modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

ENDAM AKSU
Almış olduğum uzaktan eğitim programıyla ilgili jestinizden dolayı çok teşekkür ederim. Doğru bir adreste olduğumu bir kez daha görmüş oldum. Süpersiniz.

SAVAŞ NAMDAR
sevgili modadil hocalarım sizlerle dolu dolu geçirmiş olduğumuz yaklaşık 3 aylık eğitimin sürecinde bizlere verdiğiniz derslerden dolayı çok teşekkür ederim. çok faydalı ve çok yararlı bir süreç yaşadık ayrı ayrı tüm değerli hocalarımıza teşekkür ederim. saygılarımla savaş namdar

SEFER DEVİREN
TAGEM Ön Hazırlık İngilizce kursunda, konusunda uzman ve işlerini özveriyle yapan hocalardan eğitim almak çok faydalı oldu. 2.5 aylık eğitim dönemi boyunca emeği geçen herkese özellikle Yunus ve Uğur Hocalarıma, tüm MODADİL çalışanlarına teşekkür ederim.

GÜLŞAH MISIR BİLEN
Eğitim kalitesi ve sağlanan eğitim materyalleri bakımından herkese tavsiye edebileceğim bir kurs. Suat Gürcan, Rıdvan Gürbüz ve Ahmet Taşpınar hocalarımdan ders almak, onlarla tanışmak büyük şans. Tüm hocalarıma özverileri, kurs sonrasında da bizlere destekleri ve içtenlikleri için teşekkürler.

FATİH KOÇAK
Öncelikle bizlere bu fırsatı veren Bakanlığımıza TAGEM çok teşekkür ediyorum. Başta Yunus BAĞCI hocamız olmak üzere bütün Modadil ailesine çok ama çok teşekkür ediyorum, güler yüzlerini hiç eksik etmediler bizlerden, benim gibi İngilizce öğrenemeyeceğini düşünen bir insana bile öncelikle bu işin çok kolay olduğunu düşündürdüler. Yılların vermiş olduğu bir tecrübeyi görmemek anlamamak mümkün değil, dökümanlar, derslerin işleyişi herşey çok güzel ve öğrenmeye yönelik adım adım ilerlendi. Kesinlikle İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye edeceğim bir kurum olduğunuzu da burada belirtmek isterim, ayrıca bu kaliteli eğitimin yanında kaliteli arkadaşlıklar edinildiğini de söylemeden geçmek istemiyorum. Tekrar başta Yunus hocamız, Uğur Hocamız olmak üzere diğer bütün hocalarımıza, bizlere çay verirken bile güler yüz gösteren diğer tüm personele, kısaca bütün MODADİL ailesine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

ALİ AYKUT
Eğitim aldığımız süreçte emeğini esirgemeyen, yaptıkları işin hakkını veren başta Yunus Hoca olmak üzere tüm Modadil çalışanlarına teşekkür ediyorum.

ATİLLA ÖCAL
Yds sınav için genel olarak verilen eğitimden memnun kaldım. Modadil’de öğrencinin başarısı için büyük çaba gösterilmektedir. Hocaların tavsiyelerini uygulayıp düzenli bir şekilde çalışılır ise başarıyı yakalarsınız. Bu bağlamda kursa katılan öğrenciler sunulan olanakları etkili ve verimli şekilde kullanabilirlerse hedeflerine ulaşacaktır.

SEVGİ AYTEN
MODADİL ile tanışmam TAGEM’ in 2020 yılı İngilizce kursu için MODADİL ile anlaşması ile oldu. İyi ki de oldu. Sıfıra yakın bir İngilizce bilgisi başladım kursa ve sanki bir mucize oluşturdu Suat GÜRCAN, Rıdvan GÜRBÜZ ve Ahmet TAŞPINAR hocalarımız. Bir buçuk ay gibi kısa bir süre içinde 70 puanı geçmemi sağladılar. Ve bu bilgi deposunu farkında olmadan ediniyorsun sanki. Bitmek bilmeyen enerjileri ile eğlenceli bir ortamda bilgi depoluyorsun. Bu bilgi aktarımı ders saatleri ile sınırlı kalmayıp ders saati dışında da devam ediyor. Üç farklı hoca üç farklı tarzda anlatılan sınav stratejileri, soruya üç farklı açıdan bakabilme yeteneğimizi geliştirdi. Hazırlamış oldukları eğitim materyalleri, Uzaktan eğitim sistemi ile destekleri, daha yetmedi online canlı dersler. MODADİL ekibinin başarısını anlatmaya kelimeler yetmez ki. Tam anlamıyla bir akademi. Böyle dürüst, böyle doğru, böyle insan olan insanların biraraya gelip, yıllardır birlikte yükseldikleri ve sayısız başarıları, ödülleri olan bir akademi. Ne şanslıymışım ki bu kursa geldim ve sizi tanıdım. Minnettarlığımı anlatmakta yetersiz kalıyorum hayal bile edemediğimi başardım sayenizde. Her şey için teşekkür ederim hocalarım, Her şey için teşekkürler MODADİL.

GÜLBAHAR DEMİRBOĞA
Aile gibi bir ortamda birbirinden kiymetli hocalar esliginde dil egitimi almak gercekten cok kiymetli.samimiyetin tecrubeyle bulustugu adres diyebilirim.uzaktan egitim sistemi de oldukca basarili.herkese tavsiye ederim.kiymetli hocalarima ve tum modadil ailesine tesekkur ederim.

KÜBRA AYAZ
Alanında profesyonel ve tecrübeli hocaları ve gercekten isabetli ve kaliteli kaynakları sayesinde 3 ayımız dolu dolu verimli geçti. Sıkılmadan aile ortamında işlenen dersler ve hocaların sıkı takibi sayesinde seviyemin ciddi olarak arttığını gördüm. Emekleri için teşekkür ederim bütün MODADİL ailesine..

VESİLE HARMANCI
Yunus Bağcı ve Uğur Albayrak hocalarımdan temel grubundan hem yüz yüze hem de korona nedeniyle online der ders aldım ikisinede ayrı ayrı çok teşekür ederim seviye 4 kitabının yarısına gelemeden yök dil sınavına girdim ve 60 aldım 6.kitabı bitirseydik 80i rahat geçerdim sanırım ikisinede yılmadan usanmadan ders anlattıkları için çook teşekür ederim ::

DOĞAN DOĞAN
Başlangıçta AS whatsapta selam verenlere cvp olarak veren kişiykene kurs sonrası acaba dığı için mi yoksa olarak mı dan tutun 117 buçuk kullanımından enaz 99 unu öğrendim. Sonuçta istemesende öğreniyorsun... Ama bitek bu ingilizlerin aktifi niye pasif yaptıklarını anlamıyorum.

GÖKHAN BEKTAŞ
Modadil yayınları hangi konularda eksiğim olduğunu anlamamı sağlayan sorular bakımından oldukça zengin olup konu anlatımları sınav sorularına nasıl yaklaşılması gerektiğini öğreten niteliktedir. Makale çözümlemeleri de hem gramer konularını pekiştirmenizi hem de kelime dağarcığınızı arttırmanızı sağlamaktadır. Tavsiye ederim.

GÖKHAN BEKTAŞ
Malum virüs illeti nedeniyle online olarak eğitim almaya devam etmek durumunda kaldım. Sınav altı ay ötelense de bu süreçte online eğitime devam ederek sınava hazırlıklarımızın sekteye uğramaması için gerekli özeni büyük bir sorumlulukla gösterdikleri için hocalarımıza teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu karanlık günlerden sonra güneş mutlaka doğacak ve hem onların hem bizlerin emekleri sonuçsuz kalmayacak.

GÖKHAN BEKTAŞ
Modadilin dil eğitiminde elde ettiği marka ve başarının boşuna olmadığını bizzat yaşayarak gözlemledim. Suat, Rıdvan ve Ahmet Hocaların hepsinden ders alarak onların engin tecrübelerinden yararlanabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Bizleri hedeflerimize ulaşmamız için sınavlara hazırlayan hocalarıma teşekkür ediyorum. Umarım onların emeklerini boşa çıkarmam.

ERKAN KAYA
Eğitmenleri olsun yayınları olsun gerçekten herhangi bir kursda olmadığınızı daha ilk günden hissediyorsunuz. Modadil ailesi, sizin başarınız için ne gerekiyorsa çok iyi biliyve çok iyi uyguluyorlar. Beklentilerinizin fazlasıyla karşılandığını bir kurs modadil.

