modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

GRAMER EKSİĞİN AZ AMA KELİME AÇIĞIN ÇOK MU? OKUDUĞUNU DOĞRU VE HIZLI ANLAMAKTA SORUN MU YAŞIYORSUN?

MODADİL eğitimiyle okuduğun İngilizce metni artık tam manasıyla anlayabilecek ve sınavlardaki detay bilgi sorularını çok daha rahat cevaplayacaksın!

OKUMA - KELİME - ÇEVİRİ - TEST

GRAMER EKSİĞİN AZ AMA KELİME AÇIĞIN ÇOK MU? OKUDUĞUNU DOĞRU VE HIZLI ANLAMAKTA SORUN MU YAŞIYORSUN?MODADİL eğitimiyle okuduğun İngilizce metni artık tam manasıyla anlayabilecek ve sınavlardaki detay bilgi sorularını çok daha rahat cevaplayacaksın!

Okumak Ya Da Okumamak! İşte Bütün Mesele Bu!

OKU, ÇEVİR, ÇÖZ, ÖĞREN ve KAZAN!…


İster YDS’ye, ister YÖKDİL’e, ister YKS-DİL’e hazırlanıyor olun! Bütün İngilizce sınavlarda başarılı olmanın en önemli şartlarından biri bol bol okumak. Hatta, sadece okumakla kalmayıp, analiz yapabilmek, çıkarımda bulunabilmek, yorumlayabilmek ve analitik düşünerek okuduğumuzu gerçekten anlayabilmek… Bir de tüm bunları hızlı bir biçimde yapabilmek… O zaman MODADİL yine yanınızda

 

MODADİL "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Programı Kimler İçin?

 • İngilizce sınavlarda en çok zorlandığınız nokta okuduğunuzu anlamak mı?
 • Kendi başınıza yaptığınız kelime ezberleme çalışmaları arzuladığınız kadar verimli olmuyor mu?
 • Okuduğumu tam olarak bi anlasam bu sınavlarda mutlaka başarılı olurum mu diyorsunuz?
 • Tek başınıza yaptığınız çalışmalar sistemli değil mi?
 • Okuduğunuz metindeki uzun cümleler sizin için tam bir kâbus mu?
 • İngilizce bir cümleyi okuduktan sonra çoğu kez "Anladım ama anlatamıyorum!” mu diyorsunuz?
 • “Aslında benim eksiğim gramer değil de kelime. Kelime bilgim yetersiz olduğu için sınavlarda başarısız oluyorum diye mi düşünüyorsunuz?
 • “Okuma parçası sorularında hem parçayı hem de soruları anladığım halde yine de yanlış cevap veriyorum” mu diyorsunuz?

İşte, bu ve bunlara benzer birçok soruyu kendinize sorduğunuzda aldığınız cevap “Evet” ise MODADİL kalitesi ve güvencesiyle hazırlanan “Okuma-Kelime-Çeviri-Test” gruplarımız Tam Size Göre.

 • YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT) gibi İngilizce sınavlara hazırlanan ve en az orta düzey üzeri bilgi birikimi olanlar,
 • Daha önce YDS ya da YÖKDİL kursu almış ve aynı eğitimi tekrar almayı zaman kaybı görenler,
 • “Gramer bilgim iyi, soru tiplerine de hâkimimihtiyacım olan tek şey bol bol okumak" diyenler,
 • Okuma parçaları aracılığıyla diğer dil becerilerini geliştirmek isteyenler.
 • Daha hızlı ve doğru çeviri yapmak isteyenler.
 • Ve tabii ki MODADiL farkını ve tecrübesini yaşamak isteyenler...

Her derste sizi şaşırtacak şeyler öğreneceğiniz, çeviri yapıp düzenli soru çözeceğiniz ve sizi İngilizce sınavlara bir bütün olarak hazırlayacak MODADİL "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" programları ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sizlere sunar! 

MODADİL "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Programını Kim Hazırlıyor?

YDS veya YÖKDİL'de puanını artırmak isteyen ama önceden YDS veya YÖKDİL kursu almış, belli bir gramer eğitiminden geçmiş ve orta düzeye yakın kelime birikimine sahip olanlarla okuma ve çeviri konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için hazırladığımız "Okuma-Kelime-Çeviri-Test" gruplarının programları bu alanda birçok kitap yazmış, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır.

MODADİL'de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Derslerini Kimler Anlatır?

OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST gruplarında dersler, bu alanda kitap yazmış, konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli uzmanlar tarafından verilmektedir.

MODADİL'de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Sınıflarına Kayıt Yaptırabilmenin Şartları Nelerdir?

MODADİL’de Okuma-Kelime-Çeviri-Test gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Bunu belgeleyebilmek için daha önce YDS ya da YÖKDİL sınavlarına girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa MODADİL Seviye Tespit Sınavı’na girip en az orta seviyede, yani 35+ bir puan almanız istenir. MODADİL Seviye Tespit Sınavı’na kurumumuza gelerek girebilir veya internet sayfamızdan sınavı yapıp sonucunuzu eğitim danışmanlarımıza gönderebilirsiniz. Seviye Tespit Sınavı’mızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girdiğiniz yakın tarihli bir YDS’den en az 50 veya YÖKDİL’den en az 60 ve üzeri bir notunuz varsa Okuma-Kelime-Çeviri-Test gruplarımıza katılabilir ve verimli bir çalışma yapabilirsiniz.

MODADİL’de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Sınıfları Kaç Saat Ders Yapar?

MODADİL’de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" kursları geleneksel olarak 60 veya 120 ders şeklinde planlanır. Ancak, özel durumlarda daha az veya daha fazla sayıda ders yapılan programların oluşturulması da mümkündür. 60 saatlik gruplarımız haftada bir gün, 120 saatlik gruplarımız ise haftada 2 gün ders yaparlar.

"OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" programlarımız da YDS ve YÖKDİL sınav tarihleri dikkate alınarak planlanmaktadır. YDS veya YÖKDİL gruplarındaki gibi detaylı dil bilgisi konu anlatımlarının yapılmadığı bu gruplarda metinler üzerinden bol bol çeviri yapılır, metinlerde geçen dil bilgisi yapılarına dikkat çekilir ve kelime çalışmaları ile hem yeni kelimeler öğrenilir hem de mevcut kelime bilgisi pekiştirilir.

MODADİL, "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Öğrencilerine Kitap Verir Mi?

MODADiL’de tüm programlarda olduğu gibi "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" programımıza da kayıt olduğunuzda kurs boyunca kullanılacak bütün kitaplara ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Bilmenizi isteriz ki tüm "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" gruplarımızda kendi öğretmen kadromuzun hazırladığı MODADİL YAYINLARI kullanılmaktadır.

"OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" KİTAP SETİ
 • MODADİL Reading-Translation-Vocabulary Pack
 • Makalelerle YDS
 • YDS Sınav Stratejileri 4 – Kelime Bankası
 • YDS’nin Şampiyonu 10 Özgün Deneme

MODADİL, "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Öğrencilerine Uzaktan Eğitim Desteği Sunar Mı?

MODADiL’de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" programına kayıt yaptırdığınızda kurs boyunca erişebileceğiniz MODADİL Uzaktan Eğitim Platformu üyeliğine de ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Türkiye’nin yabancı dil alanında en kapsamlı ve en çok tercih edilen uzaktan eğitim sistemleri olan UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM eğitim platformlarımıza bütün "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" öğrencilerimiz eğitimleri süresince SINIRSIZ olarak erişim sağlar ve sistemlerin sunduğu eşsiz imkânlardan faydalanır. Kayıt yaptırdığınızda, bu sistemler için şifreleriniz aktif edilir ve bu sistemlerden nasıl faydalanacağınıza dair bir çalışma programı da sizlere sunulur.

UzaktanYDS.COM Nedir? Ne İşe Yarar?

UzaktanYDS.COM’daki video dersler sayesinde sınava hazırlık süreci çok daha kolay ve çok daha pratik!

 • MODADiL’de yüz yüze eğitim formatında alacağınız OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST derslerine ek olarak UzaktanYDS.COM eğitim platformundaki Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 160 Saat Video Ders sayesinde hiç gramer açığınız kalmayacak.
 • İstediğiniz bir konuyu tekrar edebileceğiniz kafada soru işareti bırakmayacak kadar net ve detaylı eğitim videolarına erişeceğiniz UzaktanYDS.COM üyeliği öğrencilerimize eğitimleri boyunca ÜCRETSİZ olarak sağlanır.
 • UzaktanYDS.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • UzaktanYDS.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacak ve sistem 7/24 elinizin altında olacaktır.
 • Kursunuz bitene kadar Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 160 saat video dersten de faydalanmanız sınavdaki başarınızı doğrudan etkileyecektir.
PassageWork.COM Nedir? Ne İşe Yarar?

İngilizce sınavlara hazırlık sürecinde en fazla ihtiyaç duyulan şeylerden birisi kelime bilgisi ve okuduğunu anlama becerisidir. Bu anlamda PassageWork.COM eğitim paneli aklınıza gelebilecek her ihtiyaca cevap verebilecek kapsamlı içeriklerle donatılmıştır.

Sistemde seçilmiş 500 okuma parçası, bu parçalarda geçen cümlelerin çevirileri, ayrıntılı dil bilgisi analizleri, bu parçalarla ilgili sorular ve çözümlerinin yanında bu parçalarda geçen ve öğrenilmesi gereken yaklaşık 15.000 kelimeye yönelik faydalı alıştırmalar sayesinde öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini fazlasıyla geliştirme imkânı bulur ve böylece sınava daha donanımlı bir şekilde girerler

 • MODADiL’deki kursunuz boyunca eş zamanlı olarak çalışmayı devam ettirmenizi istediğimiz, Okuduğunu anlama ve Kelime bilgisini geliştirme alanında Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim sistemi olan PassageWork.COM platformuna ÜCRETSİZ olarak üye olursunuz.
 • PassageWork.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • PassageWork.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kayıt yaptırdığınız günden itibaren PassageWork.COM ile çalışmaya başlamanızı ve kursunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak bu sistemden yararlanmanızı öneriyoruz.

PassageWork.COM eğitim panelinde seçilmiş 500 Okuma ParçasıParça ÇevirileriCümle AnalizleriKelime ÇalışmalarıOkuma Parçası Soruları, vs. dilediğiniz an erişebileceğiniz bir sistemle her an 7/24 elinizin altında!

MODADİL'de "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" Kurslarının Günleri Ve Saatleri Nelerdir?

OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST programlarımız 60 veya 120 dersten oluşur ve hafta içi gündüzhafta içi akşam veya hafta sonları yapılan derslerle sürdürülür. Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09:30 – 13:00 ve 14:00 – 17:30 oturumlarımız mevcuttur. Hafta içi akşam gruplarımız ise 18:15 – 21:45 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ila 4 ay arasında değişmektedir.

MODADİL "OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ-TEST" kursları sayesinde hem İngilizce okuduğunuzu anlama yeteneğinizi birkaç adım ileriye taşıyacak, hem de İngilizce sınavlarda okuduğunu anlama ve kelime bilgisi adına ihtiyacınız olacak her detayı öğreneceksiniz.

O halde sizleri de ilkeli ve nitelikli eğitimde öncü olan MODADİL ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz…