modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Ön Hazırlık Parça Çalışmaları

ÖN HAZIRLIK setimiz İngilizce sınavlara, özellikle de YDS'ye ve YÖKDİL'e hazırlanmak isteyen ancak seviyesi YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, vb. gibi sınavlara hazırlık için henüz yeterli düzeyde olmayan adaylar için tasarlandı.

Eğer siz de YDS'ye, YÖKDİL'e veya benzer bir sınava hazırlanmak istiyor ama İngilizce altyapınızda eksiklikler olduğunu düşünüyorsanız ve “Temelim sağlam olsun. Daha sonra alt yapımı kuvvetlendirmek için tekrar zaman kaybetmeyeyim. Bu işe doğru yerden başlamam lazım ve tek seferde hedefime ulaşmak istiyorum.” diyorsanız PassageWork Ön Hazırlık setimiz tam size göre.

PassageWork YDS Ön Hazırlık setimiz en temel düzeyden başlayarak ilerleyen ve ilerledikçe zorluk düzeyi artan 6 seviyeden oluşmaktadır.

Bu sette her biri 30’ar okuma parçası içeren 6 seviyeye ayırdığımız toplam 180 okuma parçasının olabilecek en detaylı şekilde yapılan analizlerini bulacaksınız. Cümle cümle, hatta kelime kelime çalıştığımız okuma parçalarından çok şey öğrenecek, belki de doğru sandığınız birçok yanlış bilgiden doğrusunu öğrenerek arınacaksınız.

Bu sette yer alan 180 okuma parçasının hepsi için bir okuma parçasını gerçekten çalıştım diyebilmeniz için gerekli olduğunu düşündüğümüz 6 farklı egzersiz hazırladık. Bu egzersizlerle öğrendiklerinizin uçup gitmediğini ve gerçekten öğrendiğiniz için hafızanıza kazındığını yaşayarak göreceksiniz.

Biz iddialıyız! Ya siz?

Bu sette yer alan bir okuma parçasını çalışırken hangi alıştırmaları yapacağınızla ilgili kısa bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Dinleme Çalışması: Tüm okuma parçalarını anadili İngilizce olan yabancı bir öğretmenin sesinden dinleyebilirsiniz.
Kelime Çalışması: Parçalardaki yaklaşık 4.000 önemli kelimeyi farklı öğrenme tarzlarına göre hazırlanmış alıştırmalar sayesinde kalıcı olarak öğrenebilirsiniz.
Eş anlamlı Çalışması: Parçalarda geçen önemli kelime ve yapılara eş veya yakın anlamlı olan yaklaşık 15.000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri etkinliği kanıtlanmış alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz.
Çeviri Çalışması: 180 parçayı oluşturan toplam 3325 cümlenin her birinin ayrı ayrı çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile sisteme kayıtlı doğru çeviriyi kıyaslayarak varsa eksik noktalarınızı yerinde tespit ederek çözüm geliştirebilirsiniz.
Cümle Analizi Çalışması: Sette yer alan toplam 3325 cümlenin her birinin detaylı gramer analizleri sayesinde cümlede anlamadığınız bir yapı veya dizilim kalmayacak. Toplamda binlerce sayfaya denk gelen cümle analizleri sayesinde sadece okuduğunuzu anlamak kalmayacak gramer bilginizi de kayda değer biçimde artıracaksınız.
Okuma Parçası Soruları: Her okuma parçasından sonra farklı tarzlarda sorularla kendinizi test etme imkanı bulacaksınız.
Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
6 AY KULLANIM HAKKI
12 AY KULLANIM HAKKI

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!