modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

SERAY GÜLAY
Tavsiye üzerine geldiğim bir kurs. 8 aylık sürede aldığım en iyi eğitimlerden biriydi. İngilizce seviyesi olarak sıfırken şu an son derece geliştirdim kendimi. C. ve Ahmet hocam sayesinde.Çok teşekkür ediyorum.

MİTHAT YILDIZ
Kursunuzdan oldukça memnunum.N.hoca derslerde elinden geleni yapıyor gerektiği zaman dersleri uzatıyor. N.hocamızdan gayet memnunum.

NURDAN EFECAN
Verilen kaynakların sayısı daha fazla soru bankası verilmeli. Akıllı tahta ile dersin anlatımı avantajlı. Kaynaklar verimli. Hocanın ders anlatımı güzel. Kursta çalışan kayıt personelleri güleryüzlü yardımsever.

ESRA ÇEVİK GÜNER
Öncelikle yazılmadan önce aklımdan bir çok soru işareti vardı. İsmini daha önce duymadığım bir hoca olması dersi nasıl anlatacağı beni endişelendirmişti. Fakat gerçekten N. hoca ders anlatışı, öğrencilere yaklaşımı ve derse motivasyonu sağlaması bakımından mükemmel bir hoca. Çok teşekkür ediyorum sayesinde gerçekten bilmediğim bir çok şeyi öğrenmemizi sağladı.

MUSTAFA ÇALIŞKAN
N. hoca dan genel olarak memnunum bazen derslerde çok hızlanıyor,çok sabırlı ve kibar bir insan onun haricinde yılların tecrübesi birşey diyemiyor insan.Dershane çalışanları kibarlar kantinde kar amacı gütmemeniz çok hoşuma gitti.Genel olarak oturmuş bir sistem.

MEHMET YAVAŞ
Beklentimi fazlasıyla karşılayan bir kurs.Özellikle N. hoca'nın anlatımı çok öğretici oldu.

FATİH GÜNEŞ
Öncelikle herkese Modadil ailesinin bir parçası olmasını tavsiye ederim. Öğretmenimiz bilgi beceri ve tecrübesiyle YDS veya YÖKDİL sınavına girecek tüm adaylara faydalı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyor.

BEYDA NUR YAVAŞÇI
Kursta verilen eğitimi başarılı buldum.Özellikle temizlik konusunda da gayet iyi buldum.Çalışanlar güler yüzlü ve ilgililer.

EMİNE NUR BATU
Passagework sistemi muhteşem.N. hoca,sıradan bir YDS kursundaki gibi taktik vermek yerine bize mantığını anlatarak daha iyi anlamamızı sağlayan çok iyi bir hoca.Sadece daha fazla test olsaydı iyi olurdu.

TUĞÇE GANİ
Çok memnundum.Hocamız bizim için çok emek verdi.Dersler çok verimli ve çok güzeldi.Başta Uğur hocamıza sonra tüm MODA DİL 'e herşey için teşekkür ederim.

GAMZE KORKMAZ
7 Temmuz tarihinden beri buradayım.Yunus hocamızdan aldığımız Ön hazırlık memnuniyetinden sonra YDSgrubunda da çok memnun kaldım.Sadece sınav bazında değil gerçekten faydalı şeyler öğrendiğimi düşünüyorum.Uğur hocamız gerçekten bizi sevdirerek işi öğreten bir hocamız.Ona çok minnetkarım.Gerçekten Uğur hocamız ve diğer hocalarımız kurum içindeki tüm hocalarımız işinin ehli.İyiki MODADİL ve Uğur Hocamın grubundaydım.

EMRE NEBİOĞLU
C.hoca ve U. hocamızın kalitesi bizleri farklı bir boyuta geçirdi. Kurumda ki çalışanlar servet ,mehmet ve şerife abla ya ayrıca teşekkürler.

MUHAMMED ALİ TAŞKIN
Ayrıntılı ve detaylı bir şekilde her konu çok güzel anlatıldı.Her konuda destek sağladı.Önceleri anlamadığım parçaları şimdi rahatlıkla anlayabilirim.Hocamızın gayreti ve bize karşı olan tutumu harikaydı.İngilizceyi eğlenerek ve kendi deneyimleriyle bize sundu.Herşey için teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Uğur hoca'nın dersi çok güzel ve akıcı geçti.Hocamızın verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.Soruları çözmemizde çok yardımcı oldu.

MERVE .
Uğur hocanın sistemi anlatımı ve bilgisi sürecin benim açımdan çok verimli geçmesini sağladı.Kesinlikle Uğur hoca yı herkese tavsiye edeceğim.İyiki varsınız.

MERVE NUR ÖZKAN
Eğitim veren hocamızın detaylı verdiği bilgiler faydalıydı.Eğitimden çok memnun kaldım.Sınıf ortamı öğretim şekli güzeldi.Konular la ilgili sorduğum bütün sorulara yeterli ve açıklayıcı yanıtlar alabildim.

İSİMSİZ
Uğur hoca bu işi yüzeyde bırakmadığı için işin felsefesine girdiği için hocanın anlatım tarzını çok sevdim.Bu dershane ve Uğur hocayla iletişimi koparmayı düşünmüyorum.

İSİMSİZ
Uğur hocanın bilgi ve tecrübesi çok güzeldi.herzaman bol örnek ve açıklamalarla gelişmemize katkıda bulundu.Bize bilgi ve becerilerini aktardığı için çok teşekkür ederiz.

SEDA ERKEKLİ
Bir arkadaşımın '' özellikle Uğur hocam çok iyi kesinlikle gitmelisin '' cümlesinden sonra bu kursa kayıt olmaya karar verdim ve bu kararımdan çok çok memnun kaldım.Dersi işkenceye değil eğlenceye çevirerek anlattı.Bu yönü benim derslere daha da bağlı olmamı sağladı.Güler yüzü ve ders anlatma isteği beni derslerde daha da katılmamı sağladı.Herşey için çok çok teşekkür ediyorum.

ABİDİN ACAR
Ön hazırlık (Yunus hoca) ve YDS kursunda verilen eğitimden amaç doğrultusunda gerekli ve yeterli buldum.