modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

GÜLSÜM KURT
Merhabalar. Daha öncesinde yüz yüze İngilizce eğitim ve paket programı almadım. Yani İngilizce altyapım pek yoktu. MODADİL den aldığım 2,5 aylık yüz yüze eğitim sayesinde İngilizce dil-bilgisi seviyem arttı. 2020 1 Yökdil sınavından 68,75 aldım. Kurs süresi boyunca desteğini bizden eksik etmeyen ve bize moral veren, başta Ahmet Taşpınar olmak üzere MODADİL eğitmenlerimize teşekkür eder ve MODADİL ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim. Her biri birbirinden değerli, kendilerine özgü anlatım tarzı olan, yaptıkları işi severek ve özverili bir şekilde yerine getiren çok değerli eğitmenlerimize buradan minnettarlığımı sunarım.

ÖMER ÖZBEK
Gerçekten çok faydalı bir kurs dönemi oldu. Tüm hocalarımız özellikle Yunus BAĞCI ve Uğur ALBAYRAK hocalarımız çok değerli insanlar ve çok değerli eğitimciler. Kurs süresince ingilizce okuma ve okuduğunu anlama becerimizin oldukça geliştirilmesine karşın, maalesef yazma ve konuşma becerilerimiz geliştirilemedi. Tabii ki kursun YDS ye yönelik olması bunun nedeni olarak açıklanabilir. Temel eğitimde yazmaya yönelik alıştırmaların da eğitime dahil edilmesi biz TAGEM personeli için oldukça faydalı olacaktır. TAGEM den ricam YDS değilde TOEFL ya da IELTS sınavlarına yönelik hem konuşma, hem yazma, hemde okuduğunu anlama becerilerimizin geliştirilmesi hedeflenen bir eğitim programı daha bütüncül ve faydalı olabilecektir lütfen bu öneriyi değerlendirmeye alın. Bize bu imkanı sağlayan ve bu eğitimi almamıza katkısı olan herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

HÜSEYİN ERDİKLİ
Uzun yıllardır Modadil hocalarının yayınlarını takip ettiğim için her çıkarılan kitapta ÖSYMnin soru tarzlarına göre yapılan yenilikler ve ÖSYM gibi düşünen bir sistem kullanılması size çok yardımcı oluyor. Özellikle YDS çalıştığım için söylüyorum kaynaklardan çalışırken zamanla farkedeceksiniz ki bir sürü kelime öğrenmişsiniz çünkü kitaplar bir yandan size İngilizce çalıştırırken ve soru çözdürürken bir yandan kelime öğretmek üzerine hazırlanmış bu yüzden 2,5 ay gibi bir sürede şimdiye kadar bildiğimin kat ve kat üstünde kelime öğrendim ki bu şekilde öğrenilen kelimeler hafızada kalıcı oluyor.

HÜSEYİN ERDİKLİ
Uzaktan eğitim sisteminde o kadar çok kaynak var ki hakkıyla değerlendirilirse çok faydalı. Yüz yüze eğitim imkanınız yoksa sizin çalışma performansınıza bağlı olarak belki de yüz yüze eğitim kadar faydalanabilirsiniz ve hedefinize sizi ulaştırabilecek herşey var.

HÜSEYİN ERDİKLİ
Kantininde çalışanından tutun da kurucularına kadar bu kadar ilgili ve öğrencisini düşünen başka bir kurs olduğunu düşünmüyorum. Öğretmenlerimizin bilgi birikimi ile sizi öyle bir yönlendiriyki bir bakıyorsunuz 2,5 ay gibi bir süre de İngilizce okuduğunuzu anlamaya, soruları eskisine göre çok daha iyi çözmeye başlıyorsunuz. Hepsine çok teşekkürler...

TUBA İ.
Merhabalar, Bu mesajı teşekkür amaçlı yazıyorum. YDS 2019/1 sınavına YouTube kanalınızda bulunan çıkmış soru çözümlerini takip ederek hazırlandım. Bütün çıkmış soru videolarını izledim. Temelim vardı, aylarca değil sadece son iki hafta sizin soru çözümlerinizi dinleyip, sorulara yönelik verdiğiniz ipuçlarını hafızaya aldım. Sınava 2018 bahar döneminde girdiğimde 57 almıştım. Sınavın yapısını bilmiyordum ve süre kontrolüm oldukça kötüydü. Soruları yetiştirememiştim. Ancak bu sefer sizin soru çözümlemelerinizi takip ederek sınavın genel yapısını, sorulara yaklaşım tarzını kavradım. Sınavı yetiştirdim ve 15 dakikam arttı. Sınavdan 80 aldım. Emeğinize saygım sonsuz. Özellikle soru çözümlerini yapan değerli hocalarımız Ahmet Taşpınar ve Suat Gürcan’a sonsuz teşekkürler.

