modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

MECBURE ASLAN
Kurs ve Ergun hocadan oldukça memnunum.Bana soranlara gönül rahatlığıyla Ergun hocamı tavsiye ederim.Emeğiniz için size ve hocama çok teşekkür ederim.

BAYRAM AKTAŞ
Öğretmenimiz Ergun bey ile tanışmak ve ondan eğitim almaktan çok memnun kaldım,bunun için özellikle teşekkür etmek isterim.

LÜTFİ KORKUT
Hem şahsen hem bakanlık olarak oldukça memnun kaldık.Öncelikle Ergun hocanın konuya hakimiyeti ve anlatış tarzı sürekli zinde olmamızı sağladı.

ŞAHİN KARAKAŞ
2 aylık eğitim süresi yeterli olmayabiliyor.Sürenin uzatılması gerekiyor.......hoca YDS'ye hakim ve bu konuda çok iyi.Eğitimi ondan almam benim için iyi bir şanstı.

ŞEYHMUS AYYILDIZ
Başlangıcından itibaren kurstan ve eğitimden memnun kaldım.Özellikle Ergun hocamızın konulara hakimiyeti iletişimdeki becerileri pozitif yaklaşımları ve enerjikliği bu memnuniyetimi daha da artırdı.Öneri olarak sunulabileceğim tek şey YDShazırlık kursunun bir miktar uzatılması konuların hazmedilmesi ve pekiştirilmesi açısından fayda sağlayabilecektir.Herşey için teşekkürler.

GÜVEN YERLİKAYA
Hocam ; zorlu geçen sınav hazırlığı süresince fedakarlığınız özverili ve çok sesli dersleriniz için teşekkürler.Sayenizde akşam geç saatlerde olsa bile dersten kopmamıza izin vermediniz..Umarım sınav sonrasında aynı düşünceleri paylaşırım.Sadece ders almak değil bunun yarın da renkli kişiliğinize eğlendik güldük. Teşekkürler...

SARIKAYNAK AİLESİ
Her ne kadar kurs sırasında Bosna'ya gitsek'te bende bir temel oluştu.Notumu alırım veya alcam göreceğim.Bu işin peşini bırakmayacağım inşallah.Beni bu kursa teşvik eden sevgili eşime sonra Yunus hoca'ya ve özellikle Ahmet hocaq'ya teşekkür ederim.YDS ye olan inancım arttı.Ahmet hoca gibi işini çok güzel yapandan Allah razı olsun.Ara ara dersini dinlemek isterim.Gerçekten YDS den istediğimiz puanı alsak da ara ara dinlemek isteriz Ahmet hocayı.....

KÜBRA YÜKSEL
Beklentimin üzerinde fazlasıyla eğlenceli dersler bana çok şey kattı.Şimdi ayrılmak fazlasıyla üzücü olsa da sizi unutmayacağım hocam.Herşey için çok çok teşekkürler:)

SAMET KAYA
Hocam her yerde sizi öneriyoruz.Yarın bir gün bi arkadaşımızla gelirsek bizi mahcup etmeyip bir indirim yaparsınız artık,gereğini arz ederim.

MURAT SARI
Net bir şekilde söyleyebilirim ki; hayatım boyunca gördüğüm en iyi kurstu. Başta Ahmet hocama ve diğer hocalarımıza çok teşekkür ederim.

FUNDA GÜL DEMİRCİ
Sevgili MODADİL ailesi ;Sınava sizinle hazırlandığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.Bence kurstaki en büyük şans Ahmet hoca ya düşmekti.Kıymetini biliniz ahali.... Hocam en büyük teşekkürüm size.Sınav sonucum kaç olursa olsun tavsiyelerini dinleyeceğim.Ve sınavdan mutlu ayrılacağım.Sizi seviyorum çok.Hep mutlu kalın

TUĞBA TAMİRCİ
Modadil ailesine başta Ahmet hocam olmak üzere verdiğiniz emekleriniz için teşekkür ederim.Hakkınız ödenmez Ahmet hocam.....Çözdüğümüz analizini yaptığımız Naci hocanın denemeleri için özellikle cümle tamamlamalar sadece yorum içerikli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.Size göre bana göre her yorum değişebiliyordur.Niyet ve temennilerime daha sonra konuşarak devam etmek üzere.....:)

