modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

SINAV ZORLAŞMIŞ, FORMAT DEĞİŞMİŞ, TEKNİKLER AZALMIŞ! DERT ETME!

MODADİL YDS (E-YDS) programları seni güncel sınav formatına en uygun şekilde hazırlar, sınavda başarı için gerekli her detayı öğretir.

YDS (E-YDS)

SINAV ZORLAŞMIŞ, FORMAT DEĞİŞMİŞ, TEKNİKLER AZALMIŞ! DERT ETME!MODADİL YDS (E-YDS) programları seni güncel sınav formatına en uygun şekilde hazırlar, sınavda başarı için gerekli her detayı öğretir.

İngilizce Sınavlara Bizimle SON KEZ Hazırlanın!

YDS'DE KÂBUS GÖRMEYİN!…


MODADİL "YDS (E-YDS)" Programına Kimler Katılabilir?

YDS (E-YDS) kurslarını takip edebilecek gerekli altyapıya sahipseniz;

 • Hedefiniz YDS veya E-YDS’den geçer bir not almaksa,
 • İngilizce sınavlara yönelik Ön Hazırlık eğitimine ihtiyacınız yoksa,
 • YDS veya E-YDS’de test edilen Okuma, Kelime ve Dil Bilgisi becerilerine yönelik kapsamlı bir çalışma yaparak doğrudan sınav formatında çalışmak istiyorsanız MODADİL YDS (E-YDS) gruplarımıza katılarak hedefinize ulaşabilirsiniz.
 • Eğer İngilizce altyapınız YDS (E-YDS) kurslarımız için yeterli değilse Ön Hazırlık gruplarımızdan faydalanarak gerekli temel birikimi sağlamanızı öneriyoruz.
 • MODADİL’de YDS (E-YDS) gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Bunu daha önce YDS veya E-YDS’ye girdiyseniz sonuç belgenizi sunarak, bu sınavlara girmediyseniz MODADİL Seviye Tespit Sınavı’ndan en az orta seviyede, yani 35+ bir puan alarak belgeleyebilirsiniz.
 • Seviye Tespit Sınav’ına kurumlarımızda girebilir ya da internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Seviye Tespit Sınavı’mızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS veya E-YDS’den 35+ değerinde bir notunuz varsa YDS (E-YDS) gruplarımıza katılabilirsiniz.

MODADİL "YDS (E-YDS)" Programını Kim Hazırlıyor?

YDS (E-YDS) hazırlık gruplarının programları bu alandaki yayınları, uzaktan eğitim sistemleri, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunları olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır. YDS (E-YDS) hazırlık gruplarında dersler alanında kitap yazmış, konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli uzmanlar tarafından verilmektedir.

MODADİL’de "YDS (E-YDS)" Sınıfları Neye Göre Oluşturulur?

MODADİL’de YDS grupları adayların notlarına göre ayrılmaktadır ve olabildiğince homojen gruplar oluşturulmaktadır. MODADİL’de diğer kurumlardan farklı olarak grup dersleri başlamadan önce kayıt olduğunuz tarihten itibaren tüm adaylara kendi seviyelerine göre okuma ve kelime odaklı çalışma programları verilir ve dersler başlamadan önce adayların İngilizceye dair bilgi birikimlerini artırmaları sağlanır.

MODADİL, "YDS (E-YDS)" Öğrencilerine Kitap Verir mi?

MODADiL’de tüm programlarda olduğu gibi YDS (E-YDS) programımıza da kayıt olduğunuzda kurs boyunca kullanılacak bütün kitaplara ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Bilmenizi isteriz ki tüm YDS (E-YDS) gruplarımızda kendi öğretmen kadromuzun hazırladığı MODADİL YAYINLARI kullanılmaktadır.

Hemen kayıt olduğunuz an size Okuma ve Kelime çalışmalarına yönelik kitaplar verilir. Bir çalışma programı önerisi sunulur ve kursunuz başlayana kadar bir ön çalışma yaparak kursa hazır gelmeniz istenir. Grubunuzun başladığı ilk gün ise kursumuzun ana kaynağı olan YDS Sınav Stratejileri kitabımızla beraber Deneme Sınavı kitaplarımız da dağıtılır ve böylece YDS hazırlık sürecinde ihtiyaç duyacağınız bir kitap setine sahip olursunuz.

"YDS (E-YDS)" KİTAP SETİ
 • YDS Sınav Stratejileri 1 – Gramer Konuları
 • YDS Sınav Stratejileri 2 – Soru Tipleri
 • YDS Sınav Stratejileri 4 – Kelime Bankası
 • YDS Sınav Stratejileri 5 – 5’i Bi Yerde Deneme Sınavları
 • YDS Readers veya PassageWork YDS
 • MODADİL Vocabulary Study Pack

YDS (E-YDS) kurslarımıza kayıt yaptırdığınızda alacağınız kitap seti güncellenen kitaplarımıza göre değişiklik gösterebilmektedir, ancak iki cilt YDS Sınav Stratejileri kitabımız ile birlikte bir okuma kitabı, bir kelime kitabı ve bir de deneme sınavı kitabı ÜCRETSİZ olarak kursiyerlerimize mutlaka verilir.

MODADİL, "YDS (E-YDS)" Öğrencilerine Uzaktan Eğitim Desteği Sunar Mı?

MODADiL’de YDS (E-YDS) programına kayıt yaptırdığınızda kurs boyunca erişebileceğiniz MODADİL Uzaktan Eğitim üyeliğine ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Türkiye’nin YDS (E-YDS) alanındaki en kapsamlı ve en çok tercih edilen uzaktan eğitim sistemleri olan UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM eğitim platformlarımıza bütün YDS (E-YDS) öğrencilerimiz eğitimleri süresince SINIRSIZ olarak erişim sağlar ve sistemlerin sunduğu eşsiz imkanlardan faydalanır. Kayıt yaptırdığınızda, bu sistemler için şifreleriniz aktif edilir ve bu sistemlerden nasıl faydalanacağınıza dair bir çalışma programı da sizlere sunulur.

UzaktanYDS.COM Nedir? Ne İşe Yarar?

UzaktanYDS.COM’daki YDS (E-YDS) Modülü sayesinde sınava hazırlık süreci çok daha kolay ve çok daha pratik!

 • MODADiL’de yüz yüze eğitim formatında alacağınız YDS (E-YDS) derslerini dilerseniz tüm detaylarıyla UzaktanYDS.COM eğitim platformunda Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 160 Saat Video Ders sayesinde internet üzerinden de takip edebilirsiniz.
 • İstediğiniz bir konuyu tekrar edebileceğiniz veya kaçırdığınız bir dersi telafi edebileceğiniz kafada soru işareti bırakmayacak kadar net ve detaylı eğitim videolarına erişeceğiniz UzaktanYDS.COM üyeliği YDS (E-YDS) öğrencilerimize eğitimleri boyunca ÜCRETSİZ olarak sağlanır.
 • UzaktanYDS.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • UzaktanYDS.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Ders kaçırmanız halinde kaçırdığınız dersin telafisi veya herhangi bir konuyu tekrar etmek için UzaktanYDS.COM her daim 7/24 elinizin altında olacaktır.
 • YDS (E-YDS) grubunuz bitene kadar Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan 160 saat video dersten faydalanmanız sınavdaki başarınızı doğrudan etkileyecektir.
PassageWork.COM Nedir? Ne İşe Yarar?

YDS (E-YDS) hazırlık sürecinde en fazla ihtiyaç duyulan şeylerden birisi kelime bilgisi ve okuduğunu anlama becerisidir. Bu anlamda PassageWork.COM eğitim paneli aklınıza gelebilecek her ihtiyaca cevap verebilecek kapsamlı içeriklerle donatılmıştır.

Sistemdeki YDS (E-YDS) için seçilmiş 500 okuma parçası, bu parçalarda geçen cümlelerin çevirileri, ayrıntılı dil bilgisi analizleri, bu parçalarla ilgili sorular ve çözümlerinin yanında bu parçalarda geçen ve öğrenilmesi gereken yaklaşık 15.000 kelimeye yönelik faydalı alıştırmalar sayesinde öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini fazlasıyla geliştirme imkânı bulur ve böylece sınava daha donanımlı bir şekilde girerler.

