modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Soru Analizi

Bu programımız "Gramer konularıyla ilgili yeterli donanıma sahibim ve yeni özgün sorularla kendimi denemek, soru çözme pratiği kazanmak istiyorum" diyenler için. Sorular üzerinden konu tekrarı yapmak, farklı soru kalıpları görmek ve sorularda karşımıza çıkan cümlelerin detaylı analizleri sayesinde gerçekten öğrenerek YDS'ye hazırlanmak istiyorum diyorsanız bu program tam size göre!

PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI OFFLINE SORU ANALİZİ
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl
KULLANIM HAKKI 120 Saat

Her oturumda, YDS'de karşınıza çıkacak bütün soru tipleri ile ilgili soru çözme imkânı bulacağınız bu programımız sayesinde YDS'ye uzun soluklu ve ne yaptığınızı bilerek hazırlanacak, sürecin sonuna geldiğinizde bütün soru tiplerine artık tamamen aşina olacaksınız. Hangi soruda ne aramanız gerektiğini bilerek sorulara yaklaşmanız, doğru cevap sayınızı artıracak ve rakibini (YDS) iyi tanıyan bilinçli bir aday olarak sınava girmenizi sağlayacaktır.

Bu programda sadece soru mu çözeceğiz? Elbette hayır! Soruları çözerken karşılaştığımız bütün önemli yapıları, size YDS'de fayda sağlayacak önemli ipuçlarını, bilmeniz gereken kelimeleri ve eş anlamlılarını, öğrenmek durumunda olduğunuz preposition (edat) kullanımlarını ve çok daha fazlasını bu programımızda sizlere aktarıyor olacağız!

Kısacası sadece soruların doğru yanıtlarını verip geçmek yerine yanlışların neden yanlış olduğunu da açıklayacak ve bütün cümleleri baştan sona detaylı biçimde analiz ederek hem gramer tekrarı yapacak hem de kelime hazinemize yeni kelimeler katacağız!

Bu pakette neler var?
  • Her biri 45'er dakikalık 4 dersten oluşan 15 oturum. Toplamda 60 Canlı Dersin Kayıtlarına 1 Yıl Süre ve 120 Saat İzleme Hakkı ile Erişim!
  • Her ders için ÜCRETSİZ indirilebilir dokümanlar.
  • Her oturumda YDS’de karşılaşacağınız soru tiplerinden oluşan 40 soruluk bir Mini YDS Testi çözümü. 15 oturum = 15 Mini YDS Testi = 600 Özgün Sorunun Çözümü
  • Her oturumda 4 adet okuduğunu anlama sorusu olan 1 okuma parçası analizi ve bu parçaya ait soruların çözümü. 15 oturum = 15 Okuma Parçası Analizi = 60 Okuma Parçası Sorusu Çözümü
  • Her oturumda kelime, preposition ve phrasal verb sorularından oluşan 10 soruluk bir Mini Test çözümü.15 oturum = 15 Mini Test = 150 Soru çözümü
ÖDEME SEÇENEKLERİ
HAVALE-EFT 6675 yerine 3375 TL
TEK ÇEKİM 6675 yerine 3495 TL
Kredi Kartına 12 Taksit Kolaylığı!
Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Advantage, Paraf ve Bankkart kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
* Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!

Taksit sayısı ve karta göre banka tarafından belirlenen taksitli işlem komisyonu, siparişinizi onaylayıp kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit sayısı seçimini yaptığınızda ödeme tutarınıza eklenecektir.

Taksit Seçenekleri Tablosu için Tıklayın!