modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

İNGİLİZCE KONUŞMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMADI!

MODADİL SPEAKING programlarında yabancı hocalardan alacağınız eğitimle kendinizi ifade etmekte zorlanmayacak, hata yaparım korkusundan kurtulacak, iletişim kurmaktan çekinmeyeceksiniz!

SPEAKING

İNGİLİZCE KONUŞMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMADI!MODADİL SPEAKING programlarında yabancı hocalardan alacağınız eğitimle kendinizi ifade etmekte zorlanmayacak, hata yaparım korkusundan kurtulacak, iletişim kurmaktan çekinmeyeceksiniz!

Gramer Saplantısı Yetmedi Mi?

AKICI İNGİLİZCE KONUŞMAK MÜMKÜN!


"Ben bu dili biliyorum" diyebilmek için o dilde dört temel dil becerisine de sahip olmak gerekir. Diğer bir deyişle, bir dile gerçek anlamda hakim olabilmek, o dilde okuduğunu ve dinlediğini anlayabilmek, yazmak ve konuşabilmek anlamına gelir. İlkokul, ortaokul, lise ve hatta üniversite dönemlerinde alınan uzun soluklu İngilizce eğitimlerine ve buna ek olarak yüzlerce dil kursunun sunduğu çeşitli programlara rağmen, hala bu dört temel beceriyi, özellikle İngilizce konuşma becerisini, edinme konusunda gerçekten çok zorlanıldığı ve çoğunlukla başarısız olunduğu görülmektedir. İngilizce öğrenmek için hem çok fazla zaman hem de para harcayanlar için bu durum maalesef büyük bir problem ve hayal kırıklığı yaratmaktadır. Peki Neden?

Yıllarca İngilizce eğitimi almalarına rağmen insanların yeterince konuşma becerisine sahip olamamalarını birçok faktöre bağlayabiliriz ancak hiç kuşkusuz en önemli ve en temel sebep uygulanan yanlış eğitim sistemleridir.

Günümüzdeki İngilizce eğitimleri çoğunlukla "Product-Oriented" (Sonuca Yönelik) temeline dayanmaktadır. Yani, asıl gaye dili öğrenmek değil belli bir süre sonunda belli bir sınavdan iş görür bir puan almak olduğu için buna uygun eğitim programları kurgulanmaktadır. Örneğin, YDSYÖKDİL, hatta TOEFL, IELTS, TOEIC ve PTE gibi sınavlar İngilizcenin spesifik bölümlerini test edip puanlayarak İngilizce bilgi düzeyini tespit etmeye çalışmaktadır. Fakat, bu sınavların bazılarında konuşma becerisi hiç test edilmezken bazılarında da çok az ve sınırlı bir konuşma becerisi testi yapılmaktadır. Netice itibari ile ne yazık ki bu sınavlarda yüksek puan alan kişiler bile çoğunlukla iyi düzeyde bir İngilizce konuşma becerisine sahip olamadıklarından yakınmaktadırlar.

Bu sorunu çözmenin yolu "Skill-Oriented" (Beceri Geliştirmeye yönelik) eğitim tarzından geçiyor. İngilizce konuşabilme becerisine sahip olmak için bir eğitim alınacaksa tercih edilmesi gereken herhangi bir sınava hazırlık kursu değil özellikle "konuşma" becerisine odaklı eğitim verilen bir program olmalıdır. Aslında, birçok eğitim kurumu bu tarz kurslar ve programlar sunuyor ancak maalesef kursiyerlerin katettiği mesafe yine sınırlı kalıyor. Bunun nedeni ise programın adının "Speaking (Konuşma Kursu)" olmasına rağmen genelde öğretmenin konuştuğu, kursiyerlerin dinleyici pozisyonunda kaldığı, eğitim sürecine kursiyerlerin neredeyse hiç katkı sağlama fırsatı yakalayamadığı kısır ve kötü kurs programlarıdır. İşte bu noktada MODADİL farkını fazlasıyla hissedeceğiniz "Speaking" kurslarımızla sektördeki bu büyük açığı verimli ve doğru eğitimle dolduruyor kursiyerlerimizi sadece pasif dinleyici formatında tutarak değil onları aktif konuşmacılar haline getirerek konuşma becerilerini olması gerektiği gibi "konuşturarak" geliştirme imkanı sunuyoruz.

‘GRAMMAR KILLS YOUR ENGLISH SPEAKING!’

MODADİL'in hazırladığı "sizi konuşturacak" eğitim programlarına katılmanız için size samimi ve kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat sunuyoruz.

EĞİTİM SİSTEMİNDE KULLANILAN ARAÇLAR

  • 10 Kişilik Sınıflar
  • Konuşma Kulübü
  • Akıllı tahta ve/veya Projeksiyon Desteği
  • Sunum Yaparak Öğrenme
  • Online Eğitim Desteği
  • Orijinal Kurs Materyalleri (Kitap-CD)
  • Evde Ekstra Pratik Yapmak İçin Eğitim Materyalleri
  • Haftanın 7 Günü Kursun Eğitici Uzmanlarından Destek ve Danışmanlık Alma İmkanı