modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

MURAT YURDAKUL
Kurumunuza ve öğretmenimiz Ahmet TAŞPINAR hocamıza gösterdiği ilgi bitmek bilmeyen enerjisi farklı anlatım tarzı ve öğretme arzusu nedeniyle çok teşekkür ediyorum.Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir kurs dönemi geçirdim.Hakkınızı helal edin.

RECEP BAKIR
Modadil'e bir tavsiye üzerine geldim ve ilk ingilizce kursu tecrübemdi.Ahmet hocamızla beraber yaklaşık 3,5 aylık bir eğitim aldım ve gerçekten çok memnun oldum.Korkmuş olduğum ingilizce'ye şuan korkmadan bakabiliyor ve ingilizce parça çevirebiliyorum. Ahmet hocamıza çok teşekkür ediyorum.

MERVE KAYMAZ
Ön hazırlık ve yds kurslarını aldım ve ikisininden de çok memnun kaldım.İngilizce ye olan ön yargımı sizinle kırdım.Çok hızlı ve keyifli geçen bir süreçti benim için.Özellikle Ahmet hocamızın öğrencilerle bire bir ilgisini sevdim.Herşey için teşekkürler....

ÖZGE ARKAN
Kurstan beklentimin üstünde bir şekilde memnuniyetle ayrılıyorum.Bu süreçte eğitimi sadece sınıf ortamında bırakmayıp bizlerle özel olarak ilgilenen Ahmet hocama tüm emekleri için teşekkür ediyorum.

GÜLSEREN AVCI
Kurstan aldığım eğitim en baştan çok keyifliydi.Tüm derslere severek geldim.İyi ki bu kuruma gelmişim.Her şey için çok teşekkürler...

FATMA DİKMETAŞ
Gerçek anlamda kurs süresi boyunca çok verimli geçti. Tam anlamıyla öğretici bir süreçti.

ZEHRA GÜR
Rıdvan hoca ve Ahmet hoca'ya emeklerinden ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.Yeri geldi elleriyle besledi yeri geldi moral vermek için çalışma azmimizi artırmak için azar yediğimiz de oldu. Ama bize hep en iyi puanı almamız için yaptıklarından şüphem yok.Umarım istediğimiz puanları alıp yüzünüzü kara çıkarmayız....

KİBAR DEMİRHAN
Kaynak kitaplar ve hocamızın detaylı konu anlatımıyla ingilizce konusunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.Ahmet TAŞPINAR hocama ve ön hazırlıkta Yunus BAĞCI hocama teşekkür ederim.İnşallah istediğimiz puanları alırız.

İFALET MERVE BAYRAKTAR
Kursunuzun bize sunmuş olduğu eğitimin yanı sıra bize olan ilgili davranışlarınızdan ötürü de teşekkür ederim.Özellikle Ahmet hocam olmak üzere bizim üzerimizde olan emeklerinize sağlık :)iyi not alana kadar devam:

ANIL EDİP ASLAN
Büyük bir sorun olarak gördüğüm ingilizceyi zevkli bir kurs haline getirdiğiniz için teşekkürler.Ders harici başka bir ortamda özellikle bir fenerbahçe maçını beraber izlemek dileğiyle :)

EGEMEN ATUN
İşlerini disiplinli yapan ve sahip oldukları disiplini öğrencilerine yansıtabilen salt dersler anlatmayan genel kültür ve eğlence kısmını da es geçmeyen profesyonelce bir eğitimle dil öğretiminde başarılı bir kurum.

FATİH ARDIÇLI
Başarılı ve faydalı bir kurum olarak başarılarınızın devamını dilerim.

EMRE ÖZEL
Kursumuz boyunca öğretmenliğimizi yapan C. hocam bizlere bütün özverisi ve gayretiyle olağanüstü yardımcı oldu.

BEGÜM BENGİSU PÖGE
Eğitim sistemi farklı ve oldukça başarılı. C.hoca sınıfın dikkatini toparlayan derse ilgili tutan ve enerjisiyle herkesi harekete geçiren biri. Mükemmel bir hoca.

ŞEYMA SAZUK
Eğitiminiz çok farklı ve beni oldukça memnun ediyor.Kendimi motive olmuş hissediyorum ve sonunda iyi bir hedefe ulaşacağımı düşünüyorum.Hocamdan aşırı memnunum ve beni derse bağlamasına hayranım.Teşekkürler...:)

AHMET DOĞAN
Ben bu kursa başaldığımda ingilizce anlamında gerçekten yuh denebilecek bir seviyedeydim. Ama hocamızın bize aktardığı deneyimleri gerçekçi yaklaşımları ve özverisiyle şu an kendimi daha iyi bir seviyede hissediyorum.Kendisine bu konuda çok şey borçluyum.Sonsuz teşekkürler.

BEGÜM ACAR
Sistem oldukça verimli.Hoca mükemmel enerjisi ve dikkatli derste tutuşuyla harika bir öğretici.Kurs başlangıcı ve sonu arasındaki gelişim gözle görülür.Bir çok kursla görüşüp sonunda burayı tercih etmiş olmaktan kesinlikle memnunum.

MESUT AKPINAR
Çok öğretici,eğlenceli,enerjik. süper on numara bomba teşekkürler.

İSİMSİZ
C.hoca gerçekten işin seven ve işini özenle yapan bir insan.Öğrencileriyle ilgilenen,onlara yardımcı olmayı seven biri.Bence böyle değerli öğretmenler her zaman olmalı.

SEHER DİRENÇ ZEYBEK
C.hoca'ya teşekkür ederiz.Oldukça gayretli ve sevecen yaklaşımı sayesinde bir takım ön yargılarımı kırmaya yardımcı oldu.Ancak şahsi sebeplerim nedeniyle daha verimli hale gelebilecek ödevleri yetiştirmekte sorun yaşadım.