modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

İngilizce Sınavlara Bizimle SON KEZ Hazırlanın!

İngilizce Sınavlara Bizimle SON KEZ Hazırlanın!

Uğur ALBAYRAK

İngilizce Öğretmeni – Yazar

1985 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı ve 2003 yılında ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında aynı bölümden mezun oldu. 2007-2009 yılları arasında çeşitli dil okullarında YDS, YÖKDİL, YKSDİL, TOEFL ve IELTS gibi İngilizce sınav gruplarının yanında Genel İngilizce sınıflarına da ders verdi.

2009 yılında MODADİL bünyesine dahil oldu. O zamandan beri başta YDS, YÖKDİL ve üniversiteye giriş dil sınavı olan YKSDİL başta olmak üzere İngilizce sınavlar üzerine odaklanarak hem ders verdi hem de çok sayıda kitap yazdı. Ayrıca, MODADİL’deki ÖN HAZIRLIK kurslarının koordinatörlüğünü de yürüttü.

Halen YDS, YÖKDİL ve YKSDİL alanında çeşitli yayınlar ve uzaktan eğitim platformları için içerik üretmeye devam etmekle birlikte MODADİL’de YDS, YÖKDİL ve YKSDİL uzmanı olarak çalışmakta ve aktif olarak ders vermektedir. Buna ilaveten, PassageWork.COM ve UzaktanYDS.COM eğitim platformları aracılığıyla Ankara’da kurslarımıza katılamayan adaylara video derslerle de hizmet vermeye devam etmektedir.

YAYINLARI