıf ortamında dinlediği ya da kaçırdığı dersi izleme imkanı sunan ayrıca yayınlarımız içerisindeki tüm soruların tek tek çözümlerinin yapıldığı www.uzaktanyds.com panelimizle sınavlara hazırlık sürecini desteklemekteyiz.