modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

MODADİL AYDIN

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin alanında en güçlü altyapısı ve kaynaklarına sahip Moda Dil Akademisi şimdi de Aydın'da

HANGİ EĞİTİMLERİ VERİYORUZ?

Sadece İngilizce sınavlara yönelik değil genel olarak dil eğitimi anlamında her ihtiyaca cevap verebilecek programlar sunan MODADİL şubelerinde yüz yüze eğitim almak istediğinizde güler yüzlü eğitim danışmanlarımız sizi karşılar ve hangi alanda eğitim almak istediğinizi sorarak sizi MODADİL ailesine katılmaya davet eder. MODADİL Aydın şubemizde yüz yüze eğitim almak istediğinizde aşağıdaki eğitim programlarını bulabilirsiniz.

 • Ön Hazırlık, YDS, e-YDS
 • YÖKDİL, YKSDİL (YDT), TIPDİL
 • TOEFL, IELTS
 • PTE, TOEIC, Hazırlık Atlama
 • Genel İngilizce, Speaking
 • Kids English (Çocuk İngilizcesi)
 • Tematik İngilizce, İş İngilizcesi

MODADiL Aydın şubemize uğradığınızda kayıt olmak zorunda değilsiniz. Genel İngilizce ya da hazırlandığınız sınava yönelik tavsiye ve yönlendirmelerimiz için sizleri en kısa zamanda kurs merkezimize bekliyoruz.

UZAKTAN EĞİTİMDE NELER YAPTIK?

İlk göz ağrımız olan 2006 yılında açtığımız English Exam Center sadece Ankara’da bulunan öğrencilere hizmet veriyordu. Ayrıca, hafta sonları Eskişehir, Yozgat, Kırıkkale, Çorum, Afyon gibi yakın illerden öğrencilerimiz tüm zorluklara katlanarak ve ciddi fedakârlıklarda bulunarak kursumuza yüz yüze eğitim için geliyordu. Diğer yandan, Türkiye genelinde İngilizce sınavlara hazırlanan adaylara yayınlarımız sayesinde ulaşmayı başarıyorduk. Fakat her gün gelen güzel e-postalar “Hocam neden Kayseri’de kurs açmıyorsunuz?”, “Hocam neden İstanbul’a gelmiyorsunuz?”, “Hocam bizim günahımız ne?” gibi sorular ve cümleler içeriyordu. Artık daha geniş kitleye ulaşmanın vakti gelmişti.

2008 yılında hazırladığımız PassageWork.COM eğitim platformunu TÜBİTAK tekno girişim projesi haline getirip web tabanlı bir sistemle herkese ulaştırabiliriz diye düşündük. Tüm girişimler yapıldı ve bingo! “Okuma parçaları aracılığıyla dil becerilerini geliştirmeye yönelik” hazırladığımız proje TÜBİTAK tarafından kabul edildi. Artık hem basılı materyallerimiz ile hem de web tabanlı bir programla daha fazla kişiye rahatça ulaşabiliyorduk.

İngilizce sınavlara hazırlanan adaylar için 7/24 çalışabilecekleri ciddi bir okuma ve kelime çalışma sistemi hazırlamıştık. PassageWork.COM eğitim platformunu sürekli olarak geliştirdik, yeni özellikler ve içerikler ekledik. Sene 2011. Mailler gelmeye devam ediyor: “Hocam PassageWork.COM harika ama keşke video dersleriniz de olsa!”, “Hocam bir arkadaşım anlattığınız derslerin ses kaydını almış, çok faydalı oldu gerçekten.”, “Hocam okuma parçalarında ne yapmalıyım? YouTube'da var mı herhangi bir videonuz?"

Ekip oturup çalıştı, business plan yapıldı. Bir yazılım geliştirme şirketi kurulacaktı. Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ bu yazılım şirketinin adını oldukça kolay buldular. Soy isimlerin başındaki ortak GÜR hecesinin sonrasına yazılımı çağrıştırmak adına SOFT getirmek yetti ve ikinci göz bebeğimiz GÜRSOFT teknokent bünyesinde kurularak faaliyete başladı. Çok geçmeden UzaktanYDS.COM projesinin temelleri atıldı, hazırlıklar başladı. Yaklaşık 2 yıl süren çalışmaların ardından 2013 yılının başında 150 saatlik YDS videoları öğrencilerimizle buluşmaya hazırdı. Artık hem bir video eğitim platformumuz hem de bir okuma-kelime çalışma sistemimiz vardı İnternet üzerinden hizmet veren.

Hazırlanan e-paketler aracılığıyla tüm Türkiye’de adaylar yüz yüze eğitim için kursa gitmeden de çok iyi şekilde hazırlanabilmeye başladılar. Dönütler ve sonuçlar oldukça olumluydu. Ankara’ya gelemeyen ya da Ankara’da olup kurs programlarını yüz yüz takip edemeyen adaylar için bu iki proje ciddi anlamda işi kolaylaştırdı.

