modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

İNGİLİZCE BİLGİN SIFIR SEVİYESİNDE BİLE OLSA KORKMA!

MODADİL Ön Hazırlık programları seni sıfırdan alır, YDS ve YÖKDİL gruplarına hazır hale getirir.

ÖN HAZIRLIK

İNGİLİZCE BİLGİN SIFIR SEVİYESİNDE BİLE OLSA KORKMA!MODADİL Ön Hazırlık programları seni sıfırdan alır, YDS ve YÖKDİL gruplarına hazır hale getirir.

YDS veya YÖKDİL’de Yüksek Puan Hedefleyenler!

"ÖN HAZIRLIK" OLMADAN ASLA!…


MODADİL "ÖN HAZIRLIK" Programını Kimlere Öneriyoruz?

MODADİL’de YDS ve YÖKDİL gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, daha önce YDS ya da YÖKDİL’e girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa MODADİL Seviye Tespit Sınavı’na kurumumuzda ya da internet sayfamızdan girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir. Seviye Tespit Sınavı’mızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS’den ya da YÖKDİL’den 35+ değerinde bir notunuz varsa YDS ya da YÖKDİL gruplarımıza katılabilirsiniz.

YDS ve YÖKDİL grupları için yeterli altyapıya sahip değilseniz;

 • Hedefiniz YDS ya da YÖKDİL’den iyi bir not almaksa,
 • İngilizce sınavlara yönelik Ön Hazırlık eğitimi vermeyen Genel İngilizce kurslarında vakit kaybetmek istemiyorsanız,
 • YDS ve YÖKDiL’de test edilen Okuma, Kelime ve Dil Bilgisi becerilerine yönelik çalışma yaparak en başından itibaren doğrudan sınav formatında çalışmak istiyorsanız,
 • O halde MODADİL ÖN HAZIRLIK gruplarımız katılarak hem genel anlamda okuduğunu anlama becerinizi geliştirir hem de hedefinizle uyumlu en doğru eğitimi alırsınız.

MODADİL "ÖN HAZIRLIK" Programını Kim Hazırlıyor?

MODADİL’de ÖN HAZIRLIK gruplarının programları bu alandaki yayınları, uzaktan eğitim sistemleri, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunları Suat GÜRCAN, Rıdvan GÜRBÜZ, UĞUR ALBAYRAK ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık mezunu Yunus BAĞCI tarafından hazırlanmaktadır. Ön Hazırlık gruplarında dersler, YDS ve YÖKDİL alanında kitap yazmış, Ön Hazırlık konusunda da uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli uzmanlar tarafından verilmektedir.

MODADİL "ÖN HAZIRLIK" Programını Bitiren YÖKDİL’den Kaç Alır?

Sınava girenler tarafından YDS’ye nispetle daha kolay bir sınav olduğu değerlendirilen YÖKDİL’i hedefleyen ve Ön Hazırlık programımızı hakkını vererek bitiren adaylar YÖKDİL gruplarına daha başlamadan sadece Ön Hazırlık eğitimi ile sınavdan ortalama 60-80 arası notlar alabilmektedir. Diğer bir deyişle sıfır seviyesinden başlayan birçok aday için sadece Ön Hazırlık gruplarımız YÖKDİL sınavında hedefe ulaşabilmek adına yeterli olmaktadır.

Hatta, sadece Ön Hazırlık eğitiminin ardından YDS’den bile 70 puan üzerine çıkan bugüne kadar hatırı sayılır sayıda öğrencimiz olduğunu belirtmekte fayda var.

MODADİL "ÖN HAZIRLIK" Programında Nasıl Bir Eğitim verilir?

MODADİL’de uygulanan ve YDS ile YÖKDİL temel alınarak oluşturulmuş Ön Hazırlık programlarında temel İngilizce bilgilerinden başlayarak bir eğitim verilir ve okuma parçaları aracılığıyla öğrencilerimizin hem İngilizce dil bilgisi hem de kelime hazinelerini geliştirecek çalışmalar yapılır.

