modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

BERK GÖKMEN
Baştan itibaren idare çok ilgili davrandı. Kayıttan sonra her türlü imkan ve kolaylık sağlandı. İngilizce ile arası pek iyi olmayan ben ürkek ve çekingen bir şekilde kursa başladım. C. hocamızın özel ilgisi ve teşviki ile belli bir seviyeye geldim. Genel manada memnuniyetimi dile getirmeliyim. Bu sene benim için çok sıkışık bir sene olduğundan yeteri ilgiyi veremedim. Sizlere tavsiyem İngilizce işine girişeceksiniz MODA DİL doğru adres, ancak bol bol zamana ihtiyacınız olacak.

EMİN ÖLMEZ
Kurstaki eğitim gayet yeterliydi. E. hocanın sayesinde bana çok yol katettim. YDS hakkında önemli bilgiler edindiğime inanıyorum.

CEREN ALAKUŞ ERDOĞAN
E. hoca, sayesinde sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini ve nasıl okumam gerektiğimi öğrendim. Hocamızın paylaştığı ek sorular çok faydalıydı. Çok emek gösterdi. Sadece dersin süresi bana göre kısaydı. Keşke bir ay önceden başlansaydı.

İSİMSİZ
Bir çok kurs ile görüşmeler yaptım. MODADİL kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarla görüştüğümde haftaya başlayacak yeni bir kursa kaydetmek yerine beni seviyem konusunda bilgilendirdiler ve gerçekçi bir şekilde istediğim puanı alabilmem için Nisan 2019 YDS'ye hazırlanmam gerektiğini söylediler. Diğer kurslardaki kayıt kabul personelleri sadece sistemlerini anlatıp başlayacak olan bir sonraki kura kayıt yapmamı istemişlerdi. Kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarına öncelikli olarak teşekkür ederim. Ön Hazırlık kursuna başladığımızda C. hocamız nasıl bir maratona başladığımızı ve neler yapmamız gerektiğini anlattı. Sıkı bir çalışma maratonuna başladık. 4 ay süresindeki gelişimimi görmek beni çok mutlu ediyor. C. hocamın verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim. Tavsiye olarak kelime sisteminin geliştirilmesi gerekebilir diye düşünüyorum.

SAMET UYAR
17.09.2018 tarihinde başlayan YDS Ön Hazırlık grubuna kaydoldum. Başta ön yargılarım çoktu. C. hocamın anlatım tarzı ve tecrübesiyle İngilizcenin yıllarca ne kadar gereksiz bir korku olduğunu fark ettim. Kısa zamanda çok iyi bir şekilde kelime kapasitem arttı. PassageWork'ü etkin bir şekilde kullanınca kelimeleri kolay bir şekilde öğrendim. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir gelişmeyi açıkçası beklemiyordum. Ama gelişmemde sadece sistem değil C. hocanın da büyük katkısı olduğunu belirtmeden geçemem. C. hocam düşünceme göre alanının en iyilerinden birisi ve algısı açık ve çalışmayı seven bir öğrenciyi YDS'ye hazırlayacak tecrübeye sahip. Teşekkürler hocam...

HARUN EMRE KARADAĞ
İyi ki geldim. Hocamın dediklerini yaptıkça geliştiğimi fark ettim. Müthiş bir sınıf hakimiyeti var hocamın.

SERKAN ÇELİK
Öncelikle Y. hocamın gayret, özveri, ilgi ve alakasının mükemmel olduğunu düşünüyorum. İlk geldiğim durumu düşündüğümde aldığım eğitimin çok iyi olduğunu, hocamın gayretinin yarısının ben de olması durumunda hedefe ulaşmamın kaçınılmaz alacağına inanıyorum. Her şey için teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Normal boylarda zarif bir hanımefendi olan hocamız kurs boyunca üşenmeden, bunalmadan bazı şeyleri tekrar eder ve bizde bazı şeylerin daha da kalıcı olmasını sağlardı. Derslerinde hiç bir zaman negatifliğe kapılmamıza müsade etmez hep bu süreçte ayakta kalmamızı yönünde direktifleri olurdu. Bir gün yağmurlu günde kahvemizi içerken up uzun ingilizce cümleleri arkadan toplayarak gelme dileğiyle :))). Herşey için teşekkürler hocam .