 • MODADiL’deki YDS (E-YDS) kursunuz boyunca eş zamanlı olarak devam ettirmenizi istediğimiz, Okuduğunu anlama ve Kelime bilgisini geliştirme alanında Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim sistemi olan PassageWork.COM platformuna ÜCRETSİZ olarak üye olursunuz.
 • PassageWork.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • PassageWork.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kayıt yaptırdığınız günden itibaren PassageWork.COM ile çalışmaya başlamanızı ve YDS grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak bu sistemden yararlanmanızı öneriyoruz.

PassageWork.COM eğitim panelinde YDS (E-YDS) için seçilmiş 500 Okuma Parçası, Parça Çevirileri, Cümle Analizleri, Kelime Çalışmaları, Okuma Parçası Soruları, vs. dilediğiniz an erişebileceğiniz bir sistemle her an elinizin altında!

MODADİL’de "YDS (E-YDS)" Sınıfları Kaç Saat Ders Yapar?

MODADİL’de YDS (E-YDS) kursları geleneksel olarak 120 ders şeklinde planlanır. Ancak, özel durumlarda daha az veya daha fazla sayıda ders yapılan programların oluşturulması da mümkündür.

MODADİL "YDS (E-YDS)" Kurs Müfredatında Neler Var?

MODADİL’de uyguladığımız YDS (E-YDS) programları temelde 3 bölümden oluşmaktadır. Öğrenciler genelde dil bilgisi bakımından eksik veya yetersiz bilgiye sahip olduklarından öncelikle kapsamlı bir dil bilgisi anlatımı yapılır, ardından YDS soru tipleri analiz edilir ve deneme çözümleriyle de eğitim süreci tamamlanır.

YDS (E-YDS) EĞİTİMLERİMİZDE 1. BÖLÜM:

120 ders saatinin yaklaşık 50 ders saatinde YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabımızın 1. cildi takip edilerek Gramer Konu Anlatımları, Çeviri Çalışmaları ve Detaylı Test Çözümleri yapılır. Bu süreçteki konu anlatımları hem sınavda karşılaşacağınız gramer sorularını kolaylıkla yapmanızı hem de tüm gramer yapılarına, cümle dizilimlerine, kısaltmalara, vs. hâkim olarak tüm sınavda okuduğunuzu daha kolay ve daha hızlı anlamanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, ilk günden başlayarak her oturumda bir ders Okuma ve Kelime odaklı kitaplarımızdan Okuma ve Kelime Çalışmaları yapılır. Diğer bir deyişle gramer konu anlatımları ile birlikte ilk günden başlayarak okuma ve kelime çalışmalarına da ağırlık verilir. Bu sayede Okuduğunu Anlama, Çeviri ve Kelime üzerine kurulu olan YDS ve E-YDS’ye hazırlık süreci daha verimli ve çok yönlü olarak devam eder. Bunlara ek olarak, gözden geçirme sınavları ve konu tarama testleri sayesinde de öğretilen konular pekiştirilir.

YDS (E-YDS) EĞİTİMLERİMİZDE 2. BÖLÜM:

Gramer Konu Anlatımlarını, Okuma, Çeviri ve Kelime çalışmalarını ve konu testlerini bitirdikten sonraki yaklaşık 40 ders saatinde YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabımızın 2. cildi takip edilerek sınavda karışınıza çıkacak tüm Soru Tipleri üzerinde dikkatle durulur. “Cümle Tamamlama Soruları Nasıl Çözülmelidir?” gibi başlıkları takip ederek sınavdaki tüm soru tiplerine dair stratejiler verilir ve ardından ilgili soru tipine yönelik özgün testler çözülür.