Bu çalışmaların yanında, öğrencilerimizin YDS ve YÖKDİL mantığına aşina olabilmeleri için en baştan itibaren soru çözüm teknikleri ve sınav stratejileri de aktarılmaktadır.

Okuma çalışmaları ve metin analizleri ile İngilizce bir cümleyi nasıl anlayabileceğinizi bütün detayları ile kavrama şansını yakalayacağınız Ön Hazırlık kursunu tamamladıktan sonra YDS veya YÖKDİL gruplarından en üst düzeyde verim alabilecek noktaya gelebilirsiniz.

MODADİL, "ÖN HAZIRLIK" Öğrencilerine Kitap Verir Mi?

MODADiL’den alacağınız tüm kurslarda olduğu gibi Ön Hazırlık programımıza da kayıt olduğunuzda kurs boyunca kullanılacak bütün kitaplara ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz.

Ön Hazırlık kurslarımıza kayıt yaptırdığınızda sahip olacağınız kitapları yakından tanıyalım:

"ÖN HAZIRLIK" KİTAP SETİ
 • PassageWork YDS-YÖKDiL Ön Hazırlık - 123
 • PassageWork YDS-YÖKDiL Ön Hazırlık - 4
 • PassageWork YDS-YÖKDiL Ön Hazırlık - 5
 • PassageWork YDS-YÖKDiL Ön Hazırlık - 6
 • PassageWork YDS-YÖKDiL Ön Hazırlık - Kelime Canavarı

MODADiL’deki Ön Hazırlık kursu boyunca Okuma ve Kelime Çalışmaları yapacağımız, aynı zamanda ODTÜ Hazırlık Okulunda da okutulan Reader At Work I kitabının detaylı analizlerini içeren 6 seviyeden oluşan PassageWork YDS | YÖKDİL Ön Hazırlık Kitap Seti ve bu setin tamamlayıcısı olan Kelime Canavarı adlı kitabımız ana kaynaklarımız olarak öne çıkmaktadır.

Sizleri YDS veya YÖKDİL gruplarına hazır hale getirmek için gerekli olan tüm bilgiler, bu kitaplarımızdaki özenle seçilmiş öğretici niteliği yüksek okuma parçaları aracılığıyla kurs süresince detaylı bir biçimde sizlerle paylaşılmaktadır.

MODADİL, "ÖN HAZIRLIK" Öğrencilerine Nasıl Kelime Öğretir?

Eğitim süreciniz boyunca öğrenmeniz gereken tüm kelimeler, dil bilgisi detayları, vs. bilgiler okuma parçaları aracılığıyla kitaplarımız ve uzaktan eğitim sistemlerimiz üzerinden sizlere aktarılır. Özellikle kelimeler için verimi birçokları tarafından sorgulanan klasik listeleme yöntemini değil metin içerisinde görerek ve cümle içinde kullanarak öğrenme yöntemi kullanılır. Bu yöntemle bugüne kadar kalıcı kelime öğrenme anlamında sıra dışı olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Ön Hazırlık sürecinde sadece PASSAGEWORK YDS-YÖKDİL Ön Hazırlık Kitap Seti değil, aynı zamanda PassageWork.COM ve UzaktanYDS.COM eğitim panellerinde de kelime çalışmaları yapabilirsiniz.

6 seviyeden oluşan PassageWork YDS-YÖKDİL Ön Hazırlık kitaplarındaki 180 okuma parçasının video anlatımını UzaktanYDS.COM eğitim panelinde, parça analizlerini, çevirilerini, kelime çalışmalarını, dinlemelerini, parçaya dair soruları vs. ise PassageWork.COM eğitim panelinde bulacaksınız.

