modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Take the attitude of a student, never be too big to ask questions, never know too much to learn something new.

Og Mandino

Öğrenci Görüşleri

HÜSEYİN ERDİKLİ
Kantininde çalışanından tutun da kurucularına kadar bu kadar ilgili ve öğrencisini düşünen başka bir kurs olduğunu düşünmüyorum. Öğretmenlerimizin bilgi birikimi ile sizi öyle bir yönlendiriyki bir bakıyorsunuz 2,5 ay gibi bir süre de İngilizce okuduğunuzu anlamaya, soruları eskisine göre çok daha iyi çözmeye başlıyorsunuz. Hepsine çok teşekkürler...

FİKRET SAYGIN
TAGEMin 2020 yılında, bünyesinde görev yapan personelinin dil becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlemiş olduğu dil eğitimi sayesinde MODADİL ailenizle tanıştım. Sizleri ve vermiş olduğunuz eğitimi bir kaç cümle ile anlatmak mümkün değil Öğretirken güldüren, tüm öğrencilerin derse katılımını amaçlayan eğitimci yönünüzü, kaynaklarınızı ve tabiki uzaktan eğitim paketlerinizi bir kaç cümle ile anlatmak size karşı haksızlık olacağını düşünüyorum. İki ay içerisinde Yökdil sınavından 73.75 aldığıma sevinemeyecek kadar bilgi yüklemişseniz benim söyleyecek neyim olabilir ki: Teşekkürler Modadil Akademisi: Teşekkürler Suat hocam, teşekkürler Rıdvan hocam, teşekkürler Ahmet hocam ve teşekkürler Uğur hocam :

DERYA KARAKOYUN
Ahmet TAŞPINAR, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ gibi değerli ve alanında uzman 3 hocanın verdiği 2.5 aylık yüz yüze eğitime katılma şansım oldu. Kursa çok fazla eksikle başlamıştım. Ancak derslere katılıp, hocaların dediklerini yaptığınızda farkediyorsunuz ki, eksikler kendiliğinden tamamlanıyor. Kurumum sayesinde geldim kursa, kurs sonunda iyi ki Modadil tercih edilmiş diyerek ayrıldım. Kurs sürecinin başından sonuna kadar her konuda destek oldular bizlere..İyi birer eğitimci olan Modadil hocalarının amacı sadece öğretmek. Dersler öğretici ve eğlenceli. Çok zengin yayın ve materyalden faydalandık. Kurs, Uzaktan Eğitim Sistemi gibi bir avantaja sahip. Dersleri ve soru çözümlerini tekrar tekrar dinleme şansınız var. Ayrıntılı metin analizleri videolarıyla hem çeviri yeteneğinizi hemde gramer bilginizi geliştirebilme imkanına sahipsiniz. Başta hocalarımız olmak üzere tüm Modadil ailesine sonsuz teşekkürler...

MERYEM SARI
3 muhteşem insan... her konuda yardımcı olan ve güzel bir aile ortamında hissetmeme sebep oldunuz ve bunun içinde canı gönülden çalıştiginizi biliyorum.3 muhteşem insan...benim ingilizce karşı degismeyen olumsuz tutumunu değiştirdiniz. mükemmel bir kurs dönemi geçirdim emeğinize ve yüreğinize sağlık herşey için teker teker çok teşekkür ederim .

KÜBRA AYAZ
Aile sıcaklığında ve profesyonel bir yaklaşım sunarak, yılların tecrübesiyle bilginin harmanladığı öğrenciye sunulduğu çok iyi ve kaliteli bir eğitim kurumu. MODADİL ailesinin tüm hocalarına herşey için çok teşekkür ederim.. Sizi tanımak çok güzeldi.

HACER DAĞAŞAN
Dil eğitimi almayı düşünenler için tek geçerim.Hocalarıyla kaynaklarıyla ve egitim şekliyle dört dörtlük bir kurstu diyebilirim.Gerçekten başarıya odaklanmış olarak buluyorsunuz kendinizi ve neticede başarı kaçınılmaz oluyor.Modadil dil eğitiminde yıldızsın.

PINAR ALGÜL
Kurumum Modadil ile anlaşmasını Çok istemiştim sizden eğitim aldığıma çok sevİndim Ön hazırlık grubunda eğitim aldım kursun ilk gününden son gününe kadar sistemli bir programa dahil olduk Yunus hocam başta olmak üzere Uğur hocama da sonsuz teşekkürler. Sizlerin öncülüğünde yabancı dil öğrenme yeteneğim yok derken sınavda güzel bi adım attım geldiğim nokta beni çok mutlu etti tabiki durmak yok bunun YDS kısmı da var seneye bekle bizi MODADİL O?O? İngilizceye maruz kalıyoruz Modadil’e bağlı kalıyoruz ??

SERGÜL ÇOPUL
Yıllar önce, herhangi bir kursa gitmeden, alanında lider Modadil yayınları ile yabancı dil sınavına hazırlanıp kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmiştim. Bu yıl da Modadil in YDS Sınav Stratejileri Seti ve sınava yönelik özgün soruları sayesinde YÖK Dil den 82.50 aldım. Teşekkürler Modadil :

SERGÜL ÇOPUL
Korona virüs nedeniyle Tagem Yds kursumuz planlanandan 2 hafta bitirilmek zorunda kaldı. Ancak, Uzaktan Eğitimte öncü kurum olan Moda Dil, kalan 2 haftalık süreci yaptıkları uzaktan eğitim ile tamamladı. Bu iki haftalık süreci, asla uzaktan eğitim gibi hissetmedik. Çünkü eğitimimiz sanki sınıf ortamindaymisiz gibi aynı içtenlikle devam etti. Modadilde Eğitim Uzaktan, ilgi Yakından. Çok teşekkürler Modadil :

SERGÜL ÇOPUL
Suat Hocam, Rıdvan Hocam ve Ahmet Hocam, herşey için çoooooooook teşekkürler ?????? evet bu yıl kursumuzun erken bitmesi ve sınavın ertelenmesi nedeniyle belki şansız olabiliriz. Ancak, iyi ki TAGEM, bu sene yine MODA DİL ile anlaşmış, iyi ki yollarımız keşişmiş ?? sayenizde kısa sürede YÖKDil den, çok başarılı sonuçlar aldık. İnşallah bu zorlu günlerde ders çalışmaya sizlerle devam edeceğiz ve inşallah YDS sınavında da hedefledigimiz puanlara ulaşacağız ????????

SİNEM TARHAN
TAGEM personelinin bir parçası olarak bu yıl modadil le anlaşılması ve değerli hocalarla tanışma fırsatıni yakalamanın mutluluğu içindeyim. Malum koronovirus nedeniyle kursumuz iki hafta erken bitmek zorunda kaldı fakat uzaktan eğitim ile geri kalan iki hafta yüz yuze eğitimi aratmadı gerçekten. Dersimize giren Suat hoca, Rıdvan hoca ve Ahmet hocaya sabırlari ve İngilizceyi sevmemdeki çok büyük katkilarindan dolayı teşekkür ediyorum. Umarım yollarımız tekrar bir gün çakışır

İBRAHİM KARABOĞA
Moda Dil Ailesine verdikleri eğitim ve bilgiler için çok teşekkür ederim. İngilizce öğrenmek için uyguladıkları programlar çok başarılı ve güzel Öğretmenlerin ilgi alakaları oldukça yüksek. Bu zamana kadar aldığım İngilizce eğitiminin en iyisiydi. Başarılarının devamını dilerim.

ALPER DİKİCİ
Ben de buraya yorumları okuyarak gelmiştim ve bence eğitim stilleri gayet iyi ve buraya iyi ki geldiğimi düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

GÜLAY ATAK
Modadile genel İngilizce kursu için kayıt oldum tavsiye üzerine başladım ve aldığım en doğru karar bu işe Modadil ile başlamak oldu.Özellikle Ljiijana Hocaya çok teşekkür ediyorum derslerde sürekli İngilizce konuşmanın fazlaca katkısı oldu..6 ay boyunca sürekli speaking reading writinglerle destekledi bizi,kendi adıma çok çok teşekkür ediyorum:

ECEM ÖNCÜ
Ydsden 45 almış, pes etmiş ve 3 yıl ara vermişken ani bir kararla Yökdile bir hafta çalıştım. Bebeğimi sallarken bile bulduğum her fırsatta çalışarak şuan yeterli sayılabilecek bir puan60 aldım. Yapabildiğimi gördüğüm için bir sonraki Yökdil sınavına daha iyi hazırlanacağım. Tavsiyem bu alana gönül vermiş, amaçları sadece öğrencilere yardım etmek olan Suat ve Rıdvan Hocalarımın tavsiyelerini baz alarak konsantre bir şekilde çalışmanızdır. Eminim ki istediğiniz puanı alacaksınız. Selamlar...

BATUHAN GEDİK
Ilk ingilizce egitimi deneyimimdi. Modadilden cok memnunum. Ogretmenlerin ilgisi ve destegi hic azalmadan ayni istekle devam ediyor. Tesekkurler Modadil ??

YUSUF TÜKENMEZ
İlk Başlarda ingilizceye çok soğuk bakıyordum ama Moda Dil Akademisinde genel ingilizce bölümüne katıldıktan sonra düşüncelerim değişmeye başladı, kendimi geliştirmeye ve ingilizceyi sevmeye başladım, kursa başlamadan önce ingilizcem neredeyse sıfırdı ama şimdi görüyorum ki bu kurs bana önemli bir ingilizce alt yapısı oluşturdu özellikle son dönemde Ljiljana Hocanın derslerime girmesiyle ingilizcede daha başarılı olduğumu anladım şu an kursum devam ediyve buradan mezun olduğumda daha iyi bi konumda olacağıma inanıyorum

MUSTAFA CEMAL CEYRAN
Gerçekten ingilizce eğitiminin alınabileceği bir yer . Belli bir sınıf seviyesine geldikten sonra dersinize yabancı öğretmenler girmeye başlıygerçekten çok güzel bir fırsat. Dersler çok keyifli ve aynı zamanda öğretici geçiy. Gerek kendi kitaplarından gerekse getirdikleri fotokopilerden çok güzel derş işliyorlar. Benim ingilizce seviyem ciddi düzeyde arttı herkese tavsiye edebilirim .

BATUHAN KOÇAK
Ljiljana hocayla 2 kur genel ingilizce eğitimi gördüm ve bu eğitimin benim için neredeyse 0 dan ileride IELTS TOEFL gibi sınavlara girmek için iyi bir altyapı oluşturduğunu düşünüyorum.Hocamız aynı zamanda çok eğlenceli olduğu için kursa gitmek bir eziyet değil zevkli oluyordu tekrar kendisine ve modadil ailesine teşekkür ediyorum.

ENES ŞANSEÇER
Allahıma kitabıma ben böyle dersane görmemişem ??