CEREN TAMKOÇ
İngilizceyi sevdiren kadın kursa başlarken bütün ön yargılarımı bertaraf etmiştir. C. hocanın grubunda olduğum için kendimi gerçekten şanslı buluyorum. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki inanılmaz sabrı özverisi ve çalışkanlığı örnek alınasıdır. aynı zamanda beni ingilizce öğretmenliği okumaya farkında olmadan ikna etmiştir. herkese Ceyda hoca gibi öğretmen gerekli kendinizi ona bırakın ve ingilizceyi öğrenin. Kurumun sistemi ise ciddi bir çalışmayla gerçekten çok faydalı. İngilizceyi fark ettirmeden öğretiyor. Ön Hazırlık benim için çok verimli geçti. Bunun için ekibinize ve özellikle Ceyda Hocaya teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Kendi çabamla ingilizce öğrenmek için çok uğraştim. Bu kurs bana çalışma yolu gösterdi. Bir sistemim olduğunu düşünüyorum. C. hocamın emekleri için çok teşekkür ediyorum. Sistemin diğer çalışma metodlarından farklı olması ilgimi çekti. Ve daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Ödevler çok yoğun olmasa pes etmezdim de:))). Ama kurs bitince tamamlamayı düşünüyorum. Herşey için teşekkürler :)))

İSİMSİZ
Programdan ve C. hocadan öğretim tekniklerinden memnun kaldım. İlgili ve öğretene kadar çok ısrarcı bir eğitimci kendileri. Kitaplar ve derslerde yapılan sınavlar da okuduğumuzu anlamamızda ve kelime dağarcığımızın gelişmesinde bize yardımcı oldu. Sınıfa gelip derslere katılarak öğrenim görmenin uzaktan öğrenim görmekten daha faydalı olduğunu gördük. Sistemdeki kelime kutucukları favarim. Ama yeterince sisteme girdim mi? ''HAYIR'' . Bu kurs bittikten sonra sınavdan yeterli bir puan alamazsak bu yeterli çalışmammızdan yani bizden kaynaklı olur diye düşünüyorum. Çünkü MODADİL yeterli ilgi ve eğitimi sağlıyor.

METİN KAAN GÜNEŞ
C. hocamın derslerinin oldukça zevkli geçti. İngilizceye daha çok bağlanmamı sağladı ve özellikle de herşeyi tekrar etmesiyle kalıcı öğrenmemi sağladı. Kısacası hocam çok iyi anlatıyor :) Kurs sistemine gelince, sistem çok iyi. Mükemmel kurgulanmış sistem sayesinde kelime tekrarı yapabiliyorum. Parçaları çevirebiliyorum. Özellikle PassageWork çok iyi hazırlanmış bir eğitim sitesi.

DENİZ YÜKSEL
Uzaktan eğitim uygulamalarını çok başarılı buldum. Daha önce gittiğim kurslardan çok farklı bir eğitim tarzında öğretim yapılması İngilizceyi daha verimli ve kalıcı öğrenmeme neden olduğu için çok memnun kaldım.

İSİMSİZ
İngilizceden çok haz etmeyen biri olarak sınavı geçmek zorunluluğum olduğundan tavsiye üzerine geldim ve hocamız sayesinde İngilizceyi anlamaya başladım ve sınavın yapılabilecek olduğunu idrak ettim.

BENSU ALDIRMAZ
Ben MODADİL ye tavsiye üzerine geldim ve uzun zamandır İngilizce eğitimi görmediğim için İngilizceye çok uzaktım. Dersler, kurs, derslerin işleyişi ve yetiştirebildiğim ödevler sayesinde çeviriler konusunda ilerleme kaydettim. C.hocama teşekkür ediyorum.

HÜNKAR GENÇ
MODADİL ye tavsiye üzerine ulaştım. ardından web sitesini ve yayınları inceledim. kurs süresince eğitim tarzı beni memnun etti. Okuma parça bazıyla çalışma önceden karşılaşmamıştım. faydalı olduğunu da düşünüyorum.

BETÜL ÇİMEN
MODADİL de eğitim aldığımdan beri baya ilerleme katettim. C.hocamızın sayesinde verdiği ödevler ve eğitim çok etkili oldu.

İSİMSİZ
MODADİL ye tavsiye üzerine geldim. hocamız çok iyi zamanımız biraz daha olsa daha verimli olabilirdi.

EMRAH SALTALI
C.hocaya tavsiye üzerine geldim. çok ilgili buldum çok yardımcı oldu. bana bile sevdirdiyse ingilizceyi bence çok başarılı.

KÜBRA TARIOĞLU
MODADİL ye bir arayış içerisindeyken arkadaşımın Uzaktan YDS sistemini incelememi istemesiyle tanıştım.