modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YKSDİL C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi

YKSDİL C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi

Size doğrudan YKSDİL (YDT) seviyesinde bir eğitim içeriği sunacak, ana gramer konularını ve YKSDİL soru tiplerini hafızanıza kazıyarak YKSDİL’de hedeflediğiniz puanı alarak istediğiniz bölüme ve üniversiteye yerleşmenizi sağlayacak bu eğitim setini biraz tanıyalım mı?

Bu paket “İngilizce temelim ve kelime hazinem iyi sayılır. Sıfırdan başlamaya değil, sınav düzeyinde bir eğitime ihtiyacım var. Hedefim YKSDİL’de zirve!” diyenler için hazırlandı.

PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI YKSDİL (YDT) C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi
HEDİYE KİTAP 7 Adet
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl

YKSDİL (YDT) C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi kapsamında size YKSDİL Hazırlık modülü tanımlanacaktır.

İlk olarak Gramer Konuları modülünden başlayacak, temel gramer bilginizi sınav düzeyine çıkardıktan sonra Soru Tipleri modülü sayesinde YKSDİL’de karşınıza çıkacak her soru tipini yakından tanıyacak, çözüm stratejilerini öğrenecek, en kısa ve en etkili çözüm yöntemleriyle doğru yanıta ulaşabilmeyi öğreneceksiniz.

YKSDİL Hazırlık modülünde her gramer konusunu ayrı ayrı ele alır, sırasıyla bütün gramer konularını çalışır, her konudan sonra bolca soru çözer ve soruların çözümlerini izlersiniz.

Gramer konularını etraflıca çalıştıktan sonra YKSDİL soru tiplerini inceleyeceğiniz kısma geçer, soru çözüm stratejilerini, ÖSYM dilini, soru tarzlarını ve hap bilgileri içeren videolarla çalışırsınız. Ayrıca, her soru tipiyle ilgili onlarca soru çözer, soruların video çözümleri sayesinde kaçırdığınız detayları öğrenir, öğrendiklerinizi pekiştirirsiniz.

çalışmalara ek olarak, bol bol okuma-kelime çalışabileceğiniz, sınav diliyle birebir uyumlu 550 okuma parçası ve binlerce soru da her an elinizin altında olacak.

YKSDİL Hazırlık modülümüzde sahip olacağınız ve sizi başarıya götürecek önemli ayrıcalıkları kısa kısa aşağıda sizin için özetledik:

MODADİL YKSDİL Hazırlık Eğitim Modülü Üyeliği (1 yıl)
 • Video Kurs Paketi
  • Eksiksiz Bir Gramer Eğitimi,
  • En önemli 11 Gramer konusuna dair Ayrıntılı Konu Anlatımları
  • Bol Soru Çözüp Çözümlerini İzleme İmkânı
  • Gramer konusu için en az 4 Test,
  • Toplamda 40’tan Fazla Test
  • 1.000’den fazla soru ve video çözümü
  • Soru Çözüm Stratejileri, İpuçları ve Hap Bilgiler
  • YKSDİL’de Karşılaşacağınız Bütün Soru Tiplerine Dair Detaylı Anlatımlar
  • Her Soru Tipine Yönelik Onlarca Soru ve Ayrıntılı Video Çözümleri
  • Toplamda 170 Saati Aşan Video Ders İçeriği
 • Okuma-Kelime Çalışması
  • Farklı Alanlardan 550 Okuma Parçası
  • Okuduğunu Anlama Testleri: 2.159 Okuma Parçası Sorusu ve Çözüm Stratejileri
  • Cümle Analizi Çalışması: Parçalardaki 4.448 cümlede geçen önemli dil bilgisi yapılarının ayrıntılı analizlerine erişebilirsiniz.
  • Dinleme Çalışması: Her parçayı Native Speaker sesinden dinleyebilme imkânı
  • Kelime Çalışması: Parçalardaki 11.143 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz.
  • Çeviri Çalışması: 550 Parçayı oluşturan 4.448 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak faydalı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz.
HEDİYE KİTAPLAR
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 1 - GRAMER KONU + SORU
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 2 - SKILLS KONU + SORU
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 3 - GRAMER YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 4 - SORU TİPLERİ YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 11 - 5 ÖZGÜN DENEME
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 12 - 15 ÖZGÜN DENEME
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 8 - MAKALELERLE YKS-DİL
Detaylı Bilgi
ÖDEME SEÇENEKLERİ
HAVALE-EFT 23850 yerine 11595 TL
TEK ÇEKİM 23850 yerine 11925 TL
(4.9 / 1092)
HEDİYE KİTAPLAR
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 1 - GRAMER KONU + SORU
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 2 - SKILLS KONU + SORU
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 3 - GRAMER YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 4 - SORU TİPLERİ YAPRAK TEST
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 11 - 5 ÖZGÜN DENEME
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 12 - 15 ÖZGÜN DENEME
Detaylı Bilgi
1
YKS-DİL İNGİLİZCE SINAV STRATEJİLERİ 8 - MAKALELERLE YKS-DİL
Detaylı Bilgi

YKSDİL C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız ve aklınızdaki birçok konuyu netliğe kavuşturarak size yol haritası olacak detaylı çalışma programını PDF formatında indirmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL C Grubu | Soru-Cevap

YKSDİL C Grubu içerisinde sadece video dersler mi var?

