modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

İSİMSİZ
Kursun eğitim sistemi çok güzel.Ancak bazen çok hızlı gidibebiliyor.Alışmaz zor oldu da denilebilir.Her hafta neredeyese onay olunması bence yanlış sınavdan hemen deme sorular çözümünün yapılması güzel ancak kendi yanlışlarımızı görüp yapılırda de güzel olabilir.Passegework sistemi çok güzel.Mobil uygulaması yapılırsa daha güzel olabilir.

İSİMSİZ
İngilizce sıfır derecede kötü olmasına rağmen okuma ve anlama yöründe gelişme kaydettim.Kursu feydalı ve güzel buldum.Ama tüm parçaları özellikle 6.seviyenin parçlarının hepsini yapmayı çok isterdim.

İSİMSİZ
Bugüne kadar gitmiş olduğum kurslardan çok farklı bir sistemde eğitim verildi. Oldukça faydasını gördüm.Özellikle yunus hocanın sürekli üzerine bastıra bastıra''soldan sağa çevir! yapın''uyarıları girmiş olduğum yökdil sınavında çok işime yaradı.İngilizceye dair tam iyi yönde umutlarım tükenmişken ,yunus hoca sayesinde tekrar''ingilizce' yi yapabilirim'' haline döndüm.Başta Yunus hoca olmak üzere moda dil' in değerli kadrosuna çok teşekkür ederim.

SERKAN ÇELİK
Öncelikle Y. hocamın gayret, özveri, ilgi ve alakasının mükemmel olduğunu düşünüyorum. İlk geldiğim durumu düşündüğümde aldığım eğitimin çok iyi olduğunu, hocamın gayretinin yarısının ben de olması durumunda hedefe ulaşmamın kaçınılmaz alacağına inanıyorum. Her şey için teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Kursunuzdan ön hazırlık eğitimi aldım ve memnun kaldım.Ön hazırlık eğitimi ile ingilizce okumayı ve anlamayı öğrendim.Tavsiye üzerine gelmiştim ve iyi ki gelmişim.

İSİMSİZ
Genel olarak ingilizceden çok haz almama rağmen yunus hoca'nın eğitim tarzıyla daha çok ısınabildim.Bu sebeple kurs tercihimden dolayo çok memnun kaldım.

İSİMSİZ
2 ay gibi bir süreçte bile hem yds hem de yök dil puanımda gözle görülür bir artış oldu. Kursla ilgili, her şeyden çok memnun olduğumun belirtmek isterim. Başta Yunus hocamızın ilgi ve özenine bir teşekkürü borç bilirim. Tüm Modadil ailesine teşekkür ederim.

ALİ ŞAHİN
Ara sıra derste kalkıp ankara şavası oynamaz isteği getiren,sınıf dışından(dışarıdan-kafelerden).Gelen müzik sesleri hariçinde oldukça iyiydi.Öyleki hiç ders çalışmaladan puan artışı bile yaşadım.

ONUR GARİP
Katıldıgım ön hazırlık kurusundan ilk olarak hocam ceyda hanım 'a derse gösterdiği özen ve özveriden dolayı teşekkür ederim.Bina otoparkının öğrencilere açılması iyi olacaktır.Derste işlenen mail olarak atılan ders notlarının çıktılarının verilmesi ders takibini sağlamayı arttıracaktır.Genel ders işleyişi ve internet sitesi danayı başarıya ulaşmada kolaylık sağlamaktadır.

İSİMSİZ
Kurumun profesyonel yaklaşımı ve ciddiyeti muazzam. Öğrenciye ders çalışmadan hiç bir şey olmayacağını göstermesi çok önemliydi benim için. Kursun bu bölümüne kadar gayet ciddiyet içinde ve günlük çalışmanın ne kadar önemli olduğunu gördüm. Öğrencinin başarılı olması için gerekli her türlü ortam mevcut.

İSİMSİZ
Bu kursa ingilizcede seviye olarak sıfıra yakın gelmiş birisi olarak şunu söylemeliyim ki ceyda hoca gerçekten sıfır seviyerindeki birisini okuduğunu anlayabilen ileri bir düzeye getirmeyi başardı.Tabiki burda benim gayretlerim ön planda ama bu noktada çok iyi bir yönlendirme yapan ceyda hocamdan çok memnun kaldım.Bu kursu tercih etmede tereddüt yaşayanlar varsa pişman olmayacaklarını,gönül rahatlığıyla buraya gelebileceklerini söylemeliyim.

İSİMSİZ
Ön hazırlık,sınıfından memnunum.Ceyda hoca'nın anlatımını ve gerçekçi olmasını seviyorum.Sadece ödevleri bitirmekte zorlanıyorum yani işe gitmekten yetiştiremiyorum ve bu durum moralimi çok bozuyor.Aslında ingilizce paragrafları çevirebiliyor olmam özgüvenime iyi geliyor.Ödevleri yetiştiremediğim de metivasyonum düşüyor iligimde buna bağlı malesef azalıyor.Bu mativasyon kaybı hoşuma gitmiyor.Hem iş hem kurs zorluyor ama mecburiyetlerde var.Ödevleri azaltmak değil ama daha amlayışlı bir uygulama yapılabilir.Hiçbir şeyin yetişmemesi sinir bozucu ne yazık ki.Ceyda hoca ile ilgili hiç bir sorunum yok.

İSİMSİZ
Cesta hoca'nın sınıfında olmanın,Ön hazırlığa gelen biri için çok azatajlı ve sans olduğunu düşünüyorum.Öğretmen olmak için gelmil dünyaya.Hasta olsun olasın her zaman enerjisi çok yüksek.Her zaman mative ediyor.En başta bilgilendirilsek daha iyi olabilirdi.Ve de ödevler zaten yoğun sınıfta parçaları ödevden daha önde gitmesi mative kırıcı.O zaman sanki daha verim olmuyor.Hazırlıksız olmak kötü hissettiriyor.Ödevler ile sınıfta işlene parçalar eş güdümlü olsa 10 numara 5 yıldız olur bence. yine de iyi ki diyorum.İyi ki moda dil.iyi ki ceyda hoca

İSİMSİZ
Kursa gelirken beklentilerim sıfırdı. Ama ilk günden itibaren verdiğim vereceğim her kuruşu hak ettiklerini anladım. İngilizceyi yeniden öğrendim.Bundan daha iyisi de benim için olamazdı herhalde. Hem kursu hem hocamı ayrı ayrı çok sevdim. Dershane her anlamda piyasanın üzerinde bir sistem kurmuş. Yani ütopik bir şey aslında düşünüldüğünde ama burada tıkır tıkır işliyor. Süreç zor, yorucu ama bunları düşünmeye fırsat kalmıyor. Hayatımda hiç bu kadar ödev yapmamıştım ama değdiğini düşündüğümden hiç şikayet de etmiyorum. Beklentisiz geldiğim ve böyle bir kursla karşılaştığım için çok mutluyum. Görünen bir eksik de yok. Her şey olabildiğince iyi.

İSİMSİZ
Ön hazırlık grubu süresince gayet verimli bir süreç geçirdim.Hoca ile ilişkileriniz ve bize verdiği önemden gayet memnunum.En çok zorlandığım konular ödevler ve çok sık olan programdır.Derslerde bazen çok hızlı olmak zorunda kaldık onun dışında gayet güzel bir hazırlık süreci geçirdiğime inanıyorum.

MAKBULE ÖNDEŞ
Dershaneniz ve dersler beklediğimden daha iyiydi. Dersler çok açık ve anlaşılır geçti. İngilizceye çok uzak biri olarak artık bazı metinleri anlayabiliyor olmaktan dolayı mutluyum. C. hocamıza özellikle enerjisinde dolayı teşekkür ediyorum. Derslerde hiç sıkılmadım.

OZAN BAROŞ KOCA
Başka bir şehirde YDS dershane hocasının tavsiyesi üzerinde geldiğim dershaneden şu ana kadar oldukça memnun kaldım ve inanıyorum kurs bitiminde de aynı şekilde ayrılacağım burdan. Ön hazırlık bölümünde bizlerle birlikte olan C. hoca sayesinde dersler hem çok verimli hem de çok eğlenceli geçti. Dershanenin konumu da son derece iyi, şartlar son derece elverişliydi.Tavsiye ederim.

İSİMSİZ
Moda dil akademisi ön hazırlık programına kayıt olduğum için çok memnunum. Ön hazırlık programı boyunca beklediğimden daha fazlasını aldığımı düşünüyorum. Tabi ki bunda C. hocanın katkısı çok büyük program boyunca elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum.

İSİMSİZ
Önceliıkle kursa başladığımda çok yoğun dolu dolu geçeceği söylenmişti, aynı tempoyla başlayıp devam edeceğine inanmamıştım. Fakat C. hocanın öyle inanılmaz bir enerjisi var ki mecburen aynı tempoyla devam etmek zorunda kalıyorsunuz. Kursun hem ders olarak hemde online olarak sunduğu avantajlar çok fazla. Bu nedenle burada olduğum için mutluyum C. hocayı herkese tavsiye ederim sizi kendinize inandıracak buna emin olabilirsiniz.

İSİMSİZ
Başta tereddüte baştadoğım hazırlık sınıfında,ceyda hocamız,gerek verdiği motivasyon gerek öz verili davranması ve güzel anlatımıyla kurstan ve öğretmenliğiden çok memnun kalmamı sağladı.Fakat haftaiçi grubunda derslerin çok sık olması özellikle çalışanları zorlayabilir.