Bütün bu çalışmalara ek olarak, KELİME CANAVARI adlı kitabımız da kelime dağarcığınızı geliştirmek için size ciddi katkı sağlayacaktır. Bu kitap sayesinde PassageWork YDS | YÖKDİL Ön Hazırlık setimizin önemli ve sınava yansıyabilecek tüm kelime ve yapılarına dair bol bol alıştırma yapabileceksiniz. Böylece, Ön Hazırlık setimizdeki tüm kelimeleri düzenli tekrarla ve sistemli çalışarak kalıcı biçimde öğrenebileceksiniz.

MODADİL, "ÖN HAZIRLIK" Öğrencilerinin Gelişimini Nasıl Takip Eder?

Ön Hazırlık eğitiminiz boyunca gelişiminizi değerlendirebilmek ve sizleri doğru yönlendirebilmek için her seviyenin bitiminde bir Seviye Bitirme Sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlardan alacağınız sonuçlara göre eksikleriniz varsa tespit edilerek giderilmesi için neler yapılacağı sizlerle paylaşılır ve ek bir program ile açığınızı kapatarak süreci sorunsuz bir şekilde ilerletmeniz sağlanır.

Ayrıca, Ön Hazırlık eğitiminin sonunda YDS veya YÖKDİL gruplarına devam edip edemeyeceğinizi belirlemek için bir Ön Hazırlık Bitirme Sınavı uygulanır ve böylece sürecin tamamında arzu edilen seviyeye gelip gelmediğiniz tespit edilerek size en doğru yönlendirme yapılır.

Kısacası, MODADİL’deki Ön Hazırlık eğitiminiz süresince her zaman bir takip ve yönlendirme mekanizması dahilinde çalışırsınız. Düzenli olarak yapılan gelişim değerlendirme ve bitirme sınavları sayesinde elde edilen sonuçlara göre doğru yönlendirilir zaman ve para kaybından kurtulursunuz.

MODADİL, "ÖN HAZIRLIK" Öğrencilerine Uzaktan Eğitim Desteği Sunar Mı?

MODADiL’de Ön Hazırlık programına kayıt yaptırdığınızda kurs boyunca erişebileceğiniz MODADİL Uzaktan Eğitim üyeliğine de ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Türkiye’nin Ön Hazırlık alanındaki en kapsamlı ve en çok tercih edilen uzaktan eğitim sistemleri olan UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM eğitim platformlarımıza bütün ön hazırlık öğrencilerimiz eğitimleri süresince SINIRSIZ olarak erişim sağlar ve sistemlerin sunduğu eşsiz imkanlardan faydalanır. Kayıt yaptırdığınızda, bu sistemler için şifreleriniz aktif edilir ve bu sistemlerden nasıl faydalanacağınıza dair bir çalışma programı da sizlere sunulur.

UzaktanYDS.COM "Ön Hazırlık" Modülünde Neler Var?

 • MODADiL’de yüz yüze eğitim formatında alacağınız ÖN Hazırlık derslerini dilerseniz tüm detaylarıyla UzaktanYDS.COM eğitim platformunda Uğur ALBAYRAK tarafından hazırlanan 350 Saat Video Ders sayesinde internet üzerinden de takip edebilirsiniz.
 • İstediğiniz bir konuyu tekrar edebileceğiniz veya kaçırdığınız bir dersi telafi edebileceğiniz kafada soru işareti bırakmayacak kadar net ve detaylı eğitim videolarına erişeceğiniz UzaktanYDS.COM üyeliği Ön Hazırlık öğrencilerimize eğitimleri boyunca ÜCRETSİZ olarak sağlanır.
 • UzaktanYDS.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • UzaktanYDS.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Ders kaçırmanız halinde kaçırdığınız dersin telafisi veya herhangi bir konuyu tekrar etmek için UzaktanYDS.COM her daim 7/24 elinizin altında olacaktır.
 • Ön Hazırlık grubunuz bitene kadar Uğur ALBAYRAK tarafından hazırlanan 350 saat video dersten faydalanmanız hem altyapınızı kuvvetlendirecek hem de YDS veya YÖKDİL gruplarına daha donanımlı şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

PassageWork.COM "Ön Hazırlık" Modülünde Neler Var?

