modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

İSİMSİZ
Kursunuzdan almış olduğum ön hazırlık eğitiminin ingilizce bilgime oldukça katkısı olduğunu düşünüyorum.Özellikle hocamızın ders anlatma biçimi ve ödevlendirme sürecinin bu katkıda en önemli pay oluşturduğunu düşünüyorum.

İSİMSİZ
Ders anlatış şekli ile bizim dersten düşmemize izin vermiyor ve dersi bir çok kez tekrar ettiği için derste öğrendiklerimizi unutmamız engellenmiş oluyor.

İSİMSİZ
Ön hazırlık C. hocanın grubundayım.Verdiği eğitim, öğreniciyle olan iletişim her anlamda mükemmel.İngilizceyi sevdiren hocamız.Kendisinden ve bize kattıklarından çok memnunum.

İSİMSİZ
C. Hoca iyiki varsın, sen ne iyi hocasın.

İSİMSİZ
Tavsiye üzerine MODADİL 'e geldim.İngilizce temelimim çok zayıf olmama rağmen C. hoca ile ileri seviyelere taşıyabildim.Ön hazırlık derslerimizin gayet verimli ve pozitif geçmesini sağladığı için çok şanslıyız.Çevrem de Dil sınavları için tavsiye isteyenlere artık MODADİL-C.hoca 'yı önereceğim.

ŞEREF IŞIKHAN
Ön hazırlık kursu okuma ağırlıklı olması nedeniyle müfredat biraz artırılırsa daha iyi olabilir.Ders akışı esnasında özverili yaklaşım nedeniyle öğretmenimize teşekkür ederim.

MEHMET ÖZGÜR GÜLEK
Başaramıyacağımı düşündüğüm YDS ön hazırlık kursunda kendisinin çalışma azmi ve enerjisi bizi motive etti.Böyle bir değere sahip olduğumuz için sizde çok şanslısınız kendisinin öğrencileri de çok şanslı.Çok teşekkür ederiz.

ÖMER FURKAN İNCE
Derse öğrencinin ilgisini toplamaya ve herkesin anlayacağı şekilde dersi anlatmada mükemmel diyebilirim.Kursa ilk başladığımız an ile şu an bulunduğumuz seviye de hocamızın da dediği gibi bizim çalışmamız etkilidir ama bu etkinin oluşmasından ve ön yargıları yıkmamızda C.hocanın yeri ayrıdır.İyiki ondan ders almışız.

ERCAN FURKAN ERDEM
Dersteki enerjisiyle sınıfı motive ediyor.Ders içeriği yeterli.

İSİMSİZ
Tam anlamıyla mükemmel bir kurs kitaplarından sistemine kadar.Bir şansım daha olsa yine bu kursa gelirim.

İSİMSİZ
C.hocam hayatımda gördüğüm en iyi hocadır.Gerek anlatımıyla gerek enerjisiyle süper bir hocadır.Dersi hiç boş geçirmeyen en etkili bir şekilde kullanan mükemmel bir öğretmendir. Keşke bütün hocalarımız onun gibi olsa.

GÜLİSTAN YILMAZ
Hayat enerjisi ve dersler işleyiş düzeniyle alakalı çok başarılı buluyorum.Akşam saatleri normalde ders izlenmesi sıkıcı olabilir fakat biz bunu hiç yaşamadık.Çünkü enerjisiyle sizi de canlı tutabiliyordu.Birde işine sıkı bir şekilde bağlı olması ve dersi hiç boş geçirmemesi taktire şayandır.

İSİMSİZ
Kursa başladığım ilk günden beri hem enerjisiyle hem bilgisiyle sınıftaki herkesi teşvik ettiği için öncelikle hocama teşekkür ediyorum.Benim için zor olan reading büyük kısmını C.hocamın teşviki ile kazandığımı inanıyorum.Sadece derste bizi teşvikiyle değil aynı zamanda her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ediyor ve Modadil ailesine böyle kaliteli hocaları olduğu için mutluyum:)

İSİMSİZ
Kurum çalışanları çok samimi ve çok sağlıklı iletişim kurabiliyor.Eğitim sistemi gayet başarılı.

İSİMSİZ
İngilizcemin 0 olmasına rağmen ve çalışmalarımı çok düzenli yapmamama rağmen Ceyda hocam'la çok eğlenceli ve verimli dersler geçirdim.C. hocamın anlattıklarının üstüne biraz koyabilirsem istediğim seviyeye gelebileceğimi düşünüyorum.

İSİMSİZ
Çok başarılı bir kurum ve çok memnun kaldım.

İSİMSİZ
C.hoca bu zamana kadar gördüğüm en azimli hocalardandır.Bazen derste dersi anlatmasını hayranlıkla izledim.

İSİMSİZ
Kurum olarak ise tavsiye üzerine söylenen her şeyi doğrular nitelikteydi.Gayet nezih iyi bir ortam.Ramazan Ayı boyunca oruç tutanlar için kantinde çorba,kumaya dağıtılması gibi unsurlar için gösterilen hassasiyet için teşekkür ederim.

İSİMSİZ
İlk olarak C.hocamızın ciddi anlamda işini sıkı tutan sonuna kadar emek veren dersleri gayet pozitif ve etkili bir şekilde anlatan bir hocamızdır.Ona verdiği emekler için çok çok teşekkür ederim.Umarım tavsiyelerine uyup sınavda başarılı olabilirim.

MUSA ÖNER
C.hocanın konulara hakimiyeti ve derslerdeki pozitif enerjisi kursa devam etmemde çok etkili oldu.