modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

SİZE ÖZEL, İHTİYACINIZA UYGUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ!

MODADİL Kurumsal İngilizce programlarıyla ister kendi kurumunuzda ister bizim merkezimizde isteğinizle paralel eğitimleri en etkili ve en verimli şekilde alırsın!

KURUMSAL İNGİLİZCE

SİZE ÖZEL, İHTİYACINIZA UYGUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ!MODADİL Kurumsal İngilizce programlarıyla ister kendi kurumunuzda ister bizim merkezimizde isteğinizle paralel eğitimleri en etkili ve en verimli şekilde alırsın!

MODADİL, Kurumsal eğitimleri Açık ve Kapalı gruplar halinde düzenlemektedir.

MODADİL'den eğitim almak isteyen kurumların personelleri ve yöneticileri kurs binamızdaki Açık Grup olarak adlandırdığımız programlarımızdan istediklerine katılabilirler. Bu gruplarda anlaşmalı kurumdan öğrencilerin yanında başka öğrenciler de eğitim alabilmektedir. Yani, bu gruplar tamamen ilgili kuruma özel oluşturulmuş programlar olmaktan ziyade seviyesi uygun bütün öğrencilerimize açıktır.

Diğer yandan, Kapalı Grup eğitimlerimizde ise kurum mensupları dışarıdan hiçbir öğrencinin alınmadığı programlara ister kendi kurumlarında ister MODADİL kurs merkezlerinde katılım sağlayabilirler.

Ayrıca, birçok kurum örgün eğitimlerimizin yanı sıra uzaktan eğitimlerimizi tercih ederek MODADİL kalitesini çalışanlarına ve mensuplarına erişilebilir kılmaktadır.

Siz de MODADİL'in kurumsal eğitim programlarından faydalanmak istiyorsanız detaylı bilgi için lütfen Eğitim Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

 

Detaylı bilgi için lütfen arayınız! 0312 417 69 10