Bu bölümde de ilk 40 saatte olduğu gibi Okuma, Çeviri ve Kelime çalışmaları devam etmektedir. Diğer bir deyişle, YDS SINAV STRATEJİLERİ kitabı ile birlikte eş zamanlı olarak diğer yayınlarımızdan Okuma ve Kelime çalışmaları yapar, sınav için gerekli olan tüm becerileri eş zamanlı olarak geliştiririz. Ayrıca, bu bölümde de yine ara testlerle öğretilen konular ve soru çözüm stratejileri pekiştirilir.

YDS (E-YDS) EĞİTİMLERİMİZDE 3. BÖLÜM:

Sürecimizin yaklaşık son 30 ders saatinde ise tüm konular detaylı bir şekilde bitirildiği için artık Deneme Sınavı Çözümleri yapılır. Bu bölümde TEST YOUR YDS LEVEL (yayınlanan son10 YDS sınavı), VİDEO ÇÖZÜMLÜ 7 ÖZGÜN YDS DENEME SINAVI, YDS’nin ŞAMPİYONU (10 Özgün Deneme) ve 5’i Bi YERDE kitaplarımızdan seçilen sınavlar adaylara sunulur ve bu sınavların detaylı çözümleri yapılarak sınav için tüm hazırlıklar tamamlanır.

MODADİL Türkiye Geneli "YDS (E-YDS) Deneme Sınavları"

“Gerçek Sınav – Gerçek Mekân” parolamız gereği sınavdan önce kurslarımızda ve E-YDS için internet ortamında yaptığımız Türkiye geneli YDS ve E-YDS deneme sınavları sayesinde hem MODADİL öğrencileri hem de Türkiye çapında bizleri takip eden YDS ve E-YDS adayları sınav öncesindeki son provalarını yapma imkânı bulur.

Genelde gerçek sınavdan alınan puanla çok yakın sonuçların alındığı kaliteli ve özgün sorulardan oluşan MODADİL YDS deneme sınavlarını kaçırmayın!

Video Çözümlü "YDS Deneme Sınavları"

Ayrıca, YouTube’daki “modadil” kanalında son YDS'lerin ve yaptığımız birçok YDS Deneme Sınavı'nın detaylı video çözümlerini yaparak hem öğrencilerimize hem de tüm Türkiye’deki takipçilerimize güncel sınavlara dair yorumlarımızı ulaştırıyoruz. YouTube kanalımıza erişmek için lütfen tıklayın: YouTube.COM/MODADIL

"YDS (E-YDS)" Kurslarında Ders Kaçırırsam Ne Yapabilirim?

MODADİL’in YDS (E-YDS) kurslarında eğitim süresince tüm öğrencilerimiz UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM eğitim panellerinden de faydalanmaktadır. UzaktanYDS.COM eğitim panelindeki 160 saatlik eğitim videoları sayesinde öğrencilerimiz kursta öğrenilen konuları pekiştirebilmekte veya istedikleri konu anlatımları ya da soru çözümlerini tekrar izleyebilmektedirler.

Herhangi bir dersi kaçırmanız durumunda internet bağlantısı olan her yerden UzaktanYDS.COM eğitim paneline bağlanıp kaçırdığınız derste işlenen konunun video dersini izleyebilir, çözülen sorular varsa onları da yine videolarımızdan izleyerek eksiğinizi olabilecek en üst seviyede telafi edersiniz.

MODADİL’de "YDS (E-YDS)" Kurslarının Günleri Ve Saatleri Nelerdir?

YDS (E-YDS) programlarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09:30 – 13:00 ve 14:00 – 17:30 oturumlarımız mevcuttur. Hafta içi akşam gruplarımız ise 18:15 – 21:45 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ila 4 ay arasında değişmektedir.

Hedefiniz YDS (E-YDS)’den geçer bir not almak ise ve hayal satan kurslarda boşa harcayacak vaktiniz yoksa MODADİL YDS (E-YDS) kursları tam size göre. Bu kurslar sayesinde hem İngilizce okuduğunuzu anlama yeteneğinizi birkaç adım ileriye taşıyacak, hem de YDS (E-YDS)’de ihtiyacınız olacak her detayı öğreneceksiniz

O halde sizleri de ilkeli ve nitelikli eğitimde öncü olan MODADİL ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz…