modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

YASİN TOSUN
MODADİL ailesinin verdiği eğitimin diğer kurslardan farkı grup, yüz yüze ve birebir eğitimi aynı anda alabilme imkanı sağlamasıdır. Alacağım eğitim ile yeterli puanın üzerine çıkacağıma inanıyorum.

ASLIHAN CANAVAR
bana katkılarınız için teşekkür ederim canım hocalarım geldiğim en güzel en verimli kurstu.sevgilerimle..

ASLIHAN CANAVAR
ergun kabakçı -rıdvan gürbüz hocalarımın yüzyüze derslerine katıldım.bir sürü ingilizce kursuna gitmiştim hiç verim yoktu.en sevdiğim kurs burası oldu gerçekten mükemmel bir kurs,eğitimin modası.

ÖZLEM ÖZYÖN
Zamanında kitaplarından ders çalıştığım iki insanın adını tesadüfen MODADİL tabelasının altında görünce kesinlikle buraya gelmeliyim dedim 6 ay önce. İlgileri, çözüm önerileri ile iyi ki görmüşüm ve iyi ki de gelmişim dediğim eğitim kurumu...

DİLEK BADEM
Ergun ve Rıdvan hocam sizleri tanımak güzeldi umarım sınav sonucum da bu kadar güzel olur oluşturmuş olduğunuz sistem ve sağduyunuz için teşekkür ediyorum sınavlara hazırlanmak için yorumları okuyan arkadaşlar doğru yerdesiniz??

OKTAY ERTURAN
Mart 2019 YDS sınavından 37,5 aldıktan sonra Nisan ayında başlayan 06 Temmuz 2019 eYDS hedefli kursa Sertan hocamızla hazırlanmaya başladık. Bu süreçte hem hocamız hem de modadil ailesinin sıcak yaklaşımı bana 41 yaşımda tekrardan dil eğitimi almanın heyecanını yaşattı. Sonuç olarak 06 Temmuz da ki sınavdan 73,75 not aldım. Beni bu Başarıya ulaştıran başta Sertan hocam olmak üzere tüm Modadil ailesine teşekkürlerimi sunarım. Bu ara da 90 üstü için yeni bir kursta görüşmek dileğiyle.

ONUR TAŞKIN
Hocamın anlatımını çok verimli buldum.Öğrencilerini iyi gözlemlediğini ve eksikler hakkında isabetli dönütler verdiğini düşünüyorum.Derslerinin hiçbirisinden sıkılmadım.Motivasyon düzeyimiz etkili ders işlemesinden dolayı hiç düşmedi.YDS ana grubuna hazırlık açısından dolu dolu geçen temeli iyi atılmış bir dönem oldu benim için.Her şey için teşekkür ederim.

İSİMSİZ
Passagework ön hazırlık kursunda 5 aylık süre içinde okuduğunu anlamada seviyemin ilerlediğini fark ettim. Derslerdeki motivasyon disiplin ve sınıf ortamı çok güzeldi.

İSİMSİZ
C. hocamızın program boyunca dersleri eğlenerek öğrenmemizi sağladı.İngilizceyi hiçbir zaman yapacağıma inanmayan ben ilk kez başarabileceğime inandırdı.

ÖZLEM FATURA
Bu kadar profesyonel bir ekiple ilgili bir şikayetimiz olamaz tabiki.

MELİS ÇITAKSEVİ
Eğitim- öğretim hayatımda gördüğüm en iyi konu anlatan ve neşeli olan öğretmendi.Bizlere yardımcı olmak için en iyi eğitimi verdi.

SEFA ONUR ÇELİK
C. hocamız ile aldığımız ön hazırlık eğitiminden oldukça memnun kaldım.Ders planlaması sınıfta dersi sıkmadan anlatılması ve ders süresini verimli kullanması gayet başarılıdır.20 haftalık eğitim süresi boyunca hocamız ile ilgili hem ben hem de sınıfım en ufak bir olumsuzluk yaşamadık.

İSİMSİZ
Eğitimden çok memnun kaldım.Bu da C. hocanın dersleri özveri içinde yapması ve derslere gösterdiği alakadan kaynaklanıyor.Gerçekten dersi iyi öğreten ve hakkını vererek çalışan bir öğretmen.Ayrıca insanları yüreklendirmek, cesaretlendirmek ve vazgeçmek isteyenleri vazgeçirmeyen bir öğretmen.

BÜŞRA ADALAR
Modadil eğitimi gerçekten çok kaliteli. C.hoca dan aldığımız ön hazırlık eğitiminin bana ve arkadaşlarıma çok şey kattığını hissediyorum.Kendisi ve modadil'in geriye kalan tüm güler yüzlü personellerine teşekkür ediyorum.

EDA DURMUŞ
Verilen eğitimden, ilgiden oldukça memnun kaldım.Ceyda hoca oldukça özverili ve öğrenci odaklı bir hoca.Sıfır olarak başladığım ön hazırlıkta hocamızın desteği ile ilerleme kastettiğimi düşünüyorum.Kursta en ufak bir aksama olmadı.

OKAN KILIÇ
Gayet yeterli ve hatta biraz fazla miktarda verilen kaynaklar kurs süresince bana yeterli olmuştur.

OKAN KILIÇ
Ceyda hocam oldukça sade ve etkileyici anlatıma sahip öğrencileriyle ilgilenen ve ilerleyişlerine dikkat eden sevdiğim hocalarımdan biridir.Konu ve parça anlatımlarını gayet anlaşılır şekilde işleyen ve karakteri ile gerektiğinde dersi eğlenceli hale getiren iyi bir hocadır.

MEHMET KOÇ
YDS ön hazırlık grubunda Ceyda hoca ile işlediğimiz derslerin bir aşamayı geçmede faydalı olduğunu düşünüyorum.

İSİMSİZ
Eğitim sistemini çeviri üzerine kurulması nedeniyle kişisel olarak daha faydalı olduğunu düşünüyorum.Gerek parçaların çevirilmesin de gerek kurs süresince hocamız birebir ilgilenmiştir.

İSİMSİZ
Ceyda hocadan aldığım eğitim süre zarfı içinde çok verimli çok dinamik bir ders dönemi oldu.Bizlere verdiği pozitif motivasyon ile daha güzel bir ders dönemi geçirdik.