modadil
Loading
Çağrı Merkezi
MODA

YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA HEDEFİNE GRE İLE ULAŞ!

Dünyanın herhangi bir yerinde yüksek lisans, işletme yüksek lisansı, MBA, J.D. veya doktora derecesi almak ister misin? GRE notunla hem hedeflediğin üniversitelere kendini göster ve kariyer basamaklarını tırman!

GRE

YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA HEDEFİNE GRE İLE ULAŞ!Dünyanın herhangi bir yerinde yüksek lisans, işletme yüksek lisansı, MBA, J.D. veya doktora derecesi almak ister misin? GRE notunla hem hedeflediğin üniversitelere kendini göster ve kariyer basamaklarını tırman!

Birçok Üniversitenin Kapısının GRE ile Arala!

GRE BAŞARIN İLE KENDİNİ KABUL ETTİR!


MODADİL "GRE" Programına Kimler Katılabilir?

  • GRE kurslarını takip edebilecek gerekli altyapıya sahipseniz;
  • Hedefiniz GRE’den geçer bir not almaksa,
  • Yurtdışında yüksek lisans eğitimi almak istiyorsanız, GRE sınavı çoğu ülkede kabul edilmektedir.
  • Yabancı öğrenciler de Türkiye'de yüksek lisansa devam etmek için GRE Matematiksel puanı almak zorundadırlar.
  • GRE’de test edilen Matematik, Kelime ve Dil Bilgisi becerilerine yönelik kapsamlı bir çalışma yaparak doğrudan sınav formatında çalışmak istiyorsanız MODADİL GRE gruplarımıza katılarak hedefinize ulaşabilirsiniz.
  • Eğer İngilizce altyapınız GRE Verbal kurslarımız için yeterli değilse Ön Hazırlık gruplarımızdan faydalanarak gerekli temel birikimi sağlamanızı öneriyoruz.
  • MODADİL’de GRE gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Bunu daha önce GRE, YDS IELTS ya TOEFL’e girdiyseniz sonuç belgenizi sunarak, bu sınavlara girmediyseniz MODADİL Seviye Tespit Sınavı’ndan en az orta seviyede, yani 35+ bir puan alarak belgeleyebilirsiniz.
  • Seviye Tespit Sınav’ına kurumlarımızda girebilir ya da internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

MODADİL "GRE" Programını Kim Hazırlıyor?

GRE hazırlık gruplarının programları bu alandaki yayınları, uzaktan eğitim sistemleri, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle fark yaratan uzman öğretmenler tarafından hazırlanır.

MODADİL, "GRE" Öğrencilerine Kitap Verir mi?

MODADiL’de tüm programlarda olduğu gibi GRE programımıza da kayıt olduğunuzda kurs boyunca kullanılacak bütün kitaplara ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz. Bilmenizi isteriz ki tüm GRE gruplarımızda kendi öğretmen kadromuzun hazırladığı ve derlediği kaynaklar kullanılmaktadır.

Hemen kayıt olduğunuz an size Okuma ve Kelime çalışmalarına yönelik kitaplar verilir. Bir çalışma programı önerisi sunulur ve kursunuz başlayana kadar bir ön çalışma yaparak kursa hazır gelmeniz istenir.

MODADİL’de "GRE" Sınıfları Kaç Saat Ders Yapar?

MODADİL’de GRE kursları geleneksel olarak 100 ders şeklinde planlanır. Ancak, özel durumlarda daha az veya daha fazla sayıda ders yapılan programların oluşturulması da mümkündür.

MODADİL "GRE" Kurs Müfredatında Neler Var?

MODADİL’de uyguladığımız GRE programları temelde 3 bölümden oluşmaktadır. Öğrenciler genelde dil bilgisi bakımından eksik veya yetersiz bilgiye sahip olduklarından öncelikle kapsamlı bir dil bilgisi anlatımı yapılır, ardından MATEMATİK ve VERBAL alanlarında eğitim süreci tamamlanır.

GRE eğitimlerimizde 1. BÖLÜM kapsamında 20 saat ders yapılır. Bu derslerde kelime ve okuma teknikleri üzerinde yoğun olarak durulur. Ayrıca, öğrencilerimiz özel hazırlanmış MODADİL uzaktan platformundaki okuma ve kelime çalışmalarından da faydalanır.

GRE eğitimlerimizin 2. BÖLÜM’ünde ortalama 50 saat ders yapılır. Matematik ve İngilizce konu anlatımlarını, okuma çalışmalarını ve konu testlerini bitirdikten sonra GRE kitabımız analiz edilerek sınavda karışınıza çıkacak tüm Soru Tipleri üzerinde dikkatle durulur.

GRE eğitimlerimizde 3. BÖLÜM ortalama 30 ders saatine yayılır. Bu 30 saatlik dilimde Deneme Sınavı Çözümleri yapılır. Bu bölümde seçilen sınavlar adaylara sunulur ve bu sınavların detaylı çözümleri yapılarak sınav için tüm hazırlıklar tamamlanır.

"GRE" Kurslarında Ders Kaçırırsam Ne Yapabilirim?

MODADİL’in GRE kurslarındaki eğitim süresince tüm öğrencilerimiz ayrıca uzaktan eğitim platformundan da faydalanmaktadır. MODADİL uzaktan eğitim platformundaki 80 saatlik video eğitim içeriği sayesinde öğrencilerimiz kursta öğrenilen konuları pekiştirebilmekte veya istedikleri konu anlatımları ya da soru çözümlerini tekrar izleyebilmektedirler.

Herhangi bir dersi kaçırmanız durumunda internet bağlantısı olan her yerden MODADİL uzaktan eğitim platformuna bağlanıp kaçırdığınız derste işlenen konunun video dersini izleyebilir, çözülen sorular varsa onları da yine videolarımızdan izleyerek eksiğinizi olabilecek en üst seviyede telafi edersiniz.

MODADİL’de " GRE" Kurslarının Günleri ve Saatleri Nelerdir?

GRE kurslarımızın süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ila 4 ay arasında değişmektedir. GRE kurs programlarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09:30 – 13:00 ve 14:00 – 17:30 oturumlarımız mevcuttur. Hafta içi akşam gruplarımız ise 17:15 – 19:45 saatleri arasında yapılmaktadır.