modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

MODADİL KASTAMONU

HAKKIMIZDA

MODADİL Kastamonu’nun öğretmen kadrosu aynı mantık ve metot doğrultusunda ders anlatmayı ilke edinmiş, tüm eğitim ve öğretim süreci boyunca aynı dili konuşan ve standart bir eğitim vermeyi başaran bir ekiptir. Bu birliktelik ve ekip ruhu bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biridir. Kadromuzda yer alan öğretmenlerimiz, daha önce çeşitli üniversitelerde görev yapmış olup özellikle Sınav İngilizcesi konusunda oldukça deneyim sahibidirler ve sizleri hedeflerinize ulaştırmak için var güçleriyle emek sarf etmekten bir an olsun geri durmazlar.

MODADİL Kastamonu, kaliteden taviz vermeden özellikle YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlarda en yüksek notları alabilmeleri için öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizce mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğretmeyi kendine görev bilmiştir.

MODADİL Kastamonu öğrencilerine onları başarıya ulaştıracak kaliteli eğitimi vermeyi ve kişiye özel haftalık ders çalışma programı ve takibiyle öğrenciyi hedefine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Okuduğunu anlama ve Kelime alanında Türkiye’nin en kapsamlı eğitim platformu olan ve TÜBİTAK projesi olarak hayata geçirilen PassageWork.COM ve öğrencilerimize sınıf ortamında dinlediği ya da kaçırdığı dersi izleme imkânı sunan, ayrıca yayınlarımız içerisindeki tüm soruların tek tek çözümlerinin yapıldığı video dersleri sizlere ulaştıran UzaktanYDS.COM üyeliğini bütün kayıtlı öğrencilerimize eğitimleri boyunca kullanacakları şekilde ÜCRETSİZ olarak sunuyor, İngilizce sınavlara hazırlık sürecinde sizi bir an olsun yalnız bırakmıyoruz.

Unutmayın, MODADİL ile yola çıktıysanız, hedefinize çok daha kısa sürede ve çok daha kolay ulaşırsınız!

O halde, sizi de MODADİL ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz…