modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

TUBA İ.
Merhabalar, Bu mesajı teşekkür amaçlı yazıyorum. YDS 2019/1 sınavına YouTube kanalınızda bulunan çıkmış soru çözümlerini takip ederek hazırlandım. Bütün çıkmış soru videolarını izledim. Temelim vardı, aylarca değil sadece son iki hafta sizin soru çözümlerinizi dinleyip, sorulara yönelik verdiğiniz ipuçlarını hafızaya aldım. Sınava 2018 bahar döneminde girdiğimde 57 almıştım. Sınavın yapısını bilmiyordum ve süre kontrolüm oldukça kötüydü. Soruları yetiştirememiştim. Ancak bu sefer sizin soru çözümlemelerinizi takip ederek sınavın genel yapısını, sorulara yaklaşım tarzını kavradım. Sınavı yetiştirdim ve 15 dakikam arttı. Sınavdan 80 aldım. Emeğinize saygım sonsuz. Özellikle soru çözümlerini yapan değerli hocalarımız Ahmet Taşpınar ve Suat Gürcan’a sonsuz teşekkürler.

C. R. GÜNGÖR
Merhaba, 48 yaşındayım. Ciddi bir İngilizce altyapım yoktu. Doktoraya başladım ve dil puanına ihtiyacım oluştu. Sınava hazırlık sürecinde videolarınızı izledim. Sonuç benim açımdan çok başarılı oldu. Yalnızca doktora için gerekli 55'i değil, doçentlik için aranan 65'i bile almayı başardım. Bu süreçte Suat Hoca başta olmak üzere desteğinizi çok gördüm. Yaptığınız işin ne kadar değerli olduğunu, tanımadığınız, bilmediğiniz, en ufak bir çıkar elde etmediğiniz insanlara nasıl dokunabildiğinizi bir de benden bilin istedim. Hayat, biraz da böyle dokunuşlardaki mutluluktur aslında. Kuru bir teşekkür gibi görünse de bu yazdıklarımın size aynı zamanda artı bir motivasyon olmasını dilerim. Umarım hayatın adaleti size de çalışmalarınızda çok daha büyük başarılar ve kazanç getirir. Sevgilerimle.

M.İZZET TÜRKOĞLU
Ders hocamız Ahmet hocam benim hayatımda gördüğüm en donanımlı, en dinamik kişilerden biri. Benim ingilizceye karşı olan ön yargımı kırdı. Kursumuzda bence bu işi yapan en iyi kurstur.Eksiklik varsa bendendir. Rabbim başta kursa kaydolmamda ve devam etmemde çok emekleri olan Rıdvan ve Ahmet hocalarım olmak üzere Suat hocam, Yunus Hocam, Uğur hocam ve diğer tüm çalışanlarından ebeden razı olsun...

MUHAMMED ENES TEMELLİ
Ön hazırlık ve YDS'yi MODADİL'de tamamladım. Bu iki dönem içerisinde eğitimlerine katıldığım her iki hocama da (Yunus ve Ahmet hoca) şükranlarımı sunar ve kendilerine teşekkür ederim. Daima çevreme sizleri tavsiye ediyor olacağım. Selametle!

GİZEM URCAN
Ahmet hoca tanıdığım nadir eğitimcilerden biri. Eğitim anlayışını yaklaşımı çok iyi. Her şey için teşekkür ederim. :)

HARUN ŞİMŞEK
Her şey çok güzeldi. Sistem için kuruculara ve öğretmenim olan Ahmet TAŞPINAR'a teşekkürler.

CANSU AYDOĞAN
Aldığım güzel eğitim, hocamızın eğlenceli ve verimli dersleri için öncelikle Ahmet hocamıza ve kuruma teşekkür ederim. Tavsiye ile geldim ve soranlara da tavsiye edeceğim. Sınavda soruları okudukça derslerimiz kulağımda çınlayacak :)

IŞIK GİZEM KARAKAYA
Eğitim hayatım boyunca gittiğim tüm kurumlarla karşılaştıracak olursam, en samimi ve en verimli 3 buçuk ayımı burada geçirdim. Başta Ahmet Hocam olmak üzere tüm dershane kadrosundan çok memnun olarak ayrılıyorum. Kendi adıma her şey için teşekkür ederim.