MODADiL’deki Ön Hazırlık çalışması boyunca eş zamanlı olarak devam ettirmenizi istediğimiz, Okuduğunu anlama ve Kelime bilgisini geliştirme alanında Türkiye’nin en kapsamlı uzaktan eğitim sistemi olan PassageWork.COM platformuna ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz.

 • Her biri 30 okuma parçasından oluşan 6 seviyeye ayrılmış 180 Okuma Parçası, (Bu parçaların işlendiği video derslere UzaktanYDS.COM eğitim panelinden erişebilirsiniz.)
 • Her parçanın ana dili İngilizce olan kişilerce yapılmış Seslendirmeleri,
 • Her parçada geçen bütün cümlelerin özenle yapılmış Doğru Çevrileri,
 • Sistemdeki bütün cümlelerin ayrıntılı şekilde işlenmiş ve kafada soru işareti bıraktırmayacak Dil Bilgisi Analizleri,
 • Kalıcı öğrenme sağlayan ve sıkmayan Kelime Çalışmaları, Kelime Oyunları, vb.
 • Her parça için özel olarak yazılmış ve okuduğunuzu ne kadar anladığınızı test eden Okuma Parçası Soruları

Bütün bunlara PassageWork.COM eğitim panelinden kursunuz süresince SINIRSIZ ve ÜCRETSİZ olarak erişebilecek, kursta yaptığınız çalışmaları internet üzerinden yapacağınız bu ek çalışmalarla pekiştireceksiniz.

 • PassageWork.COM eğitim paneline erişim için gerekli şifre sisteme kayıtlı e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gönderilir.
 • PassageWork.COM şifreniz kayıt yaptırdığınız günden itibaren kursunuzun bitim tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kayıt yaptırdığınız günden itibaren PassageWork.COM ile çalışmaya başlamanızı ve Ön Hazırlık grubunuzun dersleri devam ederken de düzenli olarak bu sistemden yararlanmanızı öneriyoruz.

"ÖN HAZIRLIK" Kurslarında Ders Kaçırırsam Ne Yapabilirim?

MODADİL’in ÖN HAZIRLIK kurslarında eğitim süresince tüm öğrencilerimiz UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM eğitim panellerinden de faydalanmaktadır. UzaktanYDS.COM eğitim panelindeki 350 saatlik eğitim videoları sayesinde öğrencilerimiz kursta öğrenilen konuları pekiştirebilmekte veya istedikleri okuma parçasının ayrıntılı video dersini tekrar izleyebilmektedirler.

Herhangi bir dersi kaçırmanız durumunda internet bağlantısı olan her yerden UzaktanYDS.COM eğitim paneline bağlanıp kaçırdığınız derste işlenen okuma parçasının video dersini izleyebilir ve kelimelerini çalışabilirsiniz. Böylece eksiğinizi hem en kısa sürede hem de olabilecek en üst seviyede telafi edersiniz.

MODADİL "ÖN HAZIRLIK" Programı Kaç Saattir?

MODADİL’de ÖN HAZIRLIK kursları geleneksel olarak 160 ders şeklinde planlanır. Ancak, özel durumlarda daha az veya daha fazla sayıda ders yapılan programların oluşturulması da mümkündür.

MODADİL’de "ÖN HAZIRLIK" Kurslarının Günleri Ve Saatleri Nelerdir?

ÖN HAZIRLIK programlarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09:30 – 13:00 ve 14:00 – 17:30 oturumlarımız mevcuttur. Hafta içi akşam gruplarımız ise 18:15 – 21:45 saatleri arasında yapılmaktadır. Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 3 ila 5 ay arasında değişmektedir.

Hedefiniz YDS ya da YÖKDİL ise ve sıradan Genel İngilizce kurslarında boşa harcayacak vaktiniz yoksa Ön Hazırlık programlarımız ile ihtiyacınız olan İngilizce altyapısını en kısa sürede ve en etkin şekilde sizlere sunuyoruz.

Sizleri de Ön Hazırlık gruplarımızdan başlayarak MODADİL ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz…