modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

HALİL ÖZÇELİK
Yöneticiler, kurucular ve hocalara minnettarım. Gerçekten çok harika bir program hazırlamışlar. Buraya gelince şunu öğrendim bu işler reklamla değil icraatla oluyormuş. Farkınızı fark ettim. Yes more moda dil...

HALİL ÖZÇELİK
Hocamızdan çok memnun kaldım.Devamlılık sağlamam da çok etkili oldu.Dersi ve ingilizce yi bana sevdirdi.

FİKRİ GÖKHAN ÇİTEKÇİ
Ders anlatışınız, ilgili ve alakanız takdire şayandır.Her hafta ilkokul çocuğu gibi ödevleri kontrol etseniz de bu bizim başarımıza çok etki gösterdi.

FAZİLET SEÇİL GÖK
Gramer destekli parça çevirisi sistemi C.hoca ile çok verimli. İngilizceyi öğrendiğimizi hissediyorum.

MUSTAFA BALABAN
C.hocamız 100 üstünden 100 ve 5 yıldız kendisi bizlerin üstüne çok düşürek ve sevdirerek bu ing.daha sıcak bakmamızı sağladı.Bazen istemesekte çeviride o tatlı konuşmalarıyla bizi derse çeviriye dahil etmesi mükemmel

F.ASLIHAN İŞLER
Hocamızdan ve kurs eğitim programından çok memnunum.Kendisi bizimle oldukça ilgili ve ders anlatımı açısından gayet anlaşılır ve başarılı.

MİHRİBAN YEŞİLKIR
Kurs eğitimi beklediğimden daha iyi.Sosyal medya kullanımı ile kursun eğitim kalitesi oldukça paralel çok memnunum.

MELEK BEYHAN MAYDA
C.hoca öğrencileriyle birebir ilgilenen gelişimleri takip eden onları sürekli motive etmeye odaklı mükemmel bir eğitimci. Söylediklerini yapan öğrencinin ön hazırlık kursunda bile istediği puanı alabileceğini düşünüyorum.

ŞEVAL DÜZGÜN
Katıldığım ilk ingilizce kursuydu.Bu kadar eğlenceli olduğunu bilseydim daha önce gelirdim. Derslerin ve yayınların çok iyi olduğunu düşünüyorum. Başta Ahmet Hoca olmak üzere herkese çok teşekkürler.

ELİF GÖKÇE KARADEMİR
Verilen eğitimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Ahmet Hoca sayesinde çiçek gibi bir kurs dönemi geçirdik.Sınav sonuçlarımızın da çiçek gibi gelmesini umut ederek memnun bir şekilde Modadil ailesinden ayrılıyorum.

MUHAMMET MÜKERREM KAYA
3,5 ay boyunca aldığımız eğitim çok kaliteliydi.Başta Ahmet hoca ya olmak üzere tüm MODADİL ekibine teşekkürler:)

MERT DEDEOĞLU
Sizleri tanıdığım için çok memnunum. Ön hazırlık ve ana grupta çok zorlanmama rağmen her zaman destek oldular. Sıfırdan başladım ve şu an ingilizceye bakış açım değişti. Her şey için teşekkürler.

RABİA ÇELİK
Kurstaki eğitim çok iyi.Hatta arkadaşlarıma da tavsiye ettim.Sistem çok kaliteli.Doğru çalışırsa ve bütün ödevler yapılrsa çok iyi bir not alınabilir.

TUTKU DEMET
Kursunuzdan aldığım eğitim çok güzeldi.Her şeyin çok yeterli olduğunu düşünüyorum.Hiç pişman değilim.İyi ki gelmişim.Ahmet hocam 'a sevgiler....

BURAK UYGUNOĞLU
Kurum olarak gerçekten öğrencilerine verdiği değer çok iyi.Sadece ders verip yollayalım kafasında değiller,sıcak samimi bir ortam var.Ahmet hocamız tarzıyla gürültülü sesiyle mükemmel bir hoca:) ilerleyen dönemlerde de iletişimi kesmeyeceğim bir abi dost.Yüksek not almasam da memnunum buradan.

DİLAR KAVAK
Ahmet hocamızla geçirdiğimiz kurs süreci boyunca kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok yoğun olmasına rağmen bütün öğrencilerinin adını tek tek ezberleyip hepimize ismimizle hitap etmesi öğrencilerine ne kadar güzel değer verdiğini gösteriyor. Hocam sizi seviyoruz. Kurs süreci harikaydı.

SÜMEYYE EKİN
Ön hazırlık eğitimi süre olarak, kaynak olarak yeterliydi. Okumalar sayesinde kelime hazinem genişledi. Yunus Hocam'a teşekkürler. Yds grubu hızlı bir süreç oldu. Hocamız her şeyi eksiksiz verdi. Birlikte okumalar, test çözümleri her şey yeterliydi. Ahmet Hocam dikkatimiz dağılmasın diye her şeyi yaptı. Espirileri, tavsiyeleri her daim öğrenciler için uygundu. Her şey mükemmeldi. Ahmet Hocama sevgilerle... Güzel sonuçlarla görüşmek üzere. Ekip şahane... Her daim başarı ve sevgiyle.

EMRE BİÇER
Yaklaşık 7 aylık bir eğitim aldım(ön hazırlıkla birlikte olan).Bu süreçte buraya tam anlamıyla sıfır bir halde gelmişken şuan YDS donanımlarımdan aldığım 70'i beğenmiyorum.Çünkü burda aldığım eğitim sayesinde 80 üstü alabilecek bir donanıma sahibim.Bu süreçte de C.hocamız ve Ahmet hocamızın emeği çok büyük.Özellikle Ahmet hocayı pek bir darladım,hakkını helal etsin. MODADİL AİLESİNE TEŞEKKÜRLER!

YUSUF KARACA
Kurs başladığında bu dağınık ve daldan dala geçen müfredatı görünce bu kursun sonu nasıl gelecek diye düşündüğüm onlar aklıma geldi.Kurs bitiminde ancak anlayabilir insan bu kadar itinalı profesyonel ve öğretici bir program olduğunu.Herşey için ellerinize ve emeğinize sağlık.

ABDULLAH YAVUZ
Fizik alanı kalitesi,tuvaletler,çalışma alanları,mescit ve kantin alanları için çok teşekkürler.Ahmet hoca sadece iyi bir eğitmen değil aynı zamanda iyi bir ''moderatör'' teşekkürler.