modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YDS Parça Çalışmaları

YDS Parça Çalışmaları setimiz İngilizce sınavlara, özellikle de YDS’ye hazırlanmak isteyen adaylar için tasarlandı. YDS'ye doğrudan hazırlanabilmek için gerekli olan belli miktarda temel bilginiz varsa bu setle YDS yolculuğuna başlayabilirsiniz!

YDS'de başarı için gerekli olan en önemli becerinin okuduğunu doğru ve hızlı anlama olduğu artık herkesçe kabul gören bir gerçek. Parça Çalışmaları eğitim sistemi işte tam da bu gerçeği görerek hazırladığımız ve bugüne kadar binlerce adayın İngilizce sınavlarda başarılı olmalarına önemli katkılar sağlayan alanında öncü bir eğitim sistemidir.

YDS'ye okuma-kelime çalışmaları yaparak, gramer bilgilerini metin içerisindeki kullanımlarından öğrenerek, binlerce kelimeyi etkili alıştırmalarla hafızanıza kazıyarak ve her okuma parçasının ardından öğretici sorular çözüp çözümlerini inceleyerek hazırlanmak istiyorsanız YDS Parça Çalışmaları seti tam aradığınız kaynak.

YDS Parça Çalışmaları eğitim setimiz toplamda 500 okuma parçası içermektedir. Bu okuma parçaları 100 parçadan oluşan 5 bölüme ayrılmıştır. Bu bölümler oluşturulurken herhangi bir seviye veya zorluk ayrımı gözetilmemiş olup her bölümde eşit sayıda Sosyal, Fen ve Sağlık konulu parçalara yer verilmiştir.

Bu sette yer alan her bir okuma parçası en ince ayrıntısına kadar işlenmiştir. Binlerce cümlenin gramer analizleri yapılmış ve önemli kelimeleri belirlenerek alıştırmalar hazırlanmıştır. Ayrıca, her cümlenin doğru çevirisi de veri tabanına eklenerek erişiminize açılmıştır. Bunlara ilaveten, her okuma parçası için çoktan seçmeli okuduğunu anlama soruları hazırlanmış ve bu soruların ayrıntılı çözümleri de sisteme eklenmiştir.

Kısacası, cümle cümle, hatta kelime kelime çalıştığımız YDS Parça Çalışmaları setinde yer alan 500 okuma parçasından çok şey öğreneceksiniz. Çalıştığınız kelimeleri unutmadığınızı görmek sizi mutlu edecek, okuduğunuzu daha hızlı ve daha doğru anlayarak YDS'de hedefinize emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Biz iddialıyız! Ya siz?

Bu sette yer alan bir okuma parçasını çalışırken hangi alıştırmaları yapacağınızla ilgili kısa bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Dinleme Çalışması: Tüm okuma parçalarını anadili İngilizce olan yabancı bir öğretmenin sesinden dinleyebilirsiniz.
Kelime Çalışması: Parçalardaki yaklaşık 10000 önemli kelimeyi farklı öğrenme tarzlarına göre hazırlanmış alıştırmalar sayesinde kalıcı olarak öğrenebilirsiniz.
Çeviri Çalışması: 500 parçayı oluşturan toplam 4000 cümlenin her birinin ayrı ayrı çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile sisteme kayıtlı doğru çeviriyi kıyaslayarak varsa eksik noktalarınızı yerinde tespit ederek çözüm geliştirebilirsiniz.
Cümle Analizi Çalışması: Sette yer alan toplam 4000 cümlenin her birinin detaylı gramer analizleri sayesinde cümlede anlamadığınız bir yapı veya dizilim kalmayacak. Toplamda binlerce sayfaya denk gelen cümle analizleri sayesinde sadece okuduğunuzu anlamak kalmayacak gramer bilginizi de kayda değer biçimde artıracaksınız.
Okuma Parçası Soruları: Her okuma parçasından sonra çoktan seçmeli sorularla kendinizi test edebilecek ve bu soruların ayrıntılı çözümleri ile kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulacaksınız.
Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
6 AY KULLANIM HAKKI
12 AY KULLANIM HAKKI

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!