modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

DÖRT BECERİ TEST EDEN SINAVLARA KARŞI ACİZ KALMA!

MODADİL’deki kişiye özel eğitim programları ve sınırsız çalışma imkanıyla sadece İngilizce okuduğunu anlama becerinizi geliştirmekle kalmaz, dinleme, konuşma ve yazma bölümleri kâbusunuz olmaktan çıkar!

TOEFL - IELTS - TOEIC - PTE

DÖRT BECERİ TEST EDEN SINAVLARA KARŞI ACİZ KALMA!MODADİL’deki kişiye özel eğitim programları ve sınırsız çalışma imkanıyla sadece İngilizce okuduğunu anlama becerinizi geliştirmekle kalmaz, dinleme, konuşma ve yazma bölümleri kâbusunuz olmaktan çıkar!

En Çok Kabul Gören, En Popüler ve En Çok Tercih Edilen İngilizce Sınavlarıyla,

DÜNYAYA AÇILMANIN TAM ZAMANI!…


TOEFL ile öğrenim, göçmenlik ve yeni iş fırsatlarını kaçırma! Başta Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İngiltere olmak üzere 150'den fazla ülkede binlerce kurum ve üniversite tarafından kabul edilen TOEFL'da başarılı ol, rakiplerinin arasında öne çık, hedeflerine en hızlı şekilde ulaş!

Yüksek öğrenim ve küresel anlamda göçmen başvurularında en çok tercih edilen dil yeterliği sınavlarından biri olan IELTS 140'dan fazla ülkede yılda 3 milyondan fazla insanın girdiği popüler bir testtir. Sen de ihtiyacına göre Akademik IELTS veya Genel IELTS versiyonuna MODADİL ile hazırlan, yüz yüze konuşma bölümü avantajını kullan, hayallerine ulaştıracak kapıyı ardına kadar arala!  

TOEIC ile sen de İngilizce yeterliğini potansiyel işverenlere göster! Kürsel anlamda iş dünyasında 14.000 den fazla kurum tarafından kabul edilen İş İngilizcesi sınavı olan TOEIC'ten yüzünü güldürecek puanı MODADİL eğitimleriyle al, CV'ni rakiplerinden bir adım öne taşı!

Pearson tarafından yapılan PTE ACADEMIC, dört beceriyi test eden ve bilgisayar üzerinden yapılan bir İngilizce seviye belirleme sınavıdır. Avustralya ve Yeni Zelanda vize başvurularında kabul edilmesinin yanında ÖSYM tarafından YDS denkliği de bulunan PTE ACADEMIC için esnek sınav tarihlerinden faydalan, MODADİL PTE kurslarıyla hedefini yakala!   

MODADİL "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Programı Kimler İçin?

 • Yurt dışında yüksek lisans, doktora, vb. gibi eğitimler almak isteyenler,
 • Göçmenlik ve vize başvurularında bulunacak olanlar,
 • Ulusal ve uluslararası firmalara iş başvurularında İngilizce yeterliğini belgelemek durumunda olanlar,
 • ÖSYM tarafından verilen YDS denkliğini kullanmak isteyenler,
 • Üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak isteyenler,
 • Ve tabii ki MODADİL farkını ve tecrübesini yaşamak isteyenler…

MODADİL'in kişiye özel "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" programlarıyla siz de verimli çalışmalar yapın, gerekli puanı en kısa sürede alın, hedeflerinize giden yolda en büyük engellerden birini aşın!

MODADİL'de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Programlarını Kim Hazırlıyor?

"TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" hazırlık programları bu alanda 20 yılı aşkın deneyimi bulunan, sayısız öğrencinin başarısına katkıda bulunmuş, kişiye özel çalışma programı konusunda uzmanlaşmış ve Türkiye'nin dört bir yanından öğrencileri olan Rıdvan GÜRBÜZ ve Suat GÜRCAN tarafından hazırlanmaktadır.

MODADİL’de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Eğitim Sistemi Nasıldır?