C. R. GÜNGÖR
Merhaba, 48 yaşındayım. Ciddi bir İngilizce altyapım yoktu. Doktoraya başladım ve dil puanına ihtiyacım oluştu. Sınava hazırlık sürecinde videolarınızı izledim. Sonuç benim açımdan çok başarılı oldu. Yalnızca doktora için gerekli 55'i değil, doçentlik için aranan 65'i bile almayı başardım. Bu süreçte Suat Hoca başta olmak üzere desteğinizi çok gördüm. Yaptığınız işin ne kadar değerli olduğunu, tanımadığınız, bilmediğiniz, en ufak bir çıkar elde etmediğiniz insanlara nasıl dokunabildiğinizi bir de benden bilin istedim. Hayat, biraz da böyle dokunuşlardaki mutluluktur aslında. Kuru bir teşekkür gibi görünse de bu yazdıklarımın size aynı zamanda artı bir motivasyon olmasını dilerim. Umarım hayatın adaleti size de çalışmalarınızda çok daha büyük başarılar ve kazanç getirir. Sevgilerimle.

M.İZZET TÜRKOĞLU
Ders hocamız Ahmet hocam benim hayatımda gördüğüm en donanımlı, en dinamik kişilerden biri. Benim ingilizceye karşı olan ön yargımı kırdı. Kursumuzda bence bu işi yapan en iyi kurstur.Eksiklik varsa bendendir. Rabbim başta kursa kaydolmamda ve devam etmemde çok emekleri olan Rıdvan ve Ahmet hocalarım olmak üzere Suat hocam, Yunus Hocam, Uğur hocam ve diğer tüm çalışanlarından ebeden razı olsun...

MUHAMMED ENES TEMELLİ
Ön hazırlık ve YDS'yi MODADİL'de tamamladım. Bu iki dönem içerisinde eğitimlerine katıldığım her iki hocama da (Yunus ve Ahmet hoca) şükranlarımı sunar ve kendilerine teşekkür ederim. Daima çevreme sizleri tavsiye ediyor olacağım. Selametle!

GİZEM URCAN
Ahmet hoca tanıdığım nadir eğitimcilerden biri. Eğitim anlayışını yaklaşımı çok iyi. Her şey için teşekkür ederim. :)

HARUN ŞİMŞEK
Her şey çok güzeldi. Sistem için kuruculara ve öğretmenim olan Ahmet TAŞPINAR'a teşekkürler.

CANSU AYDOĞAN
Aldığım güzel eğitim, hocamızın eğlenceli ve verimli dersleri için öncelikle Ahmet hocamıza ve kuruma teşekkür ederim. Tavsiye ile geldim ve soranlara da tavsiye edeceğim. Sınavda soruları okudukça derslerimiz kulağımda çınlayacak :)

IŞIK GİZEM KARAKAYA
Eğitim hayatım boyunca gittiğim tüm kurumlarla karşılaştıracak olursam, en samimi ve en verimli 3 buçuk ayımı burada geçirdim. Başta Ahmet Hocam olmak üzere tüm dershane kadrosundan çok memnun olarak ayrılıyorum. Kendi adıma her şey için teşekkür ederim.

MERVE ÖZCAN
Ön Hazırlık ve YDS olarak memnun kaldım. Ön hazırlık hocası Yunus Hoca'ya ve YDS hocam Ahmet Hoca'dan çok memnun kaldım. İlk YDS puanım 25 iken 2. girişte 56,25 aldım. 24 Mart sınavından ise daha yüksek alacağımı düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.

DİLEK SACİDE KOÇ
Hem ön hazırlık hem de YDS ana grubuna katılmış biri olarak kursu YDS'ye hazırlanacak herkese tavsiye ediyorum. İyi ki buraya geldim. Paramı, zamanımı, sabrımı, ve enerjimi de verimli kullandım elimden geldiğince. C. hocama ve Ahmet hocama teşekkür ediyorum. Sadece öğretmen olarak bakmıyorum ikisi de çok iyi insanlar. Çok güzel arkadaşlıklar da edindim. Herkese teşekkür :)) Teşekkürler MODADİL :))

GÖZDE YAMAÇ
Kurs süresince sunduğunuz eğitim için kurumunuza teşekkür ederim.Ahmet hocamızın eğitim süresince gösterdiği ilgiden çok memnun kaldım.

AYŞE NUR YILMAZ
Yeterli ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Ahmet Hoca mükemmeldi. Herşey için teşekkürler.

ÖZGE ÖZER
Hocamızın oldukça ilgili ve verimli bir eğitim verdi.Yayınlarda oldukça güzeldi.Bilgi ve birikim için teşekkürler.Ahmet hocayı çok sevdik.İyi ki var.

MURAT YURDAKUL
Kurumunuza ve öğretmenimiz Ahmet TAŞPINAR hocamıza gösterdiği ilgi bitmek bilmeyen enerjisi farklı anlatım tarzı ve öğretme arzusu nedeniyle çok teşekkür ediyorum.Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir kurs dönemi geçirdim.Hakkınızı helal edin.

RECEP BAKIR
Modadil'e bir tavsiye üzerine geldim ve ilk ingilizce kursu tecrübemdi.Ahmet hocamızla beraber yaklaşık 3,5 aylık bir eğitim aldım ve gerçekten çok memnun oldum.Korkmuş olduğum ingilizce'ye şuan korkmadan bakabiliyor ve ingilizce parça çevirebiliyorum. Ahmet hocamıza çok teşekkür ediyorum.