Hayır. Elbette, Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 170 saatten fazla YKSDİL Hazırlık video eğitimleri bu paketimizin temel unsurları. Ancak, bu paketle birlikte sahip olacağınız şey sadece bu video eğitimler değil.

Son yıllardaki sınav formatının da gerektirdiği üzere bolca okuma yapabileceğiniz, kelime çalışabileceğiniz, farklı alıştırmalarla ve planlı tekrarlarla binlerce kelimeyi size öğretecek bir akıllı sistem her an elinizin altında olacak.

Her konudan ve her soru tipinden yüzlerce soruyu sanal platformumuzdan her an çözebileceksiniz.

Deneme sınavlarını indirip çözebilecek, çözümlerini izleyerek hatalarınızdan öğreneceksiniz.

YKSDİL C Grubu içeriklerini ne kadar sürede bitirebilirim?

Paketimizi tamamen bitirebileceğiniz süre çalışmanızın yoğunluğuna ve hazır olma durumunuza göre değişiklik gösterebilir. Ancak, ortalama bir öğrenci düzenli olarak günde 3-4 saat arası bir çalışma ile 5-6 ay arası bir sürede sistemdeki çalışmaları tamamlayabilir. Günlük çalışma süresi daha fazla olan öğrencilerimiz daha kısa sürede hedeflerine ulaşabilir.

YKSDİL C Grubu için bir ÇALIŞMA PROGRAMI öneriniz var mıdır?

YKSDİL C Grubu kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız ve aklınızdaki birçok konuyu netliğe kavuşturarak size yol haritası olacak detaylı çalışma programını PDF formatında indirmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL C Grubu kapsamındaki eğitimlerin ÖRNEK DERS VİDEOLARINI izleyebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemini henüz yapmadan YKSDİL C Grubu kapsamındaki video eğitimlerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak Örnek Video Dersler için hazırladığımız sayfaya gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN!

YKSDİL C Grubu kapsamındaki videolarda izleme sınırı var mıdır?

YKSDİL Hazırlık bölümü için ise 480 saat izleme hakkınız bulunmaktadır. Kötüye kullanımın kısmen de olsa önüne geçmek için aldığımız bu tedbir normal bir öğrencinin 1 yıllık kullanım süresi boyunca istisnasız her gün 1,5 saat video izlemesiyle ancak dolabilecek bir hak sunmaktadır.

Bugüne kadar MODADİL Uzaktan Eğitim sistemini tercih eden on binlerce öğrencimiz arasından bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda öğrencimizin sürelerinin tamamını kullandığını hatırlatır, belirlediğimiz sürelerin sizi hedefinize ulaştırmak için fazlasıyla yeterli olduğunun bilinmesini isteriz.

Videoya özel izleme sınırı var mıdır?

Hayır. İstediğiniz herhangi bir videoyu dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz. İzlediğiniz toplam süre ne kadar ise izleme hakkınızdan o kadar süre düşecektir.

Sistemdeki videoların oynatma hızını ayarlayabilir miyim?

Uzaktan eğitim sistemlerimizdeki video içeriklerin oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Video oynatıcının alt kısmında bulunan ve süreyi, vb. gösteren çubuk üzerinde “1x” düğmesine tıklayıp dilediğiniz oynatma hızını seçebilirsiniz.

Videoları hangi hızda izlerseniz izleyin, videonun izlenilen kısmı ne kadar ise izleme hakkınızdan sadece o kadar süre düşülecektir.

YKSDİL C Grubu kapsamında verilen hediye kitapları başka kitaplarla değiştirebilir miyim?

Evet. Satın alma işlemi esnasında kitapların listelendiği ekranda dilediğiniz kitapları ekleyip dilediklerinizi çıkarabilirsiniz. Toplam hediye kitap sayısı paket için belirlenen sınırı geçmediği sürece işleminiz onaylanacaktır.

YKSDİL C Grubu Uzaktan Eğitim Paketi’ni Kimler Kullanmalı?

Bu setimiz YKSDİL’e doğrudan, diğer bir deyişle temelde büyük eksikliği olmayan adaylar için tasarlandı. Eğer siz de bu tarife uyan adaylardan biriyseniz YKSDİL Hazırlık modülünde ihtiyacınız olacak her şeyi bir arada bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Unutmayın ki bütün hazırlık süreci ortalama bir öğrenci tarafından günde yaklaşık 3-4 saat çalışma ile 5-6 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma olanağınız var ise sistemdeki modülleri ve içerikleri daha kısa süre içinde bitirebilirsiniz.

Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!
KİTAPSIZ SATIŞ

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!