modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

DÖRT BECERİ TEST EDEN SINAVLARA KARŞI ACİZ KALMA!

MODADİL’deki kişiye özel eğitim programları ve sınırsız çalışma imkanıyla sadece İngilizce okuduğunu anlama becerinizi geliştirmekle kalmaz, dinleme, konuşma ve yazma bölümleri kâbusunuz olmaktan çıkar!

TOEFL IBT® Sınav Merkezleri ve Tarihleri

Güncel TOEFL IBT sınav tarihlerini ve hangi merkezlerde yapıldığını görmek için sizi yönlendireceğimiz sayfada nasıl bir ekranla karşılaşacağınızı ve hangi adımları takip etmeniz gerektiğini sizin için toparladık. Şimdi öncelikle aşağıdaki adımları inceleyin!

1. ADIM: Sınava girmek istediğiniz şehri yazınız!

TOEFL IBT Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Asya ve Avrupa), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Malatya ve Mersin'de bulunan sınav merkezlerinde uygulanmaktadır.

2. ADIM: Sınava girmek istediğiniz tarih aralığını ayarlayınız!

ETS, TOEFL IBT sınav tarihlerinin 2 aylık zaman dilimlerinde aranmasına izin vermektedir. Size uygun olan 2 aylık zaman aralığını ayarlayınız.

3. ADIM: “Continue” ikonuna tıklayarak ilerleyin!

İlgili sınav bölgesini ve sınav tarih aralığını işaretledikten sonra “Continue” düğmesine tıklayarak ilerleyin.

4. ADIM: Size uygun sınav tarihine tıklayarak detaylarını keşfedin!

Eğer bir önceki ekranda girdiğiniz bilgilerle uyumlu programlanmış sınavlar mevcut ise açılacak ekranda o tarihleri listelenmiş olarak göreceksiniz. İstediğiniz tarihe tıklayarak, sınavın hangi şehirde, hangi sınav merkezinde ve saat kaçta yapılacağı gibi detaylarla birlikte sınav ücretinin ne olduğunu da bu ekrandan inceleyebileceksiniz.