modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YKS-DİL (YDT) İNGİLİZCE - YARIM ELMA - 20x40 - MİNİ TEST

YKS-DİL (YDT) İNGİLİZCE - YARIM ELMA - 20x40 - MİNİ TEST
ISBN: 9786057321756
Yazarlar: Suat GÜRCAN Rıdvan GÜRBÜZ Uğur ALBAYRAK
Yayınevi:
MODADİL Yayınları
Etiket Fiyatı: 199 TL
İndirimli Fiyat:
159,2 TL
Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
MODADİL DİJİTAL
Öğretmenlere Özel Akıllı Tahta Desteği!

Bu kitabın Pardus ve Windows temelli akıllı tahta uygulamalarını ÜCRETSİZ indirerek bilgisayar veya akıllı tahta üzerinden ders anlatımı yapabilirsiniz.

Akıllı tahta uygulamasını indirmek ve MODADİL’in diğer YKSDİL (YDT) kitaplarının bütün sayfalarını en ince ayrıntısına kadar incelemek için MODADİL DİJİTAL platformumuza üye olmanız yeterli. Henüz olmadıysanız şimdi üye olmak için Buraya Tıklayın!

Ayrıca, aynı kullanıcı adıyla MODADİL DİJİTAL uygulamasını da kullanabilirsiniz. MODADİL DİJİTAL uygulaması hem AppStore hem de Google Play Store’da!

SAYFA SAYISI:
208 Sayfa
EBAT:
19X27
BASKI:
1 . Baskı

YKSDİL (YDT) hazırlığı yaparken 80 soruluk tam deneme çözümlerine başlamadan önce sınavdaki soru sayıları dikkate alınarak her soru tipinden sorulara yer verdiğimiz 40 soruluk yarım denemeler çözerek sınav yolculuğuna balamaya ne dersin? Ya da, 80 soruluk tam denemeler çözerken bile tek oturumda 2 saat zaman ayıramayacağın dilimlerde 1 saat ayırıp yarım deneme çözerek hazırlık sürecini aksatmamak harika olmaz mı? İşte tam amaçlarla hazırladığımız 40 soruluk yarım denemelerden tam 20 adet içeren bu yayınımız tamamen MODADİL öğretmen ekibinin hazırladığı özgün sorulardan oluşmakta ve yine MODADİL kalitesiyle size ulaştırılmaktadır.
(4.9 / 170)