modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA
Grup Kodu Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Kontenjan Detay
11-DİL21 Eylül 201931 Mayıs 2020
VAR
İNCELE
12 DİL-A09 Ekim 201913 Haziran 2020
VAR
İNCELE
YDS-100130 Eylül 201901 Nisan 2020
YOK
İNCELE
YDS-213 Ocak 202012 Nisan 2020
VAR
İNCELE

HAKKIMIZDA

ISPARTA ARDEM (Ardıç Dil Eğitim Merkezi), kurucuları İngilizce öğretmenleri olan, idealist eğitim vizyonu ile yola çıkan, eğitim hizmetlerini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen, alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosuyla kalitesini sürekli koruyan, klasik kitap odaklı eğitimden ziyade interaktif ve eğlenceli sınıf ortamını benimseyen bir eğitim kurumudur.

Ardem Dil Merkezi 15 yıllık eğitim-öğretim tecrübesi ve birikimine sahip kadrosuyla Isparta'da birçok akademisyen ve akademisyen adayına YDS/KPDS/ÜDS gibi sınavlar için İngilizce eğitimi vermiştir. Sınav İngilizcesi denince Isparta’da akla gelen ilk kurum olmakla birlikte, YDS'nin dışındaki alanlarda da (YKS-Dil, Genel İngilizce, Proficiency, İlköğretim İngilizcesi) başarısını kanıtlamış ve öğrenci memnuniyetini daima ilk sırada bulunduran bir eğitim kurumudur.

ARDEM DİL MERKEZİ’NDE YDS/YÖKDİL EĞİTİMİ

YDS/YÖKDİL gruplarımızda bu sınavların gerektirdiği şekilde kapsamlı bir İngilizce eğitimi verilmektedir. YDS/YÖKDİL gruplarında eğitim, sınav sistemi doğrultusunda uygulama içeriklidir ve genel İngilizce eğitimi çalışmalarını içermez. Bu eğitimde gramer, kelime ve okuma becerileri ve okuma becerisiyle alakalı diğer soru tiplerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Dersler yıllardır bu alanda eğitim veren, binlerce kursiyerin hedefledikleri puanları almasına katkıda bulunan tecrübeli öğretmenler eşliğinde yapılmaktadır.

ISPARTA ARDEM DİL MERKEZİ kaliteden taviz vermeden özellikle YDS YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlarda en yüksek notları alabilmeleri için öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizce mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Okuduğunu anlama ve kelime alanında Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan www.passagework.com ve öğrencilerimize sınıf ortamında dinlediği ya da kaçırdığı dersi izleme imkânı sunan, ayrıca yayınlarımız içerisindeki tüm soruların tek tek çözümlerinin yapıldığı www.uzaktanyds.com panelimizle sınavlara hazırlık sürecini desteklemekteyiz.