Bugün her yıl ortalama 150.000 adayın faydalandığı, Türkiye’nin en zengin içeriğine sahip ve teknokent içerisinde AR-GE yapılarak sürekli geliştirilen bu sistemlerde Uğur ALBAYRAK, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmış 520 saat video, 700 okuma parçası analizi ve binlerce kelime öğreten sistemli alıştırmalar mevcut. Ayrıca, YouTube.COM/modadil kanalımızda da önceki yıllarda yapılmış birçok sınavın çözümünü ve faydalı videoları bulabilirsiniz. Uzaktan eğitimde MODA'yı takip ederek bulunduğunuz şehirde, kursa gitmeden canlı (online) derslerimizle ve video (offline) paketlerimizle de hedefe ulaşabilirsiniz.

Şunu da unutmadan belirtelim: MODADİL Aydın'a kayıt yaptırdığınızda uzaktan eğitim sistemlerimize de ÜCRETSİZ olarak kursunuz boyunca erişim sağlayabiliyorsunuz.

NEDEN MODADİL?

 • MODADİL’de çok yönlü bir dil eğitimi alırsınız. Dolu dolu geçen sınıf dersleri, her an erişebileceğiniz ve her ihtiyacınıza cevap verebilecek uzaktan eğitim alternatifleri ve alanındaki eşsiz kitaplar sayesinde eğitiminizi her yönden destekleriz.
 • MODADİL’de aldığınız dil eğitimi hedef odaklıdır. Zaman kaybetmezsiniz. Samimiyetle karşılanır, doğru yönlendirilir, sıkı çalıştırılır ve yüksek memnuniyetle ayrılırsınız. Ya da aslında ayrılamazsınız! Siz gitseniz de gönlünüzde biz hep sizinle oluruz!
 • MODADİL’de başarı genetik bir özelliktir. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız her atılımın başarılı olmasını başka nasıl açıklayabiliriz ki? Hayatına dokunduğumuz binlerce öğrencimizin olağanüstü başarıları ise bizim için en önemli gurur kaynağıdır. Sizler başarıya koşarken sendelediğiniz her anda yanınızda hep MODADİL desteğini hisseder, gerekli gücü bizden alır ve ara vermeden başarı koşunuzu devam ettirir hedefe olabilecek en kısa sürede ulaşırsınız.
 • MODADİL’de eğitim kalitesinden asla taviz verilmez. Disiplinli ve doğru bir çalışma ile hemen herkesin başarılı olabileceğine inanır, her bireyin mutlaka bir öğrenme yolu olduğunu bilir ve azimle çalışarak başarırız. Yeter ki siz de bizim kadar inanın ve çalışın!
 • MODADİL’de eğitim materyalleri özgündür. Dersleri veren öğretmenlerin hazırladığı ve piyasada en çok rağbet gören alanının en iyi kaynaklarla çalışır, hiçbir zaman ve hiçbir konuda materyal eksikliği hissetmezsiniz.
 • MODADİL her zaman yanınızdadır. Sadece kaydınızı alıncaya kadar yüzünüze gülen dil kurslarıyla bizi sakın karıştırmayın. MODADİL sorumluluğunun farkında olan bir kurumdur. Kayıt anından itibaren, hatta kayıt olmayan öğrencilerimize bile, yardımcı olabilmek, yol gösterebilmek ve destek olmak için her zaman görevimizin başındayız. Taleplerinizi karşılayabilmek ve sizi başarılı kılabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
 • MODADİL üretkendir ve yenilikçidir. Sınav sistemlerinde yapılabilecek her türlü değişliğe en hızlı şekilde uyum sağlayan kurumdur ve böylede olmaya devam edecektir. Faaliyet gösterdiği her alanda olabilecek en yüksek oranda kendi bünyesinde ürettiği materyalleri kullanır ve bu materyalleri sürekli olarak geliştirip yenileyerek güncel tutar.
 • MODADİL’de öğrencimiz ve dostumuz olursunuz, asla müşterimiz değil! Dil eğitimi yolculuğuna bizimle çıkmayı tercih edenler öğrenci olmanın ötesinde bizim için birer yol arkadaşı ve bize duyduğu güveni asla boşa çıkarılmayacak birer dost olurlar. MODADİL’in kurulan bu dostluklar sayesinde bugünkü görkemli haline geldiğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan yeni ve güçlü dostluklar kurmak için çalışmaya devam ediyoruz.
 • MODADİL’e koşar adım gelirsiniz, ayaklarınız geri geri gitmez! Sadece sıradan bir öğrenci olarak görülmediğinizi bilmenin getirdiği huzur ve mutluluk tüm eğitim sürecini normalde olacağından daha verimli ve keyifli kılar.
 • MODADİL sadece bir dil kursunun adı değildir. Kocaman ve her geçe gün büyüyen bir ailenin ta kendisidir. Siz de bu ailenin bir ferdi olabilir ve alabileceğiniz en yüksek standartlarda bir dil eğitimi alabilirsiniz!