modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

İSİMSİZ
Dershanemizin mevcut düzen ve disiplininden çok memnun kaldım.Buraya geldiğim için hiç pişman değilim.C. hocanın öğrencisiyim. Bizimle iletişimi ve ilgisinden dolayı ona çok teşekkür ediyorum.Derste bizlere çeviri yaptırıyor olması derse daha hazır gelmemi sağlıyor. İki ay gibi çok kısa bir sürede dershanenizin katkıları sayesinde yökdil sınavından beklediğimin üstünde bir puan aldım. Programım henüz bitmedi. Eminim hedeflediğim puanı alıp buradan ayrılacağım. Dershanenin genel düzeni hakkında bir sıkıntım yok. .Tüm moda dil ailesine teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Dershane düzeni,öğretim şekli,ders işleyişleri ve verilen eğitim sınava yönelik bir çalışma içeriyor.Kitaplar ve sistem çalışmaları bunu desteklemektedir.Verilen kişiye özel programla eğitim bitiminde tabiki kişinin verimli olarak çalışmasıyla da sınava hazır hale gelebileceğimizi düşünüyorum.Ayrıca hocamıza teşekkür ediyorum. Anlatımı, öğretmen yöntemleri ve enerjisiyle derslerdeki verimliliği artırıyor eğlenceli hale getirmektedir.

İSİMSİZ
Dershanedeki mevcut düzen ve ders işleyiş şekir yeterince tatmin edicidir.Bunu dershaneye ilk başlayış seviyemle şuanki seviyem arasundakş farktan anlıyorum.Cyda hoca çoook iyi birisi ve bu derse ilgini artıyon.Bu kurumu seçerek pişman olmaycağınız görüşündeyim.

AYŞEGÜL ÇAKIR
Herkes gibi kursa başlamadan önce kafamda bir çok soru işareti vardı.İngilizce benim için korkulu bir rüyaydı.Ama kurs başladıktan sonra ve ceyda hocayla tanıştıktan sonra için rahatladı.Gerçekten büyük bir zaman ve emek isteyen bu süreçte hocamızın desteği ve enerjisi hep yanımızdaydı.Kursa sıra vermeden gelebilmemin ana nedeni ceyda hocadır.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Kursun imkanları ve eğitim kaynakları oldukça güzel ve yeterli.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

TUĞÇE GADİ
Bu kursa gelmeden önce ingilizceye karşı ön yargılarım vardı.İngilizceyi sıkıcı buluyordum.Fakat bu kursa geldikten sonra ingilizceye dair tüm dair tüm fikirlerim değisti.Bane ingilizcenin öğrenebilmemiz için verdiği uğraş gerçekten anlatılamaz.Hayatım boyunca bana ingilizceyi sevdiren tek hocam oldu.İngilizceyi hiç bilmiyorken artık gördüğüm ingilizce yazılarını çevirmeye çalışıyprum.Bunlar için ceyda hocamıza ve bu kursa çok teşekkür ederim.

KORAY YOKUŞ
Yds ön hazırlık olmadan önce,genel ingilizce için özel bir ingilizce kursuna gitmiştim.Ön hazırlık kursu esnasında almış olduğum genel ingilizce kursuna gitmek yarına ceyda hoca'nın daha önceden Yds ön hazırlık kursuna gelmek gerektigini anladım.Ceyda hoca'nın sayesinde çevirilerde sık sık karmantığı öğrenmiş oldum.Artık çevirileri daha kolay bir şekilde mantığıma oturtarak çevirebiliyorum.Moda dil akademis'in kurumsal yapısında da ayrıca çok memnunum.Herşey için teşekkürler...

AYŞEGÜL ÜNVERDİ
Çok eğlenceli bir sınıf ortamımız vardı.Sınıfta takıldığımız herhangi bir konu da öğretmenimiz oldukça sebattlı bir şeklide eşe alarak eksiklerimizi/yanlışlarımızı düzeltmek için çaba sarf etti.

