modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

GÖZDE DEMİRSOY
Kurs müfredatı çok kapsamlı ve yeterli.Eleştirebileceğim bir husu yok içerik anlamında.Ancak YDS gibi ağır bir sınav için 3 ay kısa bir süre.Kurs programı 4 ay olabilir.Daha doğrusu 3-6 ay arası bir süre olabilir.

İSİMSİZ
Kursun eğitim sistemi çok güzel. Test içerikleri, takip ve sistem. Derslere genel olarak severek geldim. Özellikle Ahmet Hocayı. Yeterli derecede çalışamadığımı düşünüyorum. Ancak sistemi öğrendim. Güzel iletişiminiz için teşekkür ederim.

MERVE NUR
Ahmet Hoca, hem eğitici hemde keyifli bir ortamda ders dinleme imkanı tanıdı. Derslere severek, isteyerek ve bir şeyleri gerçekten öğrenebileceğime inanarak geldim. Bunu bize sağladığınız için teşekkürler...

ESRA KOÇ
Ahmet Hocamın ders işleyişi, dersye öğrenciyi takip etmesi, gerek ders çalışma gerekse motivasyon konusunda sonsuz desteği için teşekkür ederim. Sadece ders değil öğrencileri gözlemleyerek kişisel özelliklerine göre kurs sürecinde bireysel desteğini esirgemeyerek sınav sürecinde motivasyonumuzu en üstte tuttu. Herşey için çok teşekkürler.

BAHAR ŞENEL
Yds sınav için geldiğim bir kurumda genel olarak verilen eğitimden çok memnun kaldım. Hocamızın enerjisi çok yüksek. Sayesinde derslerimiz sıkıcı olmaktan çok uzaktı. Kursa severek geldim. Kendisine çok teşekkür ederiz. (AHMET TAŞPINAR)

SEHER ŞENEL
Aldığımız eğitim süper Halimiz vaktimiz bize yeter Malum sınav herşeyden beter Eski English Exam Center'la Tabi ki tüm dertler biter. Sistem mükemmel, kitaplar bir harika Ahmet hoca zaten efsane. Bu aile ortamına dahil olmak paha biçilemez. Diğer kurslar sizlerle karşılaştırılamaz bile :))

YÜKSEL YILDIRIM
Kurumun tüm kadrosu gerçekten çok mükemmel. Samimi ve sıcak bir dostluk var. Herkese çok teşekkür ederiz. Öğrencinin başarısı için çok büyük çaba gösterilmektedir. İnşallah istenilen başarı sağlanır.

GÜLSÜM GÜN
Eğitim sistemi günümüz eğitim sistemine uygun. Öğretici, sorgulayıcı ve kalıcı. Derslerde hiç sıkılmadım. Hep zevkli geçti. Herşey için teşekkürler. Üzerimizde hakkınız büyük. :))

GÖNÜL TOSUN
Kurs süresince verilen eğitimden çok memnun kaldım. Ahmet hocam sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Herşey için teşekkürler

H.ATAKAN DOĞAN
Özgün ve sistemli çalışma planı sayesinde öğrenciler için gerekli olan tüm fırsatlar fazlasıyla sunuluyor.Kursa katılan öğrenciler sunulan bu olanakaları etkili ve verimli şekilde kullanabilirlerse başarı elde etmeleri mümkün olacaktır.Eleştiri ya da öneri yapacak bir hususu ortaya koymacak kadar herşey düşünülmüş.

İSİMSİZ
Sıfırdan başlayarak 6 aylık bir süreçte çok fazla ilerleme kaydettim.Kesinlikle çok verimli bir eğitim süreciydi.Ve tabiki Yunus hoca ve Rıdvan hoca sayesinde.İyiki varsınız.

MELİS ERDENER
5 haftalık YÖKDİL kamp programı soru çözmenin kısa yollarını ve taktiklerini öğrenmek açısından benim için oldukça verimliydi.E.hocanın sınav sistemine hakimiyeti ve verdiği taktikler daha hızlı ilerliyebilmemizi sağladı.Ayrıca aralarda vermiş olduğu bilgiler de genel ingilizceme katkı sağladı diyebilirim.Kurs programı 1-2 hafta daha önceden başlasaydı daha iyi olabilirdi çünkü konularda çok hızlı ilerlediğimiz için testlerde eksiklerim kaldı bunun dışında gayet verimli geçti.

HİLAL GÜL
Karabük 'te yüksek lisansımı yapmak için çıktığım için yolda beni Ankara 'ya geri döndüren yerdir.MODADİL MODADİL sayesinde küçük bir şehirde yanlız başıma koca bir dil ile uğraşmak yerine E.hoca rehberliğinde bir baharda açan çiçekler gibi tane bilgilerim ile bütün şıkları elemeye hazır hale geldim.Tabiki doğru şık hariç:) Şükranlarımı sunarım.

SAFA ALPEREN KARAGÖZ
Derslerden ve hocamızdan çok memnunuz.Bilmediğimiz eski konulara dahi her derste geri dönüp anlatma nezaketinde bulunduğu için ve ev ödevlerini maillerle ek ödevlerle desteklemesi de bizi önemsediğini hissettirdi.Sizi herkese tavsiye ediyorum.

SEMRA AKGÜNLÜ
Eğitimden memnun kaldım.Verilen kitaplarda iyiydi, fakat daha çok YDS mantığına yönelikti.Belki YÖKDİL kitapları çeşitlendirilebilir.Ergun hocamızın ödev vermesi ve tabiki çalışmamızı disipiline etti.Sayesinde gece gündüz ingilizceden kopmadık.

SELÇUK KECEL
Daha öncesinde (5 yıl önce ) tercih ettiğimkurs için oldukça verimli oldu diyebilirim.Özellikle E. hoca gerek gerek ilgisi ve motivasyonu gerek bilgisi ile oldukça faydalı bir süreç geçirmemize sebep oldu.Katkıları için teşekkür ederim.

FATMA KASAP
Kısa süreli bir eğitim almama rağmen her dersin dakikası anlamlıydı.Bir çok ayrıntıyı fark etmemi sağladınız.TEŞEKKÜRLER MODADİL TEŞEKKÜRLER E.HOCAM.

SALİH ÇAĞRI BAYRAK
E. hoca dan çok memnun kaldım.Kendisi alanında oldukça başarılı,öğrencilerle iletişimi iyi,eğitim psikolojisinden haberdar.oldukça etkili bir öğreticidir.Kendisine çok teşekkür ederim.

RÜMEYSA ERGÜN
Öncelikle 5 haftada ingilizce ve sınava yazı tabularımı yıkmamı sağlayan E. Hoca'ya çok teşekkür ederim.5 haftada sağladığımız düzenli - sistemli ve öğrenci/ezbere dayalı olmayan eğitiminiz çok şey kattı hayatıma.Emeğiniz için teşekkürler.

KENAN SEFER GÜLMÜŞ
Genel itibariyle yapılan, kurstan ve ortamdan memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Hocamızın tavsiyeleri bize yardımcı oldu. Allah yolunuzu açık etsin inşallah.