ZİŞAN
Hocam ben grubunuza kaynak oldum biraz:) Teşekkür ederim emeğiniz için.Tekrar görüşme ihtimalimiz yüksek, bu habere sevinmemeniz normal.Baştan beri katılmamış olsam da gruptaki tüm öğrenciler kadar ilginizi hissettim.İngilizce için ben sizden yardım aldım,psikolojik danışmana ihtiyaç duyarsanız sizde bana ulaşabilirsiniz.:)Tekrar teşekkürler

BURCU Y.ÖNDER
Sevgili Ahmet TAŞPINAR hocam ; Tüm özverinizle,sabrınızla bize katlandığınız ve kattığınız her şey için teşekkür ederim.Sayenizde AFYON'u lokumu,ahali kelimesini lügatıma kattığınız için...muhtemelen istediğim notu alamayacağım ama sorulardan mutlu ayrılacağım.Sevgilerimle

YASEMİN ŞAHİN
YDS için sistem olarak ve eğitim açısından çok başarılı bir kurum.Gerçekten emek verildiği için kuruma saygı duyuyorum.Ahmet hocayla derslerde oldukça eğlenceli ve verimli geçti.Herşey için teşekkür ederim.

ÇAĞLAR ESER
Mayıs ayından itibaren çok fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum.Bir çok dil kursuna gittim ama sanırım en keyiflisi ve en öğretici olanı ve ayrıca bittiğne üzüldüğüm tek kurstu.Ahmet hoca kesinlikle çok iyi bir hoca iyiki tanışmışız.

KÜBRA NUR AKÇAY
Sayın AHMET TAŞPINAR ; 2,5 aylık bu kurs sürecimizde sizinle geçirdiğimiz anlar boyunca bana hem ingilizceye hazırlanmamda yardımcı olup hem de araya sıkıştırdığınız anılarınızla hayatıma renk kattığınızı düşünüyorum.Herşey için teşekkür ederim,ağzınıza sağlık.Hakkınızı helal edin.Size bir Afyon manisiyle mektubumu bitirmek istiyorum. yaza yaza yaz geldi güllere kaz geldi, daha yazacaktım, mürekkebim az geldi.

SEMA BİRDAL
Değerli hocam ve modadil ailesi; ilk defa ingilizce için kurs deneyimimi MODADİLile yaşadım.Temeli olmayan biri olarak hedefime ulaşamayacağımı düşünüyorum.Lakin bu alan da en azından belli bir aşamaya geldim.Kurstan ve ekipten memnun kaldım.Herşey için teşekkürler emeğinize sağlık.

HASAN HÜSEYİN OKTAY
Kurs adına öncelikle belitmeliyimki seviyeme uygun aşamada katıldım.Bunun için kayıt yaptırdığım insan iyi derecede yardımcı oldu.(hanımefendi)Ahmet hocanın mizahi yönü ve hayata karşı olumlu duruşu dersleri zevkli hale getirdi.Her kesim den insan derste eğlenebildi.Kardeşlik hususu oluştu.Ama Ahmet hoca bana göre hızlı geldi.Önceden hazırlık dersleri daha verimli olurdu.Çoğunlukla dışarıda yoğun çalıştığım için kendimde ilgilenemedim.Ahmet hocanın talimatlarını yerine tam getiremedim.

SALİHCAN KUZUDİŞLİ
MODADİL kursunu seçim aşamasında düşüncelerini almış olduğum kişilerin görüşlerinin ne kadar doğru olduğunu kursa başladıktan sonra hem burada edinmiş olduğum arkadaşlıklar ve almış olduğum eğitimle birlike ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum.2,5 -3 ay boyunca dolu dolu almış olduğumuz eğitimler ve genel eğitim ile birlikte eksiklerimizi tamamlamış ve Ahmet Taşpınar hocamızın etkili eğlenceli ve çok mutlu bir şekilde ayrılmaktayım.herşey için teşekkürler ederim.