SAFA ALPEREN KARAGÖZ
Çok iyiydi. Derslerde sınava yönelik çok şey öğrendik. Sistemi öğrenmiş olduk. Sadece kelime bilgisiyle halledilemeyecek veya halledilse bile zaman alacak soruları daha kısa sürede çözmemizi sağladı diyebilirim.

ZUHAL DARAKCI
Kursla ilgili en büyük pişmanlığım hocanın sözünü dinleneyip ''ön hazırlık''kursuna geçnememedi.Keşke vaktim olsaydı ve bu YDS eğitimine en başında katılabilseydim...Ancak yine de hocamız sayasinde çeviri hariç(bu kendi hatam)anlam fereken her türlü grener ve soru tipleriyle ilgili tüm bilgileri edindiğimi düşünüyoru.Bunun için teşekkürler.Ayrıca kurs günleri haftada 2 güne düşürülür ve süre 1 ay arttırılarsa daha verimli olacağını düşünüuorum.

ÖZGE GÖK
Öğretmen,kaynaklar ve fiziksel ortamın eğitim için fazlasıyla yeterli olduğunu,kursun çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

OZAN GÜLTEKİN
Uğur Albayrak hocayı tavsiye üzerine tercih ettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem kısa sürede ciddi anlamda geliştiğimi fark ettim hem de bu süreçte hiç sıkılmadan, eğlenceli, öğretici bir şekilde derslere geldim. Çevremdekilere de Uğur hocayı ve MODADİL'yi tavsiye edeceğim.

BELEN SETAN
Her dakikası verimli ve eğlenceli geçen bir kurstu. Uğur hoca gerçekten işine çok hakim ve hakkıyla yapan bir öğretmen. ''İyi ki bu kursa gelmişim'' dedim. Başarılarınızın devam dilerim. :)

GÜLSÜM YAVUZ
Segili hocamız uğur albayarak ile yds formatında çok etkili derslerimiz olması dışında genel ingilizce ve genel kültür anlamında bize kattıklarından dolayı çok memnunum.İngilizce fobisini asmamı sağladığı için uğur hocama tekkür ediyorum.

DİLAN AYDIN
Kurstan çok memnun kaldım. Özellikle Uğur hocamız YDS'ye hazırlık dışında da bana ingilizceyi sevdirdi. Kendisi bugüne kadar tanıdığım en iyi ingilizce öğreten kişi. Kurs döneminde çok keyifli vakit geçirdim.

İSİMSİZ
Uğur hocanın eğitim sisteminden çok memnun kaldım. Hoca oldukta başarılı bir eğitimci ve ingilizceyle ilgili bilgilerini aktarmada oldukça iyi:)

İSİMSİZ
Uğur hoca son derece güler yüzlü ve yardım severdi.Dersleri çok eğlenceli ve öğreticiydi.Son derece faydalı bir kurs geçirnemizi sağladı.

FATİH EKİNCİ
Gayet güzeldi.Uğur hocamız gayet başarılı ve hazır geldi.Kursa gelmekten memnunum ve tekrar gelmeyi düşünüyorum.Eğer istediğim notu alamazsam ama şurası kesinki kurs gayet güzel 2014 ten beri çok gelişmeler olduğunu ifade edebilirim.

İSİMSİZ
Kursun verdiği eğitimin yeterli olduğunu düşünüyorum.Dersin işleniş tarzı benim için uygundu.Sınıftaki öğrenci sayısının fazla olması ile ilgili çekincem olmasına karşın olumsuz bir etkisini görmedim.

İSİMSİZ
Ders oldukça aktif ve etkileşimli bir ortamda işleniyor. Öğretmenin öğrencinin durumunu çabuk kavraması ve öğretme kabiliyetini oldukça etkili buluyorum. Uğur öğretmen ile oldukça başarılı ve keyifli bir dönem geçirdik. Teşekkürler.

BURCU GÜL CÖMERT
Kursa tavsiye üzerine geldim. Uğur Albayrak hocamızla dersler çok çabuk ve zevkli geçti. Benim ingilizce gelişimim adına kurs biterken iyi ki gelmişim dedim. Kısa sürede kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.