modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

MODADİL ANKARA

YÜZ YÜZE EĞİTİMLERE NE ZAMAN BAŞLADIK?

Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ, 2006 yılında English Exam Center adıyla Ankara’da açtıkları küçük sayılabilecek bir yabancı dil kursunda sadece İngilizce sınavlara odaklı eğitim vermeyi amaçlıyordu. Belli bir sınavı hedefleyen ama o sınava yönelik eğitimlerle çalışmaya başlayamayan, hedefiyle uyumsuz Genel İngilizce kurslarına mecbur bırakılan öğrencilere hem en doğru eğitimi hem de en etkim yöntemle ve en kısa sürede vermeyi kafalarına koymuşlardı. Diğer bir deyişle “Biz sadece köfte satıyoruz, en lezzetli köfteyi isteyenler bizi tercih etsin” dediler ve bu alanda uzmanlaştılar.

ORTALAMA KAÇ ÖĞRENCİYE ULAŞIYORUZ?

Yüz yüze eğitimlerimizi verdiğimiz kursumuzun kuruluşunu takip eden yıllarda hazırladığımız yayınlar ve uzaktan eğitim programları da yine İngilizce sınavlara odaklıydı. Hatta sektörde ilk kez “Ön Hazırlık” kavramını kullanarak hazırladığımız okuma, kelime ve dil bilgisi ağırlıklı müfredatla hedefe odaklı bir başlangıcın ne kadar önemli ve doğru olduğunu tüm İngilizce camiasına gösterdik.

Genel İngilizce ve Sınav Ön Hazırlık programlarını ayırarak adayların daha bilinçli ve doğru bir şekilde hedefe ulaşmasını sağladık. 2015 yılından başlayarak diğer illerden gelen talepler doğrultusunda kurulan çözüm ortaklıkları ve şubeleri ile bugün MODADİL sürekli olarak büyüyen kocaman bir aile haline geldi. Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ, Türkiye'nin en iyi ekibi ile sadece Ankara merkezde yılda ortalama 5.000, şubeleriyle birlikte de toplamda 15.000 öğrenciye yüz yüze eğitim veriyor.

HANGİ EĞİTİMLERİ VERİYORUZ?

Bugün, sadece İngilizce sınavlara yönelik değil genel olarak dil eğitimi anlamında her ihtiyaca cevap verebilecek programlar sunan MODADİL şubelerinde yüz yüze eğitim almak istediğinizde güler yüzlü eğitim danışmanlarımız sizi karşılar ve hangi alanda eğitim almak istediğinizi sorarak sizi MODADİL ailesine katılmaya davet eder. Merkez ve şubelerimizde yüz yüze eğitim almak istediğinizde aşağıdaki eğitim programlarını bulabilirsiniz.

  • Ön Hazırlık, YDS, e-YDS, YÖKDİL, YKSDİL (YDT), TIPDİL
  • TOEFL, IELTS, PTE, TOEIC, Hazırlık Atlama
  • Genel İngilizce, Speaking, Kids English (Çocuk İngilizcesi), Tematik İngilizce
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

MODADiL şubelerine uğradığınızda mutlaka kayıt olmak zorunda değilsiniz. Genel İngilizce ya da hazırlandığınız sınava yönelik tavsiye ve yönlendirmelerimiz için sizleri en kısa zamanda kurs merkezlerimize bekliyoruz… Hem çayımızı içersiniz, hem de gelmişken ücretsiz posterlerimizden alabilirsiniz. O zaman “see you” diyoruz!