MERVE ÖZCAN
Ön Hazırlık ve YDS olarak memnun kaldım. Ön hazırlık hocası Yunus Hoca'ya ve YDS hocam Ahmet Hoca'dan çok memnun kaldım. İlk YDS puanım 25 iken 2. girişte 56,25 aldım. 24 Mart sınavından ise daha yüksek alacağımı düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.

DİLEK SACİDE KOÇ
Hem ön hazırlık hem de YDS ana grubuna katılmış biri olarak kursu YDS'ye hazırlanacak herkese tavsiye ediyorum. İyi ki buraya geldim. Paramı, zamanımı, sabrımı, ve enerjimi de verimli kullandım elimden geldiğince. C. hocama ve Ahmet hocama teşekkür ediyorum. Sadece öğretmen olarak bakmıyorum ikisi de çok iyi insanlar. Çok güzel arkadaşlıklar da edindim. Herkese teşekkür :)) Teşekkürler MODADİL :))

GÖZDE YAMAÇ
Kurs süresince sunduğunuz eğitim için kurumunuza teşekkür ederim.Ahmet hocamızın eğitim süresince gösterdiği ilgiden çok memnun kaldım.

AYŞE NUR YILMAZ
Yeterli ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Ahmet Hoca mükemmeldi. Herşey için teşekkürler.

ÖZGE ÖZER
Hocamızın oldukça ilgili ve verimli bir eğitim verdi.Yayınlarda oldukça güzeldi.Bilgi ve birikim için teşekkürler.Ahmet hocayı çok sevdik.İyi ki var.

MURAT YURDAKUL
Kurumunuza ve öğretmenimiz Ahmet TAŞPINAR hocamıza gösterdiği ilgi bitmek bilmeyen enerjisi farklı anlatım tarzı ve öğretme arzusu nedeniyle çok teşekkür ediyorum.Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir kurs dönemi geçirdim.Hakkınızı helal edin.

RECEP BAKIR
Modadil'e bir tavsiye üzerine geldim ve ilk ingilizce kursu tecrübemdi.Ahmet hocamızla beraber yaklaşık 3,5 aylık bir eğitim aldım ve gerçekten çok memnun oldum.Korkmuş olduğum ingilizce'ye şuan korkmadan bakabiliyor ve ingilizce parça çevirebiliyorum. Ahmet hocamıza çok teşekkür ediyorum.

MERVE KAYMAZ
Ön hazırlık ve yds kurslarını aldım ve ikisininden de çok memnun kaldım.İngilizce ye olan ön yargımı sizinle kırdım.Çok hızlı ve keyifli geçen bir süreçti benim için.Özellikle Ahmet hocamızın öğrencilerle bire bir ilgisini sevdim.Herşey için teşekkürler....

ÖZGE ARKAN
Kurstan beklentimin üstünde bir şekilde memnuniyetle ayrılıyorum.Bu süreçte eğitimi sadece sınıf ortamında bırakmayıp bizlerle özel olarak ilgilenen Ahmet hocama tüm emekleri için teşekkür ediyorum.

GÜLSEREN AVCI
Kurstan aldığım eğitim en baştan çok keyifliydi.Tüm derslere severek geldim.İyi ki bu kuruma gelmişim.Her şey için çok teşekkürler...

FATMA DİKMETAŞ
Gerçek anlamda kurs süresi boyunca çok verimli geçti. Tam anlamıyla öğretici bir süreçti.

KİBAR DEMİRHAN
Kaynak kitaplar ve hocamızın detaylı konu anlatımıyla ingilizce konusunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.Ahmet TAŞPINAR hocama ve ön hazırlıkta Yunus BAĞCI hocama teşekkür ederim.İnşallah istediğimiz puanları alırız.