 • Eğitim tamamen bilgisayar üzerinden yapılır ve her öğrenci çalışmaya başlamadan hedefine göre tahmini hazırlanma süresi belirlenir, seviyesine uygun bir program oluşturulur ve ona göre kaç ders saati alması gerektiği kesinleşir.
 • "Her öğrenci özeldir" ilkesinden hareketle tamamen öğrenciye özel bire bir ilgi yöntemiyle eğitim verilir ve her öğrencinin hedefine uygun özel bir program hazırlanır.
 • Hedef sınavın her bölümünün eğitimi (Reading+Listening+Speaking+Writing) son derece profesyonel bir şekilde bilgisayar üzerinden yazılım ve internet teknolojisi desteğiyle sunulur.
 • Her öğrencinin gelişim süreci ve bilgi seviyesi farklı ve gerçek testler ile titizlikle takip edilir ve gerekli bilgi akışı sağlanır.
 • Öğrenci "rehber eşliğinde bireysel çalışma" mantığıyla eğitim aldığı ve her hangi bir gruba bağlı olmadığından ders günlerini ve saatlerini istediği şekilde, okul veya işine bağlı olarak kendisi belirleyebilir.
 • Kursun akışı içinde yapılan gerçek sınavla bire bir uyumlu deneme sınavı sonuçlarına ve öğrencinin hedeflediği puan dikkate alınarak öğretmen ve öğrenci arasındaki koordinasyonla öğrencinin sınava hazır olup olmadığı belirlenir.
 • Öğretmeninden sınava hazır olduğuna dair rapor alan öğrenci başarı garantisi ile sınava girer. Sınava hazır görülmeyen öğrenci ise ek ücret ödemeden sınava hazır duruma gelinceye dek öğretmeninden rehberlik ve eğitim desteği almaya devam eder.
 • Eğitim süreci boyunca öğrencilere hedefledikleri sınavla uyumlu ulusal ve uluslararası geçerliliği olan nitelikli bol ve çeşitli basılı olarak temin edilen veya bilgisayar üzerinden erişebileceği kaynaklar sunulur.
 • MODADİL'de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" için hazırlık programları yılın 12 ayı, haftada 6 gün, sabah 10:00’dan akşam 21:00’a kadar aralıksız devam eder.
 • Öğrenciler ders saatlerinin dışında da, Cuma günleri hariç, bilgisayarlı sınıftan diledikleri kadar ve ek ücret ödemeden yararlanabilir.


MODADİL’de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Grupları Neye Göre Oluşturulur?

MODADiL’de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" için grup oluşturulmaz. Kayıt olduğunuz gün hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Kişiye özel bireysel çalışma programı uyguladığımız için kendinizden başka kimsenin seviyesi sizin için bağlayıcı değildir. Kendi öğrenme hızınızda çalışır, bağımsız öğrenme yönteminin keyfini sürersiniz.

MODADİL, "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Programlarının Farkı Nedir?

 • MODADİL’de TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE eğitimlerine katıldığınızda istediğiniz notu alana kadar rehberlik ve eğitim desteği almaya devam edersiniz.
 • MODADİL’de sadece TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE için tasarlanan sınıfımızda, ferah, nezih ve sessiz bir ortamda çalışır, konforlu bir eğitim alırsınız.
 • MODADİL’de, sadece ders saatiniz kadar eğitim almazsınız. Ders saatleri dışında da bilgisayarlı sınıfımızda istediğiniz kadar çalışarak pratik yapabilirsiniz.
 • MODADİL’de okuduğunu anlama, dinleme, konuşma ve yazma için ayrı ayrı ve bireysel eğitim alırsınız.
 • MODADİL’de Türk öğrenciler için en zor bölüm gibi görünen konuşma ve yazma bölümlerinin aslında o kadar zor olmadığını görürsünüz.
 • MODADİL’de TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE sınavlarının tüm ayrıntılarını, soru tiplerini, çözüm stratejilerini, sınav tekniklerini öğrenirsiniz ve sınava bakış açınız değişir.

MODADİL'de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Programlarında Kaç Saat Ders Yapılır?

MODADİL’de TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE programları geleneksel olarak 100 ders saati olarak planlanır. Ancak, başarı odaklı bir eğitim uygulandığı için 100 saat ders sonunda öğrenci hedeflediği puana ulaşabileceği seviyeye gelemediyse eğitim hakkı bitmez, normal ödemesine ek başka ücret ödemeden rehberlik ve eğitim desteği almaya devam eder.

MODADİL, "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Öğrencilerine Kitap Desteği Verir Mi?

MODADiL’de uygulanan tüm eğitim programlarında olduğu gibi TOEFL, IELTS, TOEIC ve PTE kurslarımızda da hedefinizdeki sınavla uyumlu ÜCRETSİZ kitap setine sahip olursunuz.

MODADİL’de "TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE" Kurslarının Günleri Ve Saatleri Nelerdir?

TOEFL-IELTS-TOEIC-PTE kurslarımız Cuma hariç hafta içi her gün 10:00 – 21:30 ve hafta sonları 10:00 – 18:00 arasında yapılan derslerle sürdürülmektedir.

Hedefiniz TOEFL, IELTS, TOEIC veya PTE'den geçer bir not almak ise ve hayal satan kurslarda boşa harcayacak vaktiniz yoksa MODADİL'in kişiye özel eğitim programı tam size göre.

O halde sizleri de ilkeli ve nitelikli eğitimde öncü olan MODADİL ailesinin bir ferdi olmaya davet ediyoruz

 

2021 TOEFL IBT® Sınav Merkezleri ve Tarihleri İçin Tıklayın..