ERDİNÇ ALTINÇEKİÇ
Ortaöğretimden kalan İngilizce bilgimle girdiğim sınavlardan aldığım sonuçlara göre idare eder bir seviyede olduğumu düşünüyorken MODADİL’e başladığım günün haftasında anladım ki ben İngilizce bilmiyormuşum. Suat, Rıdvan ve Ahmet hocaların derslerine girer girmez bir aydınlanma yaşıyorsunuz. Konularına olan hâkimiyetlerini, her öğrenci ile teke tek ilgilenebilme yeteneklerini, bitmek bilmez enerjilerini ve sizin adınıza olan başarma isteklerinin sizin isteğinizden bile fazla olduğunu gördüğünüzde doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Pre-YDS grubunda Yunus ve Uğur hocalar ile birlikte sil baştan başladığım ve yaklaşık 2 aylık yoğun bir süreçte beni taşıdıkları seviye, 25 yılda tek başıma gelebildiğim seviyenin katbekat üstünde oldu. Şimdiye kadar hiç duymadığım bilgiler ile donatarak ve doğru bildiğim yanlışlardan da kurtulmamı sağlayarak taşları yerlerine öyle bir oturttular ki sıfırdan temel atılmış gibi oldum. Bu grubun her iki öğretmenine de emek-yoğun çabalarından dolayı ayrıyeten müteşekkir olduğumu tekrar tekrar söylemek zorunda hissediyorum kendimi. Bu muhteşem zümrenin uyguladığı yöntem ile her seviyeden öğrencinin hem daha üst seviyelere taşınmasında hem eksiklerin tanımlanabilmesinde hem de ufkun açılması konusunda mükemmel sonuçlar alındığına defaatle şahit oldum. Derslerde aktarılan çeşitli sınav stratejileri ve özenle hazırlanmış eğitim materyalinin çeşitliliği bu işin aslında hiç de kolay olmadığının bir göstergesi diye düşünüyorum. Başarısı, aldıkları ödüllerle perçinlenmiş olan bu ekip, sizi sadece kurs buyunca değil kurs bittikten sonra bile özellikle de sosyal medya üzerinden İngilizceye maruz bırakmaya devam ederek öğrettiklerinin unutulmamasını sağlamaya çalışmanın yanı sıra yaşayabileceğiniz sınav stresi ile başa çıkmanızı bile sağlayabilecek kapasitede bir ilgi göstermeye devam ediyor. Her bir MODADİL öğretmenin işini zevkle yaptığını her an ve rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Öğretmenlerin yaydıkları yüksek enerjiden etkilenmemek mümkün değil. Derslerini, az zamanda çok ve büyük işler başaran bir insan edasında anlatan bu iyi eğitimli öğretmenlerden ders almadan, MODADİL ekolünden geçmeden sınava hazırlanmak, tekrar hazırlanmanıza neden olabilir. MODADİL’e gelin ve sınavlara son kez hazırlanın.. Öğrettiğiniz her harf için tekrar tekrar teşekkür ederim saygıdeğer öğretmenlerim. Bu eğitime katılma imkânı sunan TAGEM idarecilerine ve kursu finanse eden ICARDA yetkililerine teşekkürü de elbette borç bilirim. Saygılarımla, Erdinç Altınçekiç Ziraat Yüksek Mühendisi

MUKADDED K.KAVAS
Ogrenci yanlisi muhtesem hoca kadrosuyla Kral OAhmet Hocam, Ridvan Hocam ve Suat hocamin emekleri icin cok tesekkur ediyorum??????. Modadil ekibinin Samimi aile gibi bir ortaminda sinava yonelik Ingilzce ogrenmenin tadini cikarmaniz icin gec kalmayin??

ASUMAN TORUN
Başta kurumum TAGEM Yunus Hoca ve Uğur Hocaya çok teşekkürler . Kurs gayet başarılıydı uzak eğitim kısmı çok faydalı olduğunu düşünüyorum. İyi çalışmalar

İSMAİL DOĞAN
Moda dil kursu hocalarına özellikle Yunus hoca ve Uğur hocaya çok teşekkür ederim. İngilizceyi hiç bilmediğim halde 2,5 ay gibi kısa bi sürede baya bi yol katettim.