modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

ÖZLEM ÜNAL SAVAŞ
2.5 aylık süren Ön hazırlık eğitimim boyunca unuttuklarımı hatırlatan ve ingilizceyi tekrar sevmemi sağlayan başta Yunus Bağcı ve Uğur Albayrak hocalarımız olmak üzere tüm Modadil hocalarımıza teşekkür ederim. Yüzyüze eğitimin yanısıra uzaktan eğitimleriyle, gerek basılı gerekse görsel yayınlarıylada destek olan bir Ingilizce kursu özelliğiniz olduğundan kurumum TAGEM tarafından buraya gönderildiğim için kendimi çok şanslı buluyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

HİLAL YÜCE ARSLAN
İngilizcede kısa bir zaman içinde içinde hangi noktaya gelebildiğimi görmek heyecan vericiydi, MODADİL de hedef çok net ve hedefe gidilebilecek en kısa yol bence MODADİL. Bize bu imkanı sağlayan TAGEMe ve rehberimiz olan Yunus Hocam ve MODADİL ailesine teşekkürler...

Ö. ONUR PARILDAR
Hocaların ilgi ve alakası çok güzeldi. Ankara daki en iyi yds kursu olduğunu düşünüyorum. Herşey için çok teşekkürler.

BSR
modadil... neler yazılır buraya bu kurs hakkında ama tek bir cümle yeter sanırım: “adamlara helal olsun” yunus hoca? kim bu yunus hoca diyenlere şöyle bir özet geçeyim yiyorsa ödevlerini yapma hadi yiyorsa derse geç gir rüyana girer o derece muhterem bir adam. adam senin ne yapıp yapamayacağını çok iyi biliybu öğrenci bunu böyle anlar diye baş koymuş yola. suat hoca afyonlular ingilizceyi çok iyi bilir demişti haklıymış?? ben modadilde sadece yunus hocadan ders aldım bi onu bilir hakkını helal etsin diye de adamın kral olduğunu yazmak boynumun borcu arkadaş daha da macera ararsan sen bilin sonradan zaten modadil in kesin kapısını çalacaksın yds için boşuna paranı zamanını ziyan etme diyim sen artık ne anlarsan.

AKIN AYDIN
Kursa başlamadan önce ingilizce düzeyim iyi sanıyordum ancak kaliteli eğitmenler sayesinde ingiliz dili edebiyatı okur gibi işin mantığını derinlemesine öğrendik. İş öğrencide bitiyçalışmadan olacak iş değil Yds .Eğitmenler samimi,mütevazi,çalışkan,arkadaş canlısı olması yeterliydi benim için teşekkür ederim hepsine.

FERDİ SAĞIR
Her turlu ovguyu haketen hocalarimizin sayesinde sıfırdan biyere gelebildim ama daha epey yol almam gerekiykurs cok basarili ve ogretmek icin ellerinden geleni yapiyorlar .

FİRDEVS ÖZBEK
İngilizceye olan ön yargılarımı yıkan, ingilizceyi sevmemi ve hedeflediğim puanı almamı sağlayan birbirinden başarılı, işinin ehli, İngilizce ve sınavlar ile ilgili tüm stratejik bilgileri bizlere kazandıran, sadece İngilizce için değil her konuda bizlerin yanında olduklarını hissettiren tüm hocalarımıza ve TAGEM personeli olarak MODADİL Öğrencisi olma ayrıcalığını bizlere yaşattıkları için TAGEM’e ne kadar teşekkür etsem azdır..

HAKAN EREN
2.5 ay gibi kısa bir süre yüz yüze eğitim alma fırsatım oldu. Bu süre zarfında o kadar net hissettim ki adamlar profesyonel. Kendini onlara emanet et gerisini düşünme. Disiplin ve çalışkanlıkları da ayrıca taktir konusu. İngilizce kursumu arıyorsun hiç düşünme yazıl yazıl yazıl .

HALİME YİLDİZ
İngilizce çok kolay ve anlaşılır öğretilmektedir faydalanması gerekilen bir uygulamadir.

SÜLEYMAN BÜBER
Eğitim aldığımız 3 ay boyunca emeği ni esirgemeyen gerçekten yaptığı işin hakkını veren Modadil çalışanlarına çok teşekkür ediyorum

NURGÜL ERDAL
TAGEM olarak katıldığımız 2,5 aylık yoğun kurs sürecinde Modadil’in değerli hocalarıyla çalışmalarımızda bizi hızlı ve emin adımlarla başarıya ulaştırdılar. Modadil’in tüm kaynakları ve uzaktan eğitim paketleri ile sınavda başarılı olmak gerçekten çok kolay. Ankara’nın en iyi dil okulunda en iyi hocalarla ve yazılmış en iyi sınav kaynaklarıyla bu sınava hazırlanmak bizim için büyük bir şanstı. Herşey için tüm Modadil ailesine teşekkür ederim.

DERYA ATALAY
Bir dil kursunda aradığım ne varsa hepsinin MODA DİL kursunda olması çok güzeldi.Video dersleri,parça çalışmaları ve YDS-YÖK DİL kelime çalışmaları,hocalarımızın mükemmel konu anlatımları,soru çözümleri çok faydalı . Emeği geçen tüm MODA DİL ailesine çok teşekkür ederim.

SÜLEYMAN YALÇIN
Eğitim süreci boyunca emeği geçen öncelikle Yunus ve Uğur Hocalarım olmak üzere tüm MODADİL çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle Yunus Hocamızın bizden daha fazla emek vermesi, tek tek tüm arkadaşlarla ilgilenmesi kursa her zaman isteyerek gelmemi sağladı. 2.5 aylık kurs dönemi sonunda İngilizceye bakış açımız ve neyi nasıl yapacağımızı öğrendik. Son olarak da bize bu eğitim fırsatını sunan genel müdürlüğümüz TAGEMe ve kursun düzenlenmesinde maddi destek sağlayan ICARDAya teşekkür ederim.

SİBEL BÜLBÜL
Modadil in uzaktan eğitim sisteminini oldukça çok başarılı buluyorum. Ön Hazırlık Programından başlayarak çalışmanın etkili ve verimli sonuçlar getireceği düşüncesindeyim. Uzaktan eğitim sistemi bana öyle geliyki aşamalı bir süreç. Daha doğrusu İngilizce öğrenmek aşamalı olsa gerek. Yüz yüze eğitimde de sevecen, saygılı, öğretmeyi seven ve isteyen, sıcak ortamı olan ve kaynaklarının dolu dolu olduğu bir dershane olduğunu içtenlikle söylerim. Özellikle kitaplarının da sitemli ve öğretici olduğunu fark ettim. Hocaların tavsiyelerini uygularsanız ve düzenli çalışırsanız başarırsınız. Doğrusu Modadil yayınlarını kullanan Özellikle de uzaktan eğitimi kullananların istediği puanı kolaylıkla başarabileceği aşikar. Kısaca doğru adres iş SİZ de bitiyor. Ben İstediğim hedefe ulaşacağıma inanıyorum ve çok rahatım. : Çünkü biliyorum ki Modadil var ve ben bu yayınlar ben de açık olacağı sürece zaten başarırım. Başarının anahtarını buldum. : TAGEM aracılığıyla yüz yüze eğitim aldım. Öğretmelerime çoook teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. iyiki tanımışım. İçten duygularla sizleri selamlıyorum... :

İSMAİL KURU
Üç ay boyunca vermiş oldukları eğitimle İngilizce kurslarına bakış açımı değiştiren Suat GÜRCAN, Rıdvan GÜRBÜZ ve Ahmet TAŞPINAR hocalarıma buradan bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Bir şeyler öğretebilmek için gece gündüz demeden çalışan, fazlasıyla fedakarlık yapan, öğrencilerinin başarısız olmasına müsaade etmeyen hocalarımızla istenilen hedeflere ulaşılması imkansız değil diye düşünüyorum. Birebir ders alma şansı yakalayamasam da sistemdeki uzaktan eğitim bölümünde yaptığı mükemmel metin analizleriyle okuma parçalarında yeni bakış açısı yakalamamı sağlayan Uğur ALBAYRAK hoca ile de tanışabildiğim için kendimi şanslı hissediyve teşekkür ediyorum. İsterseniz sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyin, isterseniz de farkında olmadığınız eksiklerinizi kapatıp en doğru şekilde ingilizceyi öğrenerek puanınızı yükseltmek isteyin MODADİL’in en doğru adres olduğunu düşünüyorum.

YASİN DEMİRBOĞA
Modadil kursu ile ingilizce eğitimine başlamak ve yıl boyuna yayılarak uzaktan eğitime devam etmek çok güzel oldu. Bu süreçte de sürekli öğrenebiliyoruz. Konu çalışma özetlerinin, pasajların siteye video olarak eklenmesi ve videoları hazırlayıp sunan hocaların anlatım şekli gerçekten çok başarılı.Bu çalışma metodu ile konular oturduğunuz yerde evinizden gerekse iş yerinizden düzenli öğrenilerek akılda kalabiliyve keyifle süreklilik sağlanıyor. Modadil hocaları kurs içinde ve dışında çok özverili çalışıyor. Her biri kendini yeterince geliştirmiş ve bilgisini de aktarabilecek yetenekte. Bizler için, kurumumuz TAGEM ile işbirliği yapan ve bize bu eğitim desteğini sağlayan ingilizce öğrenmemizi kolaylaştıran emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, Allah hepinizden razı olsun...Bizleri 3 aylık eğitim sürecinde çeşitli aktivitelerle de yalnız bırakmayan süreci eğlenceye dönüştüren başta Suat Hocamız, Rıdvan Hocamız ve Ahmet Hocalarımız ile Modadil ailesine ve emeği geçen tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler...

GÜLSÜM KURT
Merhabalar. Daha öncesinde yüz yüze İngilizce eğitim ve paket programı almadım. Yani İngilizce altyapım pek yoktu. MODADİL den aldığım 2,5 aylık yüz yüze eğitim sayesinde İngilizce dil-bilgisi seviyem arttı. 2020 1 Yökdil sınavından 68,75 aldım. Kurs süresi boyunca desteğini bizden eksik etmeyen ve bize moral veren, başta Ahmet Taşpınar olmak üzere MODADİL eğitmenlerimize teşekkür eder ve MODADİL ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim. Her biri birbirinden değerli, kendilerine özgü anlatım tarzı olan, yaptıkları işi severek ve özverili bir şekilde yerine getiren çok değerli eğitmenlerimize buradan minnettarlığımı sunarım.

ÖMER ÖZBEK
Gerçekten çok faydalı bir kurs dönemi oldu. Tüm hocalarımız özellikle Yunus BAĞCI ve Uğur ALBAYRAK hocalarımız çok değerli insanlar ve çok değerli eğitimciler. Kurs süresince ingilizce okuma ve okuduğunu anlama becerimizin oldukça geliştirilmesine karşın, maalesef yazma ve konuşma becerilerimiz geliştirilemedi. Tabii ki kursun YDS ye yönelik olması bunun nedeni olarak açıklanabilir. Temel eğitimde yazmaya yönelik alıştırmaların da eğitime dahil edilmesi biz TAGEM personeli için oldukça faydalı olacaktır. TAGEM den ricam YDS değilde TOEFL ya da IELTS sınavlarına yönelik hem konuşma, hem yazma, hemde okuduğunu anlama becerilerimizin geliştirilmesi hedeflenen bir eğitim programı daha bütüncül ve faydalı olabilecektir lütfen bu öneriyi değerlendirmeye alın. Bize bu imkanı sağlayan ve bu eğitimi almamıza katkısı olan herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

HÜSEYİN ERDİKLİ
Uzun yıllardır Modadil hocalarının yayınlarını takip ettiğim için her çıkarılan kitapta ÖSYMnin soru tarzlarına göre yapılan yenilikler ve ÖSYM gibi düşünen bir sistem kullanılması size çok yardımcı oluyor. Özellikle YDS çalıştığım için söylüyorum kaynaklardan çalışırken zamanla farkedeceksiniz ki bir sürü kelime öğrenmişsiniz çünkü kitaplar bir yandan size İngilizce çalıştırırken ve soru çözdürürken bir yandan kelime öğretmek üzerine hazırlanmış bu yüzden 2,5 ay gibi bir sürede şimdiye kadar bildiğimin kat ve kat üstünde kelime öğrendim ki bu şekilde öğrenilen kelimeler hafızada kalıcı oluyor.

HÜSEYİN ERDİKLİ
Uzaktan eğitim sisteminde o kadar çok kaynak var ki hakkıyla değerlendirilirse çok faydalı. Yüz yüze eğitim imkanınız yoksa sizin çalışma performansınıza bağlı olarak belki de yüz yüze eğitim kadar faydalanabilirsiniz ve hedefinize sizi ulaştırabilecek herşey var.