modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

HANDAN ÖZ
YDS hazırlık kısmında Rıdvan GÜRBÜZ Hocalarımız çok verimli ve keyifli kurs dönemi geçirdim. Öğretmenin alanında gerçekten uzman olmuş, kendimi emin ellerde hissetmemi ve kendime güvenmemi sağladı. Hem moda dil akademisi’ ni hem de kurum bünyesindeki hocaları herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz, yüreğinizin güzelliği ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

HANDAN ÖZ
ÖN hazırlık döneminde ders aldığım YUNUS BAĞCI hocama teşekkür etmeden başlamak istemiyorum. Çok verimli bir ön hazırlık dönemi geçirdim onun sayesinde. Okumalar ve ara testler çok verimli ve yönlendiriciydi.

H.ATAKAN DOĞAN
Özgün ve sistemli çalışma planı sayesinde öğrenciler için gerekli olanın tüm fırsatlar fazlasıyla sunuluyor. Kursa katılan öğrenciler sunulan bu olanakları etkili ve verimli şekilde kullanabilirlerse başarı elde etmeleri mümkün olacaktır. Eleştiri ya da öneri yapacak bir husus ortaya koyamayacak kadar her şey düşünülmüş.

BERK GÖKMEN
Baştan itibaren idare çok ilgili davrandı. Kayıttan sonra her türlü imkan ve kolaylık sağlandı. İngilizce ile arası pek iyi olmayan ben ürkek ve çekingen bir şekilde kursa başladım. C. hocamızın özel ilgisi ve teşviki ile belli bir seviyeye geldim. Genel manada memnuniyetimi dile getirmeliyim. Bu sene benim için çok sıkışık bir sene olduğundan yeteri ilgiyi veremedim. Sizlere tavsiyem İngilizce işine girişeceksiniz MODA DİL doğru adres, ancak bol bol zamana ihtiyacınız olacak.

EMİN ÖLMEZ
Kurstaki eğitim gayet yeterliydi. E. hocanın sayesinde bana çok yol katettim. YDS hakkında önemli bilgiler edindiğime inanıyorum.

CEREN ALAKUŞ ERDOĞAN
E. hoca, sayesinde sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini ve nasıl okumam gerektiğimi öğrendim. Hocamızın paylaştığı ek sorular çok faydalıydı. Çok emek gösterdi. Sadece dersin süresi bana göre kısaydı. Keşke bir ay önceden başlansaydı.

İSİMSİZ
Bir çok kurs ile görüşmeler yaptım. MODADİL kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarla görüştüğümde haftaya başlayacak yeni bir kursa kaydetmek yerine beni seviyem konusunda bilgilendirdiler ve gerçekçi bir şekilde istediğim puanı alabilmem için Nisan 2019 YDS'ye hazırlanmam gerektiğini söylediler. Diğer kurslardaki kayıt kabul personelleri sadece sistemlerini anlatıp başlayacak olan bir sonraki kura kayıt yapmamı istemişlerdi. Kayıt bürosundaki eğitim uzmanlarına öncelikli olarak teşekkür ederim. Ön Hazırlık kursuna başladığımızda C. hocamız nasıl bir maratona başladığımızı ve neler yapmamız gerektiğini anlattı. Sıkı bir çalışma maratonuna başladık. 4 ay süresindeki gelişimimi görmek beni çok mutlu ediyor. C. hocamın verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim. Tavsiye olarak kelime sisteminin geliştirilmesi gerekebilir diye düşünüyorum.

SAMET UYAR
17.09.2018 tarihinde başlayan YDS Ön Hazırlık grubuna kaydoldum. Başta ön yargılarım çoktu. C. hocamın anlatım tarzı ve tecrübesiyle İngilizcenin yıllarca ne kadar gereksiz bir korku olduğunu fark ettim. Kısa zamanda çok iyi bir şekilde kelime kapasitem arttı. PassageWork'ü etkin bir şekilde kullanınca kelimeleri kolay bir şekilde öğrendim. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir gelişmeyi açıkçası beklemiyordum. Ama gelişmemde sadece sistem değil C. hocanın da büyük katkısı olduğunu belirtmeden geçemem. C. hocam düşünceme göre alanının en iyilerinden birisi ve algısı açık ve çalışmayı seven bir öğrenciyi YDS'ye hazırlayacak tecrübeye sahip. Teşekkürler hocam...

HARUN EMRE KARADAĞ
İyi ki geldim. Hocamın dediklerini yaptıkça geliştiğimi fark ettim. Müthiş bir sınıf hakimiyeti var hocamın.

FATİH İŞGÜZAR
3 aylık katıldığım bu süreçte bana inanılmaz faydalar sağladı. İngilizce okumak ve okuduğumu anlamak ban inanılmaz keyifler veriyor. Ama biliyorum ki üstüne koymadığım veya zorlamadığım bir dönemde buradaki her şeyi unutacağım. Ceyda hoca ile ingilizce ye bakış ödev kontrolü sayesinde artık her hafta düzenli ödev kontrolü yapılacakmış gibi ödev yapıyorum. Her şey için teşekkürler.

İSİMSİZ
Benim düşüncem hiç bir eksik yok, hatta her şey dört dörtlük. Sıkıntı yaşadığım bir nokta yok. Dersler çok verimli geçiyor. Beklentinin üzerinde çok iyi bir kurs. Sürekli ödev verilmesi ve sınav yapılması öğrenciler için çok verimli oluyor ve eksiklerimizi görmemizi sağlıyor. Ödevlerin çokluğu sayesinde ingilizce benim için ders olmaktan çıkıp bir sorumluluk haline geldi. Her gün nasıl yemek yiyorsam en azından bir parça çevirmeden yatmıyorum. Kelimeleri kalıcı olarak öğrenmemde çok yardımcı oldu bunun içinde ayrıca çok memnunum.

İSİMSİZ
Arkadaşım aracılığıyla geldiğim kurusunzdan şu zamana kadar gerek eğitimi gerekse ders ortamı olarak son derece memnunum.Özellikle ceyda hoca gibi eğitimciden ders aldığım kendimi çok şanslı hissediyorum.Sıfır ingilizceli şu an son derece geliştirmiş bulunmaktayım,ceyda hoca'nın güzel anlatımı ve dersi bizim için çekici getirmesi sayesinde.Genel olarak kursta ilgili,kaynaklarına ilgili bir sıkntım yok.Belki internet sistemi biraz daha geliştirmebilir,kullanımı daha kolaylaştırılabilir.Bir de kurs girişindeki olan kısa uygun olursa çok daha mutlu olacağız.

İSİMSİZ
Yüzyüze eğitim ile ilgili olumsuz bir uygulama bir uygulama görmedim.Özellikle hocamız ile ilgili hiçbir olumsuzluk yaşamadım.Aldığım eğitim ile ilgili şahsi eksikliğimin sebebi yine benim kendimden kaynaklanan husulardı.Tekrar hocamıza çok teşekkür ediyorum.

İSİMSİZ
Eğitim son derece kaliteli. İyi ki yazıldım dediğim bir kursta eğitim aldım. Yunus hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi mükemmel bilgili bir insan. İşinin uzamanı.

İSİMSİZ
Yunus hoca ile eğitim çok başarılıydı. İlk sınavımda alamayacağım/beklemediğim bir puan olarak, ingilizce geçmisi çok kötü olan biri olarak ingilizce'yi yapabileceğimi anladım.Ön hazırlık öğrencisi olarak, Yunus hocam'dan ve kitaplarınızdan gayet memnun kaldım.

İSİMSİZ
Genel olarak yıllarca almış olduğum ingilizce eğitiminden farklı bir eğitim almam sebebiyle adaptosyon sağlamakta ve genel olarak yanlış olduğuna inanılan bilgilerin yıkılmasından biraz problrm yaşadım bunun dışında hocamızın ilgisinden ve özverisinden dolayı ve mesai dışı ekstra ilgisinden ve kursun genel olarak samimiyetinden dolayı memnunum teşekkürler.

MURAT YURDAKUL
Kursa başlamadan önce bu kadar faydalı alabileceğini düşünmemiştim.Ancak zaman içinde verilen çalışma programlarına uyukluğu sürece birşeyleri başarabileceğimin farkına vardım.Özellikle yunus bağcı hocamızın bizler üzerindeki emeği,tükenmek bilmeyen öğretme arzusu ve sabrı takdire şayandır.Pişman okluğum tek nokta ön hazırlıkta daha fazla çalışıp YDS kursuna daha hazırlıklı başlamayı başaramayışımdır.Kurumunuza ve hocamıza sonsuz teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.

İSİMSİZ
Kursa ilk başladığım da ingilizce ile ilgili birşey bilmiyordum. Fakat kurstan sonra bana bir çok şey kattığı ingilizceyi öğretti.Birçok cümleyi artık yabancılanmadan çevirebiliyorum. Bu kurs ingilizceyi sevmemi sağladı.Yunus hoca'ya emeğinden dolayı çok teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Eğitim ve eğitimin planlanması gayet güzeldi.Fakat çalıştığım için bir türlü derslere adapte olamadım.Hocanın anlatımında ders içinde bir sorun yoktu.Fakat grup yada derslere düzenki katılamıyorsa ona düşman olmak gerekmez bence.Ama gayet saygı çerçevesinde ve verimli geçti dersler.

İSİMSİZ
-Yunus hoca son derece öz verili ve alanında yetkimin.Ders anlatımı açık,net. -Sınıflar küçük,kelimeler yanlış yerleştirilmiş,havasız -Bazı sınıflarda arka sıralardan tahtayı görmek imansız -Kitaplarda parça öncesi kelimeler alfabetik